NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mam to w d…! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Szpital im. Orłowskiego na ulicy Czerniakowskiej w Warszawie. To przed tamtejszą izbą przyjęć czekała w karetce starsza kobieta. Pacjentka na przyjęcie do placówki czekała aż 12 godzin! Kiedy ratownicy naciskali, by przyjąć 71-latkę, lekarz kierujący izbą, jak podała „Gazeta Wyborcza”, miał odpowiedzieć: „Mam to w d…”. – Gdzie mieliśmy ją położyć? Na podłodze? – pytał w rozmowie z dziennikarzami dyrektor szpitala przy Czerniakowskiej.

Pacjentka czekała 12 godzin na przyjęcie do szpitala. Padły niecenzuralne słowa. Dyrekcja komentuje

Pacjentka czekała 12 godzin na przyjęcie do szpitala. Padły niecenzuralne słowa. Dyrekcja komentuje Foto: -/-

12 godzin – tyle czekała w karetce na przyjęcie do warszawskiego szpitala im. Orłowskiego 71-latka. Dramatyczne zdarzenia miały miejsce w ubiegły czwartek, 18 lutego. Schorowanej pacjentki – odwodnionej i osłabionej – nie chciał przyjąć kierownik izby przyjęć placówki przy ulicy Czerniakowskiej. Powód? Brak miejsca.

Ratownicy medyczni nie odpuszczali, bo – jak czytamy w „Gazecie Wyborczej” – dyspozytor karetek nie kierował ich nigdzie indziej. Pacjentka była trzykrotnie przekazywana do kolejnej karetki, która zmieniała poprzednią ze względu na kończący się zapas tlenu.

W czasie oczekiwania, jak podała „Wyborcza”, padło wiele niecenzuralnych słów. – Lekarz kierujący izbą przyjęć, naciskany, mówi, że ma to w dupie, nie przyjmie. To nie pierwszy taki problem z tym szpitalem – powiedział dziennikarzom ratownik medyczny z Warszawy, który chciał zachować anonimowość. Rozmówca „Wyborczej” wspomina, że zdarzały się sytuacje, gdy kierownik izby przyjęć zamykał ją na klucz, czy też nie chciał podpisać potwierdzenia odmowy przyjęcia pacjenta, a bez tego ratownicy nie mogą zgłosić się do innego oddziału ratunkowego. W czasie takich sytuacji nieraz wzywana jest policja.

Skargi na izbę przyjęć szpitala na Czerniakowskiej

– Docierają do nas skargi od ratowników na izbę przyjęć w szpitalu Orłowskiego – potwierdził w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Karol Bielski, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans w Warszawie. Jak wskazał rozmówca gazety, ratownicy często dostają tam odmowę przyjęcia pacjenta, argumentowaną brakiem wolnych łóżek.

– Być może problem wynika z organizacji izby przyjęć w szpitalu Orłowskiego, a być może z tego, że wraz z rosnącą liczbą przypadków zakażenia koronawirusem sytuacja w szpitalach znów staje się napięta – ocenił Bielski w rozmowie z „Wyborczą”. Według rozmówcy gazety niechęć podpisywania odmowy przyjęcia pacjenta może się wiązać z tym, że z takiej decyzji później trzeba się wytłumaczyć.

Szpital im. Orłowskiego komentuje

„Gazeta Wyborcza” poprosiła o komentarz do całej sytuacji dyrektora szpitala im. Orłowskiego Stanisława Klisia. Według niego wszyscy lekarze z izby przyjęć podpisują odmowy przyjęcia pacjentów i robią to… bardzo często.

– Obsługujemy 430 tys. mieszkańców lewobrzeżnej Warszawy i okolic, bo od Szpitala Bielańskiego po Grójec nie ma innego oddziału internistycznego prócz naszego – wskazał w rozmowie z dziennikarzami Stanisław Kliś. Dyrektor wskazał, że po wybuchu pandemii dla pacjentów niecovidowych zamknięto SOR szpitala MSWiA przy Wołoskiej, podobna sytuacja jest w Szpitalu Czerniakowskim przy ulicy Stępińskiej. Niezakażonych chorych nie przyjmuje też nowo uruchomiony Szpital Południowy. Również szpital na Solcu, wedle słów dyrektora, z powodu braku wielu specjalizacji odsyła pacjentów na Czerniakowską.

– Tylko ja nie mam gdzie tych pacjentów położyć. Na internie mam 25 łóżek i pięciu lekarzy, zamiast wymaganych 12. Dostawek w korytarzu robić nie mogę, bo jeśli pacjent okaże się zakażony, trzeba by zamknąć cały oddział – tłumaczył w „Wyborczej” Kliś. Według wyjaśnień dyrektora w ubiegły czwartek placówka była obłożona w 92 procentach, w tym w całości na oddziale wewnętrznym. – Gdzie mieliśmy ją położyć? Na podłodze? – pytał dziennikarzy.

Padło też pytanie o wulgarne słowa kierownika izby przyjęć – To jeden z moich najlepszych lekarzy, który wytrzymuje presję pracy w izbie przyjęć. Mój personel skarży się na agresywne zachowanie ratowników medycznych. Nie pochwalam zachowania żadnej ze stron, ale staram się je zrozumieć. To praca w ogromnym stresie, zdarza się, że puszczają nerwy – przyznał w „Wyborczej” dyrektor placówki przy Czerniakowskiej.

Problem z brakiem miejsc w szpitalach

Sytuacja na warszawskich SOR-ach jest trudna, co potwierdziła rzecznik ratusza Karolina Gałecka. – Wiele oddziałów zostało przekształconych w oddziały covidowe, więc często brakuje miejsc dla innych pacjentów. Ale decyzja o przekształceniach należy do wojewody – wyjaśniła w rozmowie z dziennikarzami. To wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł zdecydował, by Szpital Południowy przeznaczyć jedynie dla chorych na COVID.

O sprawę 71-latki „Wyborcza” zapytała także wojewodę. – Docierały już do nas podobne sygnały. Poprosimy dyrekcję o wyjaśnienia, choć możliwe jest, że miejsca w szpitalu po prostu zabrakło. Zwrócimy się również do wojewódzkiego koordynatora ratownictwa medycznego, z pytaniem dlaczego nie skierował karetki z 71-letnią pacjentką do innego szpitala – przekazała dziennikarzom Ewa Filipowicz, rzecznik wojewody.

(Źródło: Gazeta Wyborcza)

fakt.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: