NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7322 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Izraelscy lekarze odkryli nowy efekt uboczny szczepionki na COVID-19?
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NIEMCY – 1 MARCA WSZYSTKIE SKLEPY DETALICZNE OTWARTE

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote

Niemcy: Pierwszy land otwiera wszystkie sklepy

 

W związku z przedłużonym do 7 marca  lockdownem w całych Niemczech zamknięto wszystkie sklepy z towarami nie należącymi do kategorii pierwszej potrzeby zostały zamknięte. Władze jednego z krajów związkowych nie chcą jednak czekać na kolejne spotkanie Angeli Merkel z premierami wszystkich landów i na własną rękę już od 1 marca zniosą niektóre restrykcje. Od przyszłego tygodnia zostaną tam otwarte wszystkie sklepy detaliczne, jednak klienci będą musieli się umawiać w nich na wizytę. Dwa inne kraje związkowe chcą wprowadzić taką samą strategię. Oto, jak dokładnie ma polegać robienie zakupów na zasadzie Click&Meet: 

Nadrenii-Palatynat będzie pierwszym krajem związkowym w Niemczech, w którym od poniedziałku wszystkie sklepy detaliczne będą mogły zostać otwarte, jednak każdy klient będzie musiał się umawiać na konkretną godzinę przyjścia. Informację tę potwierdził premier Nadrenii-Palatynatu Malu Dreyer.  Podobny sposób odmrożania gospodarki planują wprowadzić dwa inne landy: Badenia-Wirtembergia i Hesja.

>>>3 marca odbędzie się spotkanie kanclerz Niemiec z premierami wszystkich krajów związkowych, podczas którego zostaną podjęte decyzje dotyczące utrzymaniu lub złagodzeniu lockdownu. W poniedziałek Angela Merkel mówiła o stopniowym otwieraniu kraju już od marca, jednak dzień później poinformowała, że do Niemiec dotarła trzecia fala pandemii.>>>

Nadrenia-Palatynat postanowiła nie czekać na rządowy szczyt w sprawie obostrzeń antycovidowych i pójść własną drogą, jeśli chodzi o otwieranie sklepów.  Zgodnie z pierwszymi planami władz kraju związkowego od poniedziałku, 1 marca,  po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie, będą mogli robić zakupy w sklepach meblowych, odzieżowych, obuwniczych czy jubilerskich. Premier Dreyer powiedział, że taki sposób robienia zakupów jest od dawna praktykowany w sklepach ze strojami ślubnymi.

Nie jest jeszcze jasne w jaki sposób ma wyglądać umawianie się na spotkanie w centrach handlowych – czy trzeba będzie rezerwować wizytę w konkretnym sklepie czy w całej galerii. W czwartek władze landu mają podać ile czasu będzie można robić zakupy w danym punkcie.

Badenia-Wirtembergia i Hesja to kolejne dwa niemieckie landy, które rozważają wprowadzenie od przyszłego tygodnia systemu Click&Meet w sklepach detalicznych.

Niewykluczone, że ten system robienia zakupów zostanie rozciągnięty na całe Niemcy w pierwszym etapie otwierania kraju.

Źródło: Focus.de, PolskiObserwator.de

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: