NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Tatę przykryto czarnym workiem, a on wciąż żył!” Tragiczna w skutkach pomyłka medyków! ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– To nie mieści nam się w głowie! Chcemy tylko sprawiedliwości i by winni zostali ukarani – mówi przez łzy Agnieszka Chrobak (19l.) z Ochotnicy Górnej (woj. małopolskie), córka pana Stanisława Chrobaka (†62l.). Mężczyzna został uznany za zmarłego, pomimo że wciąż oddychał. W efekcie zbyt późno trafił do szpitala i po miesięcznej walce o życie faktycznie zmarł.

Ratownicy stwierdzili zgon, choć mężczyzna żył

Ratownicy stwierdzili zgon, choć mężczyzna żył Foto: Michał Stawowiak / Fokusmedia

Był 11 grudnia 2020 pan Stanisław, który pracował jako budowlaniec zaczął bardzo źle się czuć. Dokuczały mu silne pieczenie i duszności w klatce piersiowej. Szef podejrzewając, że pracownik ma zawał, zapakował go do auta i zawiózł do przychodni „Medyk” w Ochotnicy Górnej.

– Szef taty wybiegł z auta i zaczął z całych sił dobijać się do drzwi przychodni, która przez pandemię jest zamknięta na cztery spusty. W końcu wyszła pielęgniarka i bez zupełnego zainteresowania powiedziała, że tu będzie potrzebna karetka. Co więcej, nie wezwała jej pod lecznicę, tylko poleciła szefowi taty jechać prosto do podstacji ambulansów – mówi oburzona pani Agnieszka.

Córka nie może pogodzić się, że pielęgniarka nie udzieliła panu Staszkowi pomocy. – Powinna go reanimować już wtedy, to odpowiedziała, że się nie da, bo siedzi w aucie, a on tam był ledwo żywy już. Zlekceważyła sytuację, a nie jest to młoda i niedoświadczona pielęgniarka – dodaje z żalem.

Szef pana Staszka z piskiem opon ruszył więc do podstacji w Ochotnicy Dolnej. Zdawał sobie sprawę, że liczy się każda sekunda. – Jedną ręką kierował, drugą trzymał tatę, który miał zawał i w bólu osuwał się z fotela pasażera – mówi córka. Po przyjeździe sanitariusze wykonali u 62-latka reanimację. Szybko stwierdzili jednak, że mężczyzna zmarł.

Nakryli go czarnym workiem. – Jak tylko się dowiedziałam natychmiast pojechaliśmy do podstacji. Podbiegłam do worka, podniosłam go, a tata wciąż leżał na ziemi i oddychał. Miał otwarte oczy. Błagałam, by go ratowali, bo on przecież żyje. Oni nie reagowali i mówili, że tata nie żyje, a to, że jego ciało tak się zachowuje to skutek leków podanych mu wcześniej – mówi pani Agnieszka.

Rodzina wróciła do domu i pomału przygotowywała się do pogrzebu. – Byliśmy w domu pogrzebowym, wybraliśmy kwiaty i ustaliliśmy szczegóły pogrzebu – dodaje. Jakież było zdziwienie rodziny Chrobaków, gdy późną nocą otrzymali telefon ze szpitala w Nowym Targu, że pan Stanisław jednak żyje! – Ratownikom nie dawało to spokoju, że tata wciąż przejawia oznaki życia. Zawieźli go po namyśle do Podhalańskiego Szpitala. Tam tatę odratowano, ale nie na długo – mówi córka. Niestety po miesięcznej walce i byciu w śpiączce farmakologicznej, pan Stanisław zmarł na skutek pozawałowych powikłań.

Rodzina nie daje za wygraną i chce sprawiedliwości za szereg popełnionych błędów medycznych.

– W związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi śmierci pacjenta, została podjęta decyzja o przeprowadzaniu kontroli w poradni POZ w Ochotnicy Górnej, do której zgłosił się pacjent oraz w miejscu stacjonowania zespołu ratownictwa medycznego nowotarskiego Podhalańskiego Szpitala Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej – mówi „Faktowi” Aleksandra Kwiecień z małopolskiego NFZ.

– Kontrole już się rozpoczęły. Ich przedmiotem jest weryfikacja prawidłowości realizacji umowy w zakresie dostępności i organizacji udzielania świadczeń – dodaje Kwiecień.

W tej wstrząsającej sprawie zaniedbań zabrało też głos Biuro Prasowe Wojewody Małopolskiego. – Zgodnie z dyspozycją wojewody małopolskiego Łukasza Kmity konsultanci wojewódzcy w dziedzinie medycyny rodzinnej oraz medycyny ratunkowej podejmą czynności wyjaśniające w tej sprawie. Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia prowadzi niezależne postępowanie wyjaśniające – napisano w oświadczeniu.

Wielokrotne próby porozmawiania z Prezesem Przychodni „Medyk” nie powiodły się. Otrzymaliśmy od niego namiar na adwokata, który reprezentuje interesy przychodni „Medyk”. Skontaktowaliśmy się z nim. – Nie będziemy komentować w tej chwili tej sprawy – mówi w rozmowie telefonicznej z „Faktem” mecenas Michał Kuźmicz.

Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu. Do tej pory nikomu nie postawiono zarzutów w sprawie śmierci pana Stanisława. – Wszczęte zostało śledztwo w sprawie narażenia Stanisława Ch. na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia w dniu 11.12.2020 w miejscowości Ochotnica Górna i Ochotnica Dolna, poprzez nieudzielenie mu natychmiastowej pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia, a następnie niewłaściwe prowadzenie resuscytacji oraz odstąpienie od niej, co skutkowało zgonem pokrzywdzonego w dniu 11.01.2021, tj. o czyn z art. 160 § 2 k. k. w zb. z art. 155 k. k. przy zast. art. 11 § 2 k. k. – mówi Krzysztof Bryniarski, Prokurator Rejonowy z Nowego Targu.

Ratownicy stwierdzili zgon choć mężczyzna żył

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: