Szczepienia przeciwko Covid-19 przejdą do historii jako jeden z największych skandali farmaceutycznych, jakie kiedykolwiek miały miejsce na tej planecie. To część długiej historii, w której oprócz chciwości zysku, to przede wszystkim marzenie o podboju świata i na którym opiera się Wielki Reset.

„Deutsche Wirtschaftsnachrichten” opublikował interesujący artykuł na temat Wigilii 2020, który mówi o tym, że Wielki Reset przygotowywany jest od 100 lat. „Wielki reset” promowany przez polityków i korporacje na całym świecie jest kontynuacją wieloletnich osiągnięć. Koronawirus służy tylko szybszemu urzeczywistnianiu idei światowych elit. 

Artykuł przypomina nam, że Wielki Reset to stara idea, która jest nam prezentowana tylko w nowej odsłonie . Zasadniczo Wielki Reset polega na rozszerzeniu potęgi globalistów, którzy od dawna marzyli o podboju świata. Nikt, kto nazywa to teorią spiskową, nie został poinformowany.

Co każdy powinien wiedzieć o przemyśle farmaceutycznym (i naftowym)

15 maja 1911 r. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych, Sąd Najwyższy, uznał Johna Rockefellera i jego firmę powierniczą za winnych korupcji, nielegalnych praktyk biznesowych i przestępczości zorganizowanej. Cały Rockefeller Standard Oil Trust – wówczas największe komercyjne przedsiębiorstwo na świecie – był skazany na zniszczenie. W tym momencie Rockefeller miał większą przewagę dzięki swoim pieniądzom i nawet nie przejmował się werdyktem.

W 1913 r., Aby odwrócić uwagę opinii publicznej i uciec przed presją polityczną, która ciążyła na Rockefellera i innych pozbawionych skrupułów magnatów, uciekano się do „filantropii”: nielegalne dochody z oszustw zostały przekazane na utworzenie Fundacji Rockefellera, a pieniądze w ten sposób umyte do czysta. Od teraz raj podatkowy służy strategicznemu przejęciu sektora zdrowia w USA.

Od tego czasu Fundacja Rockefellera utworzyła frontową organizację dla nowego globalnego projektu biznesowego: farmaceutycznego biznesu inwestycyjnego. Odtąd darowizny od Fundacji Rockefellera napływały do ​​uczelni medycznych i szpitali, które w ten sposób zmieniły się w misjonarzy nowej formy korporacyjnej: reklamowali opatentowane, syntetyczne leki swoim pacjentom.

W tamtym czasie byli jednak również badacze, tacy jak dwukrotny laureat Nagrody Nobla Linus Pauling, który nie chciał rezygnować z ograniczania się do leczenia objawów, ale wolał inne naturalne podejście. Pauling przeprowadził wiele badań z witaminą C i lizyną C, którym przypisał istotną korzyść, ale które jednak nie były opatentowane dla przemysłu farmaceutycznego i dlatego nie dawały żadnych perspektyw na zysk.

Witaminy nie są wystarczająco opłacalne?

Znajomość witamin i ich skuteczności była sprzeczna z interesami przemysłu farmaceutycznego zarówno wtedy, jak i teraz, gdyż zniszczyłyby one wszelkie większe inwestycje w dziedzinie leków opatentowanych. Ponieważ nie było perspektywy zysku, od tego czasu witaminy były wielokrotnie demonizowane, chociaż każde dziecko już się uczy, jak zdrowe są witaminy.

Tak więc w 1918 roku Fundacja Rockefellera wykorzystała media w czasie hiszpańskiej grypy, aby zepsuć witaminy. Już wtedy media chciały mówić w imieniu darczyńców. Ludzie powinni raczej kupować drogie leki od przemysłu farmaceutycznego i mocno wierzyć, że tylko oni mają dobre intencje. W ciągu następnych 15 lat praktycznie wszystkie szkoły medyczne w Stanach Zjednoczonych, a także większość klinik i Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy, stały się postaciami na szachownicy Rockefellera, który marzył o zdominowaniu całego sektora zdrowia swoimi produktami farmaceutycznymi. Przemysł farmaceutyczny nieustannie otrzymywał wizerunek Matki Teresy od kupionych przez siebie mediów, więc nikt nie powinien wątpić, że przemysł farmaceutyczny ma z tobą dobre intencje.

W 1925 r. W Niemczech powstał pierwszy kartel chemiczno-farmaceutyczny, który zniweczył dążenie Rockefellera do globalnej kontroli rynku farmaceutycznego. W firmach takich jak Bayer, BASF i Hoechst, IG Farben Kartell zatrudnia łącznie ponad 80 000 pracowników. Trwał wyścig o światową supremację.

Odnowiony podział świata na strefy zainteresowania

29 listopada 1929 roku doszło do spotkania karteli Rockefeller i IG Farben, na którym postanowiono podzielić świat na interesy. Rockefeller został skazany 18 lat wcześniej za dokładnie to samo przestępstwo, ponieważ podzielił także Stany Zjednoczone na „strefy zainteresowania”!

Umowa obowiązywała do 1932/33. Wówczas kartel IG Farben zdecydował o zaprzestaniu przestrzegania porozumień i poparł aspirującego polityka w Niemczech, który obiecał kartelowi IG Farben ujarzmienie świata środkami militarnymi. Kartel IG-Farben finansował kampanie wyborcze tego polityka milionami marek Reichsmark, umożliwiając mu w ten sposób przejęcie władzy.  Możesz zgadnąć, o kim mówimy. Demokracja została wtedy zniesiona na rzecz dyktatury. Rezultatem była wojna, która zabiła miliony.

W każdym kraju, na który w tym czasie najechał Wehrmacht, jednym z pierwszych aktów było przejęcie przemysłu chemicznego, petrochemicznego i farmaceutycznego i przeniesienie ich do imperium IG Farben i włączenie ich bez odszkodowania.

Kiedy kartel IG Farben planował opatentować leki na całym świecie, skuteczność chemikaliów testowano w latach 1942–1945 na więźniach obozów koncentracyjnych w Auschwitz, Dachau i wielu innych miejscach. Te eksperymenty na ludziach były finansowane bezpośrednio z rachunków bankowych firm Bayer, Hoechst i BASF. Na konta SS, które prowadziły te obozy koncentracyjne, wpłynęło dużo pieniędzy.

Po zakończeniu wojny grupa Rockefellerów odniosła korzyści

W 1945 roku plan IG Farben nie powiódł się z powodu interwencji aliantów. Cena za to była wysoka: wielu żołnierzy z wojsk amerykańskich i innych sojuszników straciło życie w tym konflikcie. Inni zgarnęli zysk wojenny: ekonomiczne udziały przegranych – IG Farben – trafiły do ​​Rockefeller Group (USA) i Rothschild / JP Morgan (Wielka Brytania).

W 1947 r. 24 dyrektorów z firm Bayer, BASF, Hoechst i innych kierowników kartelu IG Farben było sądzonych przed Trybunałem ds. Zbrodni Wojennych w Norymberdze za zbrodnie przeciwko ludzkości. Oskarżono ich o popełnienie następujących zbrodni: prowadzenie wojny agresji, zniewolenia i masowych mordów. W swoim przemówieniu końcowym główny prokurator USA Telford Taylor podsumował zbrodnie popełnione przez przestępcze firmy farmaceutyczne następującymi słowami: „Bez IG Farben druga wojna światowa nie byłaby możliwa”. ( Źródło )

O dziwo, menedżerowie IG Farben odpowiedzialni za śmierć 60 milionów ludzi otrzymali najłagodniejsze wyroki. Nawet dyrektorzy zarządzający, którzy byli bezpośrednio odpowiedzialni za zbrodnie w IG Auschwitz, dostali maksymalnie dwanaście lat więzienia.

Nelson Rockefeller wstąpił do rządu USA już w 1944 roku. Zaczynał jako podsekretarz stanu, a po kilku latach został Specjalnym Doradcą Prezydenta Trumana ds. Specjalnych. Od tego czasu, w decydujących momentach XX wieku, interesy Rockefellera zasiadały przy stole i miały bezpośredni wpływ na politykę. Dzięki bezpośredniemu wpływowi Departamentu Stanu USA wyroki Norymbergi przeciwko menedżerom IG Farben są łatwe do wyjaśnienia. Nelson Rockefeller upewnił się, że prawdziwi sprawcy II wojny światowej nie zostali straceni, ponieważ nadal byli potrzebni.

Menedżer przywrócony po uwięzieniu

W 1949 roku powstała Republika Federalna Niemiec. W ciągu zaledwie kilku lat skazani w Norymberdze urzędnicy IG Farben zostali zwolnieni z więzienia i wrócili na poprzednie stanowiska w firmach farmaceutycznych, jakby nic się nigdy nie wydarzyło. Tym razem reprezentowali jednak interesy Rockefellera. Na przykład Fritz Ter Meer został skazany na dwanaście lat więzienia za swoje zbrodnie w Auschwitz, ale od 1956 do 1964 był Przewodniczącym Rady Nadzorczej Bayer AG.

W latach 1945–1949 rola braci Rockefeller nie ograniczała się do przejęcia światowego monopolu w branży naftowej i farmaceutycznej. Celowano teraz również w interesy polityczne. Pod wpływem Rockefellerów w 1945 roku w San Francisco powstała Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Aby przejąć kontrolę polityczną nad powojennym światem, trzy kraje – wszystkie wiodące kraje eksportujące farmaceutyki – otrzymały pełne prawa głosu w ONZ, podczas gdy 200 innych krajów musi zajmować się tylko rolą widzów. Rzekomo założone dla dobra wszystkich ludzi na całym świecie, podorganizacje ONZ, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Światowa Organizacja Handlu (WTO), szybko stały się politycznymi ramionami przemysłu farmaceutycznego.

Legalna kampania przeciwko terapiom witaminowym

W 1963 roku w imieniu interesów Rockefellera rząd niemiecki przewodził najsłynniejszej inicjatywie, jaką kiedykolwiek podjęto w ONZ. Pod pozorem ochrony konsumenta, usiadła we wszystkich państwach członkowskich ONZ, a cztery dekady trwałe kampanii w ruchu do terapii witaminowych i innych naturalnych, zakaz opatentowania procedur zdrowotnych do zakazują prawnie. Celem było po prostu usunięcie wszelkiej konkurencji dla wielomiliardowego biznesu farmaceutycznego. Plan był prosty: światowy transfer tego, co już zrobiono w Ameryce w latach dwudziestych XX wieku, a mianowicie objęcie opieki zdrowotnej monopolem na rzecz farmaceutycznego biznesu inwestycyjnego.

Zyski firm farmaceutycznych zależą od trwałości chorób. Gdyby rozwój leków opierał się na profilaktyce, wiele chorób by się nie pojawiło, a główna działalność przemysłu farmaceutycznego upadłaby jak domek z kart. Dlatego wydaje się, że globalna strategia polega na przywłaszczaniu sobie zdrowia miliardów ludzi, aby sprzedawać tabletki, które mogą w połowie pokryć objawy, ale nie zwalczają przyczyn choroby. Z jednej strony utrudnia się dostęp do istotnych informacji o korzyściach zdrowotnych wynikających z naturalnych metod leczenia, jednocześnie uzyskuje się monopol w oparciu o opatentowane, w dużej mierze nieskuteczne i często toksyczne leki – oba razem sprzyjają chorobom i śmierci na skalę ludobójstwa.

Takie obezwładnienie i śmierć w wyniku działalności farmaceutycznej związanej z chorobą są bezprecedensowe w historii. To dzięki Linusowi Paulingowi i innym wybitnym naukowcom drzwi do wiedzy o zdrowotnych właściwościach witamin i innych skutecznych naturalnych metod leczenia mogły pozostać otwarte. Z 44 000 stron procesów norymberskich widać, jak głęboko przemysł farmaceutyczny był zaangażowany w wojnę. Każdy, kto zna te informacje, powinien dziś spojrzeć na krzyk na temat szczepień w mediach z innej perspektywy.

Śledź nas na Telegramie, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od Wochenblick!