NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny: szykuje się rekordowy import pszenicy i kukurydzy ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chiński import pszenicy i kukurydzy, będzie prawdopodobnie jeszcze większy w sezonie 2020/21, niż wcześniej oczekiwano. Przynajmniej tak zakłada amerykański Departament Rolnictwa (USDA). Według raportu opublikowanego we wtorek, 9 lutego, w sezonie 2020/21 Państwo Środka zaimportuje łącznie 10 mln ton pszenicy. Oznacza to, że rekordowy poziom zeszłorocznych zakupów, który był najwyższy w ciągu ostatnich 25 lat, zostałby przekroczony o 3,6 mln ton, czyli o dobre 67%.

W styczniu eksperci z Waszyngtonu spodziewali się, że zapotrzebowanie Chin na import pszenicy wyniesie 9 mln ton. Ministerstwo uzasadniło ponowny wzrost prognozy dużym zapotrzebowaniem na pasze w kraju.

W pierwszej połowie bieżącego sezonu handlowego Francja była najważniejszym zagranicznym dostawcą pszenicy do Chin ze średnią ceną 270 USD / t (225 EUR / t); Dla porównania, chińska pszenica i kukurydza były średnio odpowiednio o około 44% i 60% droższe. Jeśli chodzi o import kukurydzy do Chin, eksperci rynkowi z USDA prognozują dostawy na poziomie 24 mln ton w sezonie 2020/21. Wcześniej spodziewano się „tylko” 17,5 mln ton. Wolumen z poprzedniego roku oszacowano na 7,6 mln ton.

Chiny liderem w imporcie kukurydzy?

Silny wzrost prognozowanego importu kukurydzy do Chin o 6,5 mln t uzasadniany jest m.in. dużymi dostawami kukurydzy z Ukrainy w grudniu 2020 roku. Ponadto amerykańscy eksporterzy podpisali w zeszłym miesiącu umowy z chińskimi klientami na dostawy znacznych ilości kukurydzy w terminie do sierpnia 2021 roku. Gdyby amerykańscy analitycy mieli rację, Chiny stałyby się największym na świecie importerem kukurydzy.

Poprzedni numer jeden w rankingu importerów kukurydzy – Unia Europejska – spadnie wówczas na czwarte miejsce zgodnie z aktualną prognozą USDA na rok 2020/21 z przewidywanym wolumenem importu na poziomie 15,5 mln ton. Eksperci rynkowi z siedzibą w Waszyngtonie oszacowali wcześniej import na 18 mln ton. Korektę uzasadniają powolnymi zakupami w ostatnich tygodniach. Ponadto prognozę spożycia kukurydzy w UE-28 obniżono o 2,5 mln ton do 77 mln ton. W sezonie 2019/20 było to 81 mln ton.

USDA podniosło swoje oczekiwania dotyczące eksportu kukurydzy z USA o 1 mln ton do 65 mln ton. Eksperci podwyższyli również prognozy dotyczące eksportu kukurydzy z Brazylii i Argentyny, odpowiednio o 0,5 mln ton do 40,5 mln ton i 32 mln ton.

Źródło: AgE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: