NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii: szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes

Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:

szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu i 173 ofiary śmiertelne !!!!
Rząd Wielkiej Brytanii oraz Agencja Regulacyjna ds. Leków i Produktów Ochrony Zdrowia (MHRA) opublikowały właśnie trzeci raport na temat skutków ubocznych programu szczepień mRNA, a ustalenia potwierdzają ostre ostrzeżenia niezależnych ekspertów w okresie poprzedzającym kampanię szczepień.

Ważna uwaga: Szczepionka mRNA nie jest szczepionką w tradycyjnym rozumieniu. Ściśle mówiąc, jest to eksperymentalna terapia genowa, która została zatwierdzona po raz pierwszy i tylko z powodu rzekomego zagrożenia. Ponadto producenci są umownie wyłączeni z wszelkiej odpowiedzialności.

Raport MHRH koncentruje się na urazach spowodowanych przez szczepionkę mRNA firmy Pfizer. Udokumentowano w sumie 24 207 urazów poszczepiennych, z czego 173 były śmiertelne. Statystyczne prawdopodobieństwo doznania urazu poszczepiennego wynosi około 1 na 250.

Uwaga: To, że oczywiście nie tylko „szczepionka” Pfizera jest wysoce problematyczna, uwidacznia, obok wielu innych doniesień, list otwarty podpisany przez 800 pracowników styryjskich szpitali, którzy odmawiają szczepienia szczepionką firmy AstraZenca. (zob. kleinezeitung.at)

 

Wyciąg z udokumentowanych szkód poszczepiennych:

98 osób doznało paraliżu twarzy po podaniu kontrowersyjnego środka mRNA.

978 osób doznało uszkodzenia oczu, z czego 9 straciło wzrok.

 

Uszkodzenie mózgu: Środek mRNA firmy Pfizer spowodował również 37 wypadków naczyniowo-mózgowych, 1 zawał pnia mózgu, 6 wylewów krwi do mózgu, 1 udar krwotoczny, 8 udarów niedokrwiennych, 2 udary podpajęczynówkowe, a 9 osób straciło życie.

Poronienia: brak danych lub istnieją ograniczone dane dotyczące stosowania „szczepionki” mRNA COVID-19 BNT162b2, a badania toksyczności reprodukcyjnej na zwierzętach nie są dostępne. Nie zaleca się stosowania „szczepionki” COVID 19 mRNA BNT162b2 w czasie ciąży. Jednak do tej pory kontrowersyjna „szczepionka” firmy Pfizer spowodowała w Wielkiej Brytanii 5 poronień.

(Należy się w tym miejscu zastanowić nad zdrowym rozsądkiem lekarzy, którzy szczepią kobiety w ciąży wbrew zaleceniom Pfizera i władz).

Zgony: MHRH potwierdza łącznie 173 zgony spowodowane przez „szczepionkę” mRNA firmy Pfizer. (z wyłączeniem poronień)

Wniosek: Podczas gdy środki masowego przekazu trzymają piłkę płasko, a Federalny Urząd Zdrowia Publicznego chce, abyśmy uwierzyli, że niezliczone ofiary szczepień można usprawiedliwić rzekomą pandemią Corony, oficjalne dane Federalnego Urzędu Statystycznego potwierdzają, że nie ma nadmiernej śmiertelności. W związku z tym każdą pojedynczą śmierć spowodowaną szczepieniem można w rzeczywistości porównać do zabójstwa, ponieważ nigdy nie było uzasadnionego powodu, aby narażać zdrowie ludności za pomocą eksperymentalnej manipulacji genetycznej. Nie jesteśmy królikami doświadczalnymi, a eksperymenty na ludziach są nielegalne.

 

Zrodlo : http://www.legitim.ch

 

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: