NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

WHO ostrzega przed podwojeniem się liczby zachorowań na raka do 2040 r

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

WHO ostrzega przed podwojeniem się liczby zachorowań na raka do 2040 r.

Oczekuje się, że w nadchodzących dziesięcioleciach liczba zachorowań na raka gwałtownie wzrośnie na całym świecie. Powodem tego jest nie tylko rosnąca średnia długość życia.

 

Genewa/Berlin (dpa) – Według prognozy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) do 2040 roku liczba zachorowań na raka na całym świecie ma się prawie podwoić. Tak wynika ze Światowego Raportu Nowotworowego Międzynarodowej Agencji Badań nad Rakiem (IARC), który jest przygotowywany co pięć lat.

Według raportu, w 2018 roku na całym świecie u 18,1 mln osób nowo zdiagnozowano raka, a 9,6 mln osób zmarło z jego powodu. W 2040 r. u około 29 do 37 milionów ludzi prawdopodobnie zostanie nowo zdiagnozowana choroba nowotworowa, informuje IARC w Światowym Dniu Walki z Rakiem.

Takiego rozwoju sytuacji spodziewa się również szef Niemieckiego Centrum Badań nad Rakiem (DKFZ), Michael Baumann. Przyczynami są rosnąca i starzejąca się populacja światowa, ale także „czynniki związane ze stylem życia”, powiedział Baumann. W Niemczech oczekuje się, że liczba nowych przypadków wzrośnie z 500 000 do 600 000.

Baumann wezwał ludzi do przyjęcia bardziej prozdrowotnego stylu życia. „Zgodnie z obecnym stanem wiedzy, jeśli zastosujesz się do wszystkiego, co obecnie wiemy, możesz faktycznie zapobiec 40 procentom nowotworów poprzez profilaktykę pierwotną”. Baumann przytoczył punkty, które wiele osób zna, ale nadal nie wdraża ich dobrze: nie palić, nie mieć nadwagi, być aktywnym fizycznie, jeść zdrową dietę, pić mało lub nie pić alkoholu, i „biorąc wszystkie szczepienia i środki ostrożności, które są zalecane przeciwko rakowi.”

W Niemczech 65 procent wszystkich osób cierpiących na raka przeżywa obecnie co najmniej pięć lat. Oznacza to, że Niemcy są daleko w tyle na arenie międzynarodowej. Oznacza to jednak również, że „35 procent wszystkich obywateli, którzy zachorują na raka, nie przeżywa pięciu lat”. Według Instytutu Roberta Kocha (RKI) prawie co druga osoba w Niemczech choruje na raka: ryzyko zachorowania w ciągu całego życia wynosi 42,6 procent dla kobiet i 47,5 procent dla mężczyzn.

Według IARC, która jest częścią WHO, przetrwanie raka jest również kwestią dobrobytu. Zarówno osoby dotknięte chorobą w biedniejszych krajach, jak i biedniejsze grupy ludności w krajach bogatych mają mniejsze szanse na przeżycie. Prawdopodobieństwo śmierci z powodu raka spadło o 20 procent w latach 2000-2015 w krajach o wysokim dochodzie i tylko o 5 procent w krajach o niskim dochodzie.

Zrodlo: http://www.welt.de

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: