NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7298 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
„Otwieranie konającym dzieciom czaszek bez znieczulenia”: Poseł opuszcza PiS w atmosferze skandalu
Shurygin podzielił się tajnymi informacjami o najbliższych planach wojskowych USA na Ukrainie
Polacy mieszkający za granicą, którzy wymeldowali się w Polsce z pobytu stałego są zwolnieni z obowiązku uczestniczenia w Narodowym Spisie Powszechnym - JAK SIĘ WYMELDOWAĆ Z POLSKI PRZEZ INTERNET - PORADA
Projekt  ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego - procedowany 14.04.2021r już w Sejmie !! Złamanie 13 naruszeń Konstytucji RP w tym jednym projekcie Ustawy !!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Techniki relaksacyjne a stres :)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Ewunia2711

STRES to największe zagrożenie dla człowieka w dzisiejszych czasach. Jak sobie z nim radzić? Jak się pozbyć? Co zrobić żeby nie przeciążyć organizmu?…

Relaksacja to najlepszy sposób na odzyskanie kontroli nad swoim ciałem i umysłem.

Walczyć czy się poddać?To pytanie zadajemy sobie przy każdej stresującej sytuacji w naszym życiu. Objawy przeważnie są takie same. Kiedy nasze  serce bije o wiele szybciej, wzrasta ciśnienie krwi, tętno i oddech szybko przyśpiesza, mięśnie naszego ciała mocno napinają się nasz organizm zostaje wystawiony na kolejną próbę.

To naturalna reakcja każdego człowieka. Niestety, kiedy występuje zbyt często, staje się bardzo poważnym obciążeniem dla naszego organizmu.Ten stan nazywamy chronicznym stresem. W dzisiejszych czasach nie da się uciec od stresujących sytuacji dlatego tak ważne jest odciążanie naszego organizmu.

Niektóre techniki relaksacyjne na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieskuteczne, dziwne, podejrzanie proste lub po prostu śmieszne, ale wszystkie działają. ?Pamiętaj ,że decyzja o panowaniu nad swoim ciałem i umysłem zależy tylko od Ciebie!!! Myśli typu: (To nie dla mnie…Nie będę tego robić.. To nie pomoże…) na pewno nie pomogą..Dlaczego? Dlatego , że wszystko zależy od naszego nastawienia i motywacji. Pamiętajmy jednak ,że nikt inny tego za nas nie zrobi lepiej działać zanim wpadniemy np. w : depresję, nerwicę…

Sposoby relaksacji:

1.)Sport. Jeśli znajdziesz chociaż 10 min dziennie na parę ćwiczeń na pewno pomoże Ci to w rozluźnieniu mięśni i pozbyciu się napięcia.

2.)Oddychanie. Nauka właściwego oddychania to najprostszy sposób relaksu. Niestety oddech oddechowi nierówny. Na co dzień wdychamy i wydychamy powietrze przez usta, w sposób szybki oraz płytki – nie dostarczamy przez to wystarczającej dawki tlenu do organizmu, a im więcej tlenu w komórkach, tym więcej w nas witalności, siły i spokoju.Dlatego każdy człowiek powinien najpierw nauczyć się odpowiedniego oddychania.Oddychanie ,które właściwie wpływa na nasz organizm powinno zacząć się od głębokiego wdechu i powolnego wydechu. Na pewno każdy z nas mógłby znaleźć w ciągu dnia 5 wolnych minut -usiąść na fotelu, wyprostować się, położyć rękę na klatce piersiowej (poczujemy, jak nieznacznie unosi się przy wdechu nosem), drugą na brzuchu (uniesie się podczas wydechu) i ćwiczyć głębokie oddychanie.

3.)Wizualizacja. Metoda wizualizacji zmusza do intensywnej pracy naszą wyobraźnię. Mówiąc najprościej, przypominamy sobie w naszej głowie pozytywne, kojące obrazy – ocean, las, plaża, ulubione okolice lub miejsca, do których chcemy się wybrać. To tylko najprostsze przykłady a sami tak naprawdę wiemy jakie widoki sprawiają ,że czujemy w sobie spokój i ukojenie. Wizualizację rozpocznijmy od wygodnej pozycji najlepiej położyć się na łóżku lub na kanapie w miejscu cichym. W pierwszej kolejności wyrównajmy swój oddech spróbujmy rozluźnić wszystkie mięśnie a następnie pomyślmy najprościej mówiąc o czymś przyjemnym.

4.) Sen. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy ,że sen to najlepszy sposób na relaksację i rozluźnienie naszego organizmu. Jeżeli nie śpimy głęboko stres się nie redukuje. Następnego dnia czujemy się jeszcze gorzej zestresowani. Jeżeli ta sytuacja trwa długo nasz organizm po prostu nie daje sobie rady. W wyniku długotrwałego stresu pojawia się ryzyko wystąpienia chorób serca, depresji, nadciśnienia, obniżenia odporności, problemów żołądkowych i wielu innych np. zgrzytanie zębami.

Dlatego dbajmy o to aby spać tyle ile potrzebuje nasz organizm.

Ile powinien spać człowiek według wieku:
noworodki (0–3 miesiące): 14–17 godzin
niemowlęta (4–11 miesięcy): 12–15 godzin
małe dzieci (1–2 lata): 11–14 godzin
przedszkolaki (3–5 lat): 10–13 godzin
dzieci w wieku szkolnym (6–13 lat): 9–11 godzin
nastolatki (14–17 lat): 8–10 godzin
młodsi dorośli (18–25 lat): 7–9 godzin
dorośli (26–64 lata): 7–9 godzin
starsi dorośli (65 lat i powyżej): 7–8 godzin

5.)Gorąca kąpiel.Gorąca kąpiel jest niesamowicie relaksująca, jeżeli wejdziemy po niej do chłodnej sypialni temperatura ciała zupełnie naturalnie się obniży, wywołując poczucie senności.

6.)Woda i dobra dieta. Picie wody pomoże Ci w zwalczeniu stresu. Dlaczego? Ponieważ kiedy Twój organizm jest odwodniony produkuje się o wiele więcej kortyzolu(hormon stresu). Dlaczego dieta? Ponieważ dzięki zdrowej diecie mamy więcej witalności, energii co daje nam więcej siły w ciągu dnia.

 

W dzisiejszych czasach stres nazywany jest WROGIEM NR 1.. Dlatego czasem warto jest na chwilę przystanąć… pomyśleć.. wygenerować dla siebie 15 min dziennie zanim będzie za późno. Wszystko co wypisałam wyżej na pewno nie należy do czynności trudnych oraz wyczerpujących, czasochłonnych.

Pamiętaj!! Żyje się tylko raz 🙂

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Techniki relaksacyjne a stres :)

 1. Mają niezłych „fizyków, chemików”.
  Pytanie, jak zrobić by ludzkie ciało było podatne na „jego naładowane otoczenie”?
  ” Jeśli przewody nie będą wykonane z materiałów będących dobrymi przewodnikami ciepła i elektryczności i nie będą miały wystarczająco dużego przekroju powierzchni poprzecznej, to po uderzeniu pioruna może dojść do stopienia tych przewodów.” To z wami robią. A nie jakiś kowid.
  Zróbcie eksperyment sami na sobie w domu.
  Coś was boli?, Bóle głowy?,
  Idzcie pod prysznic pozwólcie że woda rozgrzeje wasze ciało „głowę”porządne ale tak by się nie poparzyć” lub do wanny.
  Zobaczycie czy jest jakiś efekt.
  Na pewno jest, „bo podczas ogrzewania ładunek zanika”
  „Dlaczego po gorącej herbacie zanika wam ból gardła?, Kaszel….”?

  Mam nadzieję że przez te chemtrails, nie mam nadmiaru „metali „w ciele a tym samym w płucach i tu sprawa się komplikuje”covid”

  1. haarp i 5G.
   Akupunktura? Jak to działa. Masaż? Jak to działa. Też działa ale tymczasowo. A w dodatku trzeba wiedzieć gdzie i jak.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: