NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POLSKA GŁUPOTĄ STOI-dlaczego program szczepień w Niemczech poniósł kompletne fiasko *Autor Dariusz Nejman*

7.75 avg. rating (78% score) - 4 votes
POLSKA GŁUPOTĄ STOI
„Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny” powiedział kiedyś Winston Churchill i Niemcy wzięli to sobie do serca.
Na pewno wielu z Was dostrzegło, że w Niemczech program szczepień poniósł kompletne fiasko, za to Polska jest wskazywana jako lider szczepień.
Karnie w kolejce do szczepień ustawili się polscy nauczyciele, co szokujące uczący biologii, chemii, czy fizyki, ci którzy mają nieść kaganek oświaty. Teraz już wiecie dlaczego nasze społeczeństwo jest takie głupie, niestety większość Polaków nie zdaje sobie sprawy z tego komu powierzamy wykształcenie naszych dzieci.
Czy wiecie że na lekcjach biologii w szkołach podstawowej i średniej dalej uczą że pracą naszego organizmu sterują geny ? Nadal obowiązuje darwinowska teorii ewolucji !!
W programie nauczania do szkoły średniej w ogóle nie ma chemii molekularnej, powiązania jej z fizyką kwantową i biologią molekularna.
W Polsce w latach 2000-2018 przeprowadzono całkowitą likwidację działu nauczania – elementy mechaniki kwantowej w szkole średniej. Liczbę godzin nauczania fizyki po 1992 roku zredukowano z 6-13, przed 1992 rokiem, do 3 przy czym po 2009 roku zmniejszono liczbę tych 3 godzin, w programie dla zakresu podstawowego, do jednej godziny tygodniowo !!! Ta jedna godzina miała być poświęcona fizyce współczesnej , zamieniono ją na dokończenie edukacji gimnazjalnej.
Dla porównania w Niemczech fizyka kwantowa pojawiła się w programie nauczania już w 1945 roku i od tamtej pory jest sukcesywnie poszerzana w programie nauczania we wszystkich szkołach średnich.
Żaden , powtarzam żaden z nauczycieli w Polsce nawet się nie zająknął że w rzeczywistości od lat w naszym kraju likwiduje się oświatę !!
Czy już wiecie dlaczego w Niemczech program szczepień wypadł tak fatalnie ? Świadomość społeczeństwa niemieckiego jest na innym poziomie. Poza tym warto pamiętać o tym że większość korporacji farmaceutycznych produkująca szczepionki przeciwko COVID to firmy spoza Niemiec, poza BioNtech-em, z tym że firma ta jest specjalistą w branży technologii molekularnych, opartych na informacyjnym mRNA, dlatego powiązano ją z Moderną.
Mądry Niemiec nie weźmie do ust i nie pozwoli sobie wszczepić czegokolwiek pochodzącego z USA, Wielkiej Brytanii,czy Francji, świadomy historii dziejów. Przypomnę że Wielka Brytania weszła po to do Unii by tę Unię od środka rozwalić, i dziwnym zbiegiem okoliczności z tej Unii wyszła tuż przed wybuchem tej „psychopandemii”. Na linii Berlin-Londyn jak zwykle doszło do silnych napięć i wyładowań.
A MY Polacy, jakie wyciągnęliśmy wnioski z przeszłości, jaką mamy świadomość postępu i technologii, czy ktoś wziął pod uwagę, że Anglicy, Amerykanie, Francuzi nigdy nie byli nam przychylni, a Niemcy z Rosją nie ukrywają że najchętniej usunęliby nasz kraj z mapy świata ? Polska głupotą stoi !
Autor: Dariusz Nejman /Facebook
7.75 avg. rating (78% score) - 4 votes
CZERWONE

One thought on “POLSKA GŁUPOTĄ STOI-dlaczego program szczepień w Niemczech poniósł kompletne fiasko *Autor Dariusz Nejman*

  1. Nie znam Pana Nejmana ale to jest prawda. Poziom nauczania fizyki i chemii w szkolach w Niemczech jest masakrycznie wysoki. I trzeba sie uczyc tej chemii i fizyki nawet jak sie wybierze n.p mature i studia o calkiem innym kierunku. I tak trzeba zdawac z matmy, chemii, fizyki. Drugi fakt to, ze NIE MA obowiazkowych szczepien.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: