NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Holocaust dzieci*WAZNE!UWAGA NOSZENIE MASECZEK SKRACA ZYCIE O 20-30 LAT*Autor Dariusz Nejman*

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
Holocaust dzieci

Pół roku temu, zanim rodzice założyli dzieciom maski i maseczki alarmowałem i wzywałem do nieposłuszeństwa. Niestety mamy głupich rodziców, równie głupich nauczycieli , jacy wychowali i wykształcili masę debili. Przerażające jest to że dzieciom zakładają maseczki podobno wykształceni rodzice.

W nauce socjologii od lat znany jest mechanizm konsekwencji wyboru. Ktoś kto dokona złego wyboru, wyrządzi krzywdę nigdy nie przyzna się do błędu, będzie kłamał, kręcił, bronił do upadłego swojej decyzji.

Badania przeprowadzone na reprezentatywnej grupie dzieci wykazują że dzieci, do 10 roku życia, noszą maseczki co najmniej 5-8 godzin dziennie, z czego kilka godzin w szkole !
Trzeba być kompletnym idiotą żeby nie zdawać sobie sprawy z tego że w tym czasie dochodzi do poważnego niedotlenienia młodziutkiego organizmu, jakie będzie miało w przyszłości porażające skutki.

U dzieci które nosiły maseczki przez 3,5 godziny dziennie wystąpiły : drażliwość (60%), ból głowy (53%), trudności z koncentracją (50%), mniej radości z życia (49%), niechęć z uczęszczania na zajęcia w szkole/przedszkolu (44%), złe samopoczucie (42%), zaburzenia w nauce (38%) oraz zmęczenie (37%). Rodzice zgłaszali również, że obowiązek noszenia maseczki wzbudza w dzieciach panikę i lęk.
https://www.pokoleniex.com/…/badania-uniwerytetu…/…

Młody organizm rośnie, potrzebuje dużo energii,. Biochemia jest w młodych ciałach bardzo szybka, potrzebują dużo tlenu. Nie potrzebuję wieloletnich badań, rodzice którzy nałożyli maski swoim dzieciom skrócili im życie o 20-30 lat. Sądzę że to „covidowe” pokolenie dzieci będzie umierać w wieku 25-40 lat. Pisałem, wielokrotnie że depopulacja została zaprojektowana z kalkulatorem w ręku, tylko skończony idiota rzuciłby się na ludzi.

Podawałem przykład takiego precyzyjnego planowania. Między 1955 a 1963 rokiem około 90% dzieci w USA zostało zaszczepionych szczepionką przeciwko polio zakażoną wirusem SV40 ( te szczepionki na COVID pewnie też go mają ). Nosicielami tego wirusa są małpy, najczęściej w nerkach. Dla małp wirus jest absolutnie nieszkodliwy. Do produkcji szczepionek używa się właśnie materiału z małpich nerek, z tym materiałem przenoszony jest wirus SV40. Po wstrzyknięciu do ludzkiego ciała wirus pozostaje uśpiony. Ożywa po 30-50 latach i wywołuje raka. Po 30-40 latach doszło w USA do eksplozji raka. Nikt nie połączy choroby ze szczepieniem sprzed 30-40 lat. Tak umarł znany aktor Patrick Swayze.

Oni doskonale wiedzą jakie skutki wywoła noszenie masek i maseczek u dzieci. Prowadzono kompleksowe badania w tym względzie w Azji po wirusie sars cov-1 , który był poligonem doświadczalnym dla obecnej pandemii. Nikt jednak nie ujawnił tych danych, bo nie upublicznia się wiedzy o narzędziach holocaustu. Tylko w USA w latach 2016-2019 różnica w umieralności z powodu raka między mieszkańcami najbiedniejszych i najzamożniejszych stanów wzrosła o 20 procent.

To jest właśnie naukowa eksterminacja jakiej nie wychwyci ogromna większość populacji. Wystarczy upośledzenie służby zdrowia i biedni będą masowo umierać. Nie inaczej będzie z dziećmi noszącymi maski z niższych warstw społecznych, gdzie rodzice nie są w stanie ocenić indywidualnie zagrożenia i ufają państwu i jego instytucjom. Przypomnę że to państwo i jego instytucje kontrolują właśnie bogaci.
https://www.politykazdrowotna.com/40252,usa-rosnie…

Autor: Dariusz Nejman /Facebook
10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: