NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Marcin Bustowski: GNAĆ TO – PIS, PO, PSL, LEWICA !! ☀Autor Gabi☀

8.50 avg. rating (84% score) - 2 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W internecie zaczyna krążyć informacja, że zatrzymanie Marcina Bustowskiego i cała akcja z policją, jak i ratownikiem medycznym który nie udzielił mu pomocy, to była ustawka.
No cóż, na moje szczęście, jak widzieliście, byłem tam i mogę zaświadczyć swoją osobą, jak i materiałami które nagrałem, że nie była to żadna ustawka, a moim zdaniem, kryminalno polityczna zagrywka, z której Marcin na szczęście uszedł cało.
Idąc dalej, wielu krzyczy i syczy, co do planów Marcina do utworzenia partii politycznej.
Facet pokazał całej Polsce, że dostajemy zatrutą żywność od współczesnych nazistów, będącą współczesnym holocaustem Narodu Polskiego. Jak i co do sprawy dzieci, nigdy nie udawał, że problemu nie ma.
Wielokrotnie mi proponowano dołączenie do różnych partii, z każdej propozycji zrezygnowałem. Mimo, iż wiem, że tworzenie formacji politycznej w dzisiejszym zakłamanym świecie graniczy z cudem, to akurat do pomysłu na fundamencie osoby Marcina, chętnie lecz z rozwagą bym dołączył -bo przekonałem się jak to wygląda od środka.
Ot i moje zdanie, dla Was.
Sława Wam Polacy.
Za Facebook/ Dariusz Perun Dobrzański
Jeśli ktoś twierdzi że zmiany dokonamy bez zmian politycznych to się grubo myli. Pamiętacie co obiecywała Konfederacja, jak był ruch 1 Polska i jak się skończyło. My chcemy dokonać realnych zmian całej Polityki odsuwając wszystkich obecnych od władzy. Będę współpracował z każdym kto chce zmiany ale realne zmiany to zmiany Polityczne. Rolnictwo, złoża Naturalne, Handel dziećmi, czy kwestie podatków to podstawa i za mordę weźmiemy obcy kapitał w Polsce jak markety czy takie firmy jak Animex.. Skończy się wykorzystywanie Polaków i nie płacenie podatków bo sobie porobili raje podatkowe a Nas dojeżdżają.
Trybunał Stanu będzie prawdziwym Trybunałem który rozliczy wszystkich złodziei
wygrajmyrazem.pl znajdziesz druk PDF wypełnij i wyślij kurierem
Chodzić po ulicach protestować można aż się zedrze podeszwy a Oni się śmieją📕📕📕📕
Miasto Jelenia Góra wymierza. Przedsiębiorcy padają.
Woda nie badana A Prezydent drontem lata i kominy sprawdza
https://wygrajmyrazem.pl/newsy/wsparcie/potrzebne-pieniadze-na-walke-z-korporacjami.html?fbclid=IwAR2nf5BiKAHX24vLitICMfa6yNMNzvwyvQY5fquTztuzAAPRWxTJldcfZY0

LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

8.50 avg. rating (84% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: