NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kim był Karol Kania, polski milioner, który zginął w katastrofie śmigłowca pod Pszczyną? ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W nocy z poniedziałku na wtorek w Studzienicach pod Pszczyną (woj. śląskie) rozbił się prywatny helikopter, którym podróżowały cztery osoby. Dwie z nich nie żyją. Pozostałe dwie osoby: kobieta i mężczyzna zostali przetransportowani do szpitali. Jedną z ofiar śmiertelnych jest Karol Kania, potentat w branży pieczarkowej. Kim był człowiek, którego majątek wyceniany jest na prawie pół miliarda złotych?

W tragicznym wypadku zginął Karol Kania. Miał 80 lat

W tragicznym wypadku zginął Karol Kania. Miał 80 lat Foto: Andrzej Grygiel / PAP

Do katastrofy śmigłowca doszło około północy. Helikopter rozbił się w trudno dostępnym kompleksie leśnym, na podmokłym terenie. – Zgłoszenie dostaliśmy kilka minut po północy – mówił nam oficer dyżurny Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Katowicach.

Maszyną podróżowały cztery osoby. Dwie z nich zginęły na miejscu. To 80-letni Karol Kania oraz 50-letni pilot z Krakowa.

Kim był Karol Kania?

Karol Kania to założyciel i właściciel jednego z największych w Europie przedsiębiorstw produkujących podłoża pod uprawę pieczarek. Firma rodzinna została powołana do życia w 1967 roku. Karol Kania założył wówczas swoją pierwszą pieczarkarnię i rozpoczął produkcję w Piasku. Szybko zorientował się jednak, że w branży pieczarkarskiej konkurencja jest olbrzymia i zamiast konkurować z innymi producentami, zaczął… ich zaopatrywać. Sprzedawał im podłoża do produkcji pieczarek.

Jak do tej pory firma Karola Kani posiada trzy oddziały produkcyjne i zatrudnia do ok. 500 pracowników. Dysponuje własnymi laboratoriami oraz nowoczesnym parkiem maszynowym.

„Nieustannie wprowadzamy nowe, lepsze technologie, aby ciągle zwiększać i udoskonalać naszą ofertę. Wciąż chętnie się uczymy i jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia” – czytamy na stronie kania.net.pl.

Rozwój firmy Karola Kani

Dziesięć lat temu nastąpił kolejny przełom w firmie Kani. Oddano do użytku fabrykę pelletu ze słomy w Pawłowiczkach. To paliwo do pieców i kominków.

W 2006 roku Wojciech Kania razem z ojcem przejął od miasta wieżę ciśnień. Po remoncie obiekt stał się wizytówką miasta. Był znany pod nazwą „Wodna Wieży Restauracja Steampunk”. Niestety, teraz restauracja jest zamknięta i czeka na nowego nabywcę. Wystawiono ją na sprzedaż za 4 miliony złotych.

W 2016 r. w rankingu najbogatszych Polaków magazynu „Forbes” zajął 63 pozycję z majątkiem 490 mln zł.

Więcej czytaj TUTAJ.

W tej tragedii zginął Karol Kania

Jak dowiedział się nieoficjalnie katowice.wyborcza.pl, Karol Kania wracał w nocy helikopterem do domu. Najprawdopodobniej z Mazur. Na miejscu zastała ich mgła. Szukali miejsca do lądowania. Maszyna zeszła nisko nad las.

Niewykluczone, że helikopter zahaczył o wierzchołek jednego z drzew. Na pokładzie nie było Macieja, syna Karola Kani, który teraz wraz z ojcem prowadził rodzinny biznes.

Źródło: katowice.wyborcza.pl, kania.net.pl

(msob) Karol Kania zginął w katastrofie śmigłowca

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: