NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7316 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Alarm dla Polski. Gen. Polko przejrzał plany Putina. Biada nam, jeśli Kremlowi się to uda
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
MARCIN BUSTOWSKI ZAKŁADA PARTIĘ POLITYCZNĄ - DZIŚ ZŁOŻONE DOKUMENTY REJESTRACYJNE - JAKA PARTIA O CO CHODZI ?
NIEMIECKI ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH W POLSCE JUŻ DOSTĘPNY JAK GO OTRZYMYWAĆ
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Parlamentarny Zespół – transmisja z NIEMIEC z Grzegorzem Braun ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wszyscy politycy ograniczający wolność  powinni trafić pod TRYBUNAŁ NORYMBERSKI!!

TO GLOBALNA ŚCIEMA Ludzie umierają przez ′′ wzmocnione promieniowanie elektromagnetyczne 5G (trucizna) „.
Lekarze w Rosji naruszyli prawo Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które nie pozwala na wykonywanie sekcji zwłok osób zmarłych na Covid-19.
Po okresie odkrycia naukowego nie można przypuszczać, że to wirus, ale bakteria, która powoduje śmierć, co prowadzi do powstawania zakrzepów w żyłach i nerwach, przez które pacjent umiera przez te bakterie.
Rosja pokonała wirusa, twierdząc, że ′′ nie pozostaje nic innego jak krzepnięcie kołowo-naczyniowe (zakrzepica), a metoda leczenia leczy się „.
Tabletki antybiotyczne
Przeciwzapalne i przyjmujące środki przeciwzakrzepowe (aspiryna).
Oznacza to, że można wyleczyć chorobę, tę sensacyjną wiadomość dla świata przygotowali rosyjscy lekarze poprzez sekcję zwłok (zwłok) wirusa Covid-19. Według innych rosyjskich naukowców respiratory i jednostka intensywnej terapii (UCI) nigdy nie były potrzebne. Protokoły do tego zostały już opublikowane w Rosji.
CHINY już o tym wiedziały, ale nigdy nie opublikowały swojego raportu.
Podzielcie się tą informacją z rodziną, sąsiadami, znajomymi, znajomymi, kolegami, kolegami, aby mogli wyjść ze strachu przed Covid-19 i zrozumieć, że to nie wirus, a po prostu bakteria narażona na promieniowanie 5G.
Przyczyną jest krzywdzenie ludzi z bardzo niską odpornością. Promieniowanie to powoduje również stan zapalny i niedotlenienie. Ci, którzy są ofiarami powinni wziąć Asprin-100 mg i Apronik
lub Paracetamol 650 mg.
Ponieważ wykazano, że covid-19 powoduje krzepnięcie krwi, co powoduje zakrzepicę u ludzi i dlaczego zakrzepy krwi w żyłach, a co za tym idzie mózg, serce i płuca, nie mogą się dotlenić, co utrudnia oddychanie człowieka i ludzi umiera szybko z powodu braku energii oddechowej.
Lekarze w Rosji nie wysłuchali protokołu WHO i przeprowadzili sekcje zwłok na trupach covid-19.
Lekarze otworzyli ręce, nogi i inne części ciała i po poprawnym ich zbadaniu zauważyli, że naczynia krwionośne i żyły wypełnione zakrzepami krwi, które zazwyczaj zapobiegały przepływowi krwi, a także zmniejsza przepływ tlenu w organizmie, który powoduje, że pacjent ma problemy i umiera.
Po usłyszeniu wiadomości o tych badaniach Ministerstwo Zdrowia Rosji natychmiast zmieniło protokół leczenia Covid-19 i podało aspirynę swoim pozytywnym pacjentom-100 mg i rozpoczęło podawanie Empromaka.
W rezultacie pacjenci zaczęli dochodzić do siebie, a ich stan zdrowia zaczął się poprawiać.
Ministerstwo Zdrowia Rosji zwolniło ponad 14.000 pacjentów w ciągu jednego dnia
i odesłało ich do domu.
Źródło: Ministerstwo Zdrowia Rosji..
Ponadto; Koronawirus: co zgony mówią o COVID-19
Jeszcze na początku kwietnia na stronie Instytutu Roberta Kocha można było przeczytać zdecydowane zalecenie, by nie przeprowadzać sekcji zwłok ofiar COVID-19. Podejrzewano, że może to ułatwić rozprzestrzenianie się zarazków. Z czasem Instytut zmienił swoje podejście, a jego wiceszef Lars Schaade podkreślił, że – przy zachowaniu daleko idących środków ostrożności – wręcz należy przeprowadzać sekcje, zwłaszcza w okresie, gdy choroba jest nowym zjawiskiem.
Nie wszyscy patolodzy trzymali się zaleceń Instytutu Kocha. Klaus Pueschel, dyrektor Instytutu Medycyny Sadowej przy klinice uniwerstyteckiej w Hamburgu-Eppendorfie, mówi: „W ten sposób możemy uczyć się od zmarłych dla żywych”.
Pueschel dysponuje największą bazą danych na temat przyczyn zgonów podczas pandemii. Od 22 marca do 11 kwietnia przeprowadził sekcje zwłok 65 pacjentów zmarłych wskutek zakażenia SARS-CoV-2. W tej grupie 46 osób miało za sobą choroby płuc, a 28 osób schorzenia innych organów wewnętrznych, w tym organów przeszczepionych. 10 osób cierpiało na cukrzycę lub otyłość, 10 na raka i 16 na demencję. Niektórzy ze zmarłych wykazywali jednocześnie symptomy kilku tych chorób (…)
Za Facebook/Justyna Socha
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: