NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7298 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Shurygin podzielił się tajnymi informacjami o najbliższych planach wojskowych USA na Ukrainie
Polacy mieszkający za granicą, którzy wymeldowali się w Polsce z pobytu stałego są zwolnieni  z obowiązku uczestniczenia w Narodowym Spisie Powszechnym - JAK SIĘ WYMELDOWAĆ Z POLSKI PRZEZ INTERNET - PORADA
Projekt  ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego - procedowany 14.04.2021r już w Sejmie !! Złamanie 13 naruszeń Konstytucji RP w tym jednym projekcie Ustawy !!
„Otwieranie konającym dzieciom czaszek bez znieczulenia”: Poseł opuszcza PiS w atmosferze skandalu
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

*Niemcy*Cierpliwość detalistów się kończy: fala pozwów przeciwko blokadom i Lockdownie

5.50 avg. rating (64% score) - 2 votes

25 lutego 2021 r.

MediaMarkt, Saturn, Obi, Breuninger składają wnioski o zastosowanie środków nadzwyczajnych!

Czy to MediaMarktSaturn, Obi czy sklep z odzieżą Breuninger: u coraz większej liczby sprzedawców w Niemczech, po miesiącach blokady, nić cierpliwości pęka.

 

Sprzedawcy elektroniki, majsterkowicze i sklepy odzieżowe chcą zakończenia zamykania sklepów
Konsekwencja: W niemieckich sądach toczy się obecnie fala pozwów, w których sprzedawcy elektroniki, markety budowlane i sklepy odzieżowe chcą wymusić zamknięcie sklepów, aby powstrzymać pandemię Corony.

Weźmy na przykład MediaMarktSaturn: największy niemiecki detalista z branży elektronicznej złożył w Wyższym Sądzie Administracyjnym w Münster wniosek o nadzwyczajne zwolnienie z obowiązku zamknięcia sklepów w Nadrenii Północnej-Westfalii. W następnej kolejności mają zostać zastosowane w innych krajach federalnych. „Zamknięcia zakładów w Niemczech, które trwają już od ponad dwóch miesięcy, są nieproporcjonalne. Sektor detaliczny ewidentnie nigdy nie był punktem zapalnym dla infekcji”, powiedział szef firmy w Niemczech, Florian Gietl, uzasadniając ruch.

Stowarzyszenie nabywców Unitexu przygotowuje pozew zbiorowy
MediaMarktSaturn nie jest sam. Sieć marketów budowlanych Obi, jak również sieci tekstylne Peek&Cloppenburg (Düsseldorf) i Breuninger również podejmują działania prawne. „Złożyliśmy pozwy w sądach administracyjnych w Badenii-Wirtembergii, w Hesji, w Nadrenii Północnej-Westfalii, w Turyngii i Saksonii – wszędzie tam, gdzie mamy sklepy. Celem jest natychmiastowe zawieszenie środków zamknięcia, ponieważ nie są one proporcjonalne i stanowią nierówne traktowanie w porównaniu do detalistów żywności”, powiedział rzecznik Breuninger. Ewentualnie spółka domaga się odszkodowania, dodał. „Ponieważ każdy dzień, w którym nasze sklepy są zamknięte, kosztuje prawdziwe pieniądze”.

Oczywiście Breuninger poniósł już pierwszą porażkę w Sądzie Administracyjnym w Mannheim. Nie zniechęca to jednak sprzedawcy: „Sąd zasygnalizował, że wynik postępowania głównego jest otwarty. Jesteśmy optymistami, że nadal będziemy się tam sprawdzać” – powiedział rzecznik firmy.

Stowarzyszenie nabywców Unitex nie tylko wspiera pilne wnioski dwóch detalistów z Bawarii i Nadrenii-Palatynatu o ponowne otwarcie ich sklepów. Równolegle, wraz z kancelarią prawną Nieding+Barth, przygotowuje pozew zbiorowy setek detalistów o odszkodowanie. „Ponad 300 detalistów bierze w tym udział” – poinformował szef marketingu Unitexu Xaver Albrecht. Powiedział, że jest już zobowiązanie finansującego koszty prawne do przekazania miliona euro na kolejne kroki prawne.

„Istnieje groźba licznych upadłości i bankructw, zniknięcia setek firm handlowych”.
To nie ulega wątpliwości: Handel zbliża się do siebie w walce z blokadą. Odczuł to również szwabski dom mody Riani, który przed sądem administracyjnym w Mannheim wnosi pozew o równouprawnienie z fryzjerami i chce otworzyć swoje sklepy 1 marca. Do zainicjowanej przez Riani kampanii #HandelnfuerdenHandel przyłączyło się już ponad 170 detalistów i producentów mody. Wśród nich są tak znane nazwiska jak Gerry Weber, Marc Cain, Ludwig Beck oraz producent koszul Olymp.

Mona Buckenmaier z zarządu Riani powiedziała: „Potrzebujemy alternatywnych rozwiązań, jak chronić populację i nadal pozwalać na życie publiczne. To, co do tej pory dostarczył tu rząd federalny, jest bardzo słabe.” W Austrii, powiedział, sklepy zostały ponownie otwarte, gdy liczby zachorowań były znacznie wyższe, bez wykładniczego wzrostu zakażeń.

Nowa jedność w branży detalicznej widoczna jest także w innych miejscach. Sieci handlowe, operatorzy centrów handlowych i kreatorzy mody połączyli siły, aby domagać się terminowej perspektywy otwarcia dla handlowców. Właściciel największej niemieckiej sieci sklepów obuwniczych Deichmann, Heinrich Deichmann, ostrzegł, że coraz więcej sprzedawców detalicznych znajduje się w sytuacji zagrożenia. Istniało „ostre niebezpieczeństwo, że wielu ludzi w branży straci pracę w ciągu najbliższych kilku miesięcy i że zamknięcie sklepów doprowadzi do opustoszenia obszarów miejskich”. Handel stacjonarny potrzebuje „szybkich alternatywnych koncepcji otwarcia”.

Alexander Otto, szef operatora centrów handlowych ECE, powiedział, że wielu detalistów już teraz jest przypartych do muru: „Istnieje groźba licznych upadłości i bankructw, zniknięcia setek firm detalicznych, zamknięcia tysięcy sklepów i utraty dziesiątek tysięcy miejsc pracy.” Nie będzie już można rozpoznać śródmieścia. Badania wykazały jednak, że handel nie był czynnikiem sprzyjającym zakażeniom.

Prezes największej niemieckiej sieci księgarni Thalia, Michael Busch, ostrzegł przed długofalowymi konsekwencjami dziur finansowych, które powstały w wyniku blokady. „Z każdym dniem blokady sprzedawcy tracą zdolność do wprowadzania innowacji na przyszłość”.

Natomiast szef producenta odzieży s.Oliver, Claus-Dietrich Lahrs wezwał do zachowania równowagi między ochroną zdrowia a interesami gospodarczymi. „Musimy nauczyć się żyć z pandemią” – powiedział. Czas jest najważniejszy, powiedział. „Mocno zakładamy, że ponowne otwarcie nastąpi 8 marca. Potrzebujemy tej wiążącej perspektywy otwarcia.” W przeciwnym razie, powiedział, nie da się obejść daleko idącej restrukturyzacji. „Dla nas, to jest wtedy bezpośrednio o wielu miejsc pracy i o naszych obszarach w śródmieściu,” ostrzegł.

Zrodlo : http://www.rtl.de

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

5.50 avg. rating (64% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: