NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1161 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Świetny reset? Putin mówi: „Nie tak szybko” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Świetny reset? Putin mówi: „Nie tak szybko”

„Putin dosłownie śmiał się z idei czwartej rewolucji przemysłowej”

Czy zdarzyło Ci się złapać najważniejsze przemówienie polityczne ostatnich sześciu lat?

Byłoby łatwo przeoczyć, biorąc pod uwagę wszystko, co się dzieje. Prawdę mówiąc, prawie to zrobiłem, a to przemówienie znajduje się na przecięciu prawie wszystkich moich obszarów intensywnych studiów.

Doroczne Światowe Forum Ekonomiczne odbyło się w zeszłym tygodniu za pośrednictwem telekonferencji, co nazywam Wirtualnym Davos, a na tegorocznej imprezie tematem przewodnim był oczywiście ich projekt o nazwie Wielki Reset.

Ale jeśli WEF tak bardzo pragnęło zaprezentować światu najlepszą twarz Wielkiego Resetu, nie powinno było zapraszać ani chińskiego premiera Xi Jinpinga, ani, co ważniejsze, prezydenta Rosji Władimira Putina.

to właśnie przemówienie Putina zburzyło domek z kart, które jest przedmiotem agendy WEF.

Ostatni raz ktoś wszedł do głównego forum międzynarodowym i wydała taka krytyka zjadliwy obecnego krajobrazu geopolitycznego było przemówienie Putina do Organizacji Narodów Zjednoczonych w dniu 29 września th , 2015, dwa dni wcześniej wysłał małą przygodność rosyjskiego wsparcia lotniczego do Syrii.

Tam ocenił nie tylko ONZ z nazwy, ale przede wszystkim USA i ich sojuszników z NATO, wnioskując, zadając najistotniejsze pytanie: „Czy rozumiesz, co zrobiłeś?” uwolniłeś chaos w już chaotycznej części świata?

Równie ważne jak to wystąpienie były działania Putina po tym, które określiły obecną erę geopolitycznych szachów na kontynencie euroazjatyckim. Syria stała się ogniwem, wokół którego rozwikła się narracja oporu wobec „ISIS jest niezwyciężona”

A tajemnica tego, kto stał za ISIS, a mianowicie za administracją Obamy, została ujawniona każdemu, kto zwrócił na to uwagę.

Prezydent Trump mógł sobie pochwalić pokonanie ISIS, ale to głównie siły Putina i Rosji odbierają zachodnią część Syrii, co pozwoliło na to, podczas gdy nasi globalistyczni generałowie, tacy jak James Mattis, wyrządzili tyle samo szkód samej Syrii i tak mało ISIS, jak to możliwe, mając nadzieję, że użyje ich ponownie innego dnia.

I niezależnie od tego, czy zgadzasz się, czy nie zgadzasz się z polityką USA w Syrii, której zdecydowanie nie zgadzam się, trudno argumentować, że interwencja Rosji w tym kraju zasadniczo zmieniła regionalną politykę i konflikty w dającej się przewidzieć przyszłości.

Był to początek dobrowolnego odłączenia się Chin, Rosji i Iranu od Zachodu.

Za stawianie czoła amerykańskim i europejskim projektom konsolidacji władzy na Bliskim Wschodzie Rosja była oczerniana na Zachodzie w sposób, który sprawia, że ​​indoktrynacja, którą otrzymałem jako dzieciak dorastający w zimnej wojnie, wygląda jak reklama wakacji na wakacje na Krymie.

Ale to właśnie ta siła celu i charakteru określiła dwie dekady władzy Putina. Zrobił cuda w odbudowie Rosji.

Popełnił wiele błędów, przede wszystkim przez zaufanie prezydentom amerykańskim, a po drugie przez niedocenianie arogancji i drapieżności przywódców w Europie.

To powiedziawszy, osiągnął teraz swój limit, zwłaszcza w przypadku Europy, i wyznaczył silnie niezależną ścieżkę dla Rosji, niezależnie od kosztów krótkoterminowych.

Dlatego tak ważne było jego wystąpienie na Światowym Forum Ekonomicznym.

Putin nie mówił tam od prawie dziesięciu lat. W czasie, gdy marionetki kontrolowane przez WEF dominują na pozycjach władzy w Europie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, a teraz w Stanach Zjednoczonych, Putin wszedł do Virtual Davos i rzucił kawę na dywan.

W kategoriach, które mogę tylko opisać jako niezawodnie uprzejme, Putin powiedział Klausowi Schwabowi i WEF, że cała ich idea Wielkiego Resetowania jest nie tylko skazana na niepowodzenie, ale jest sprzeczna ze wszystkim, do czego nowoczesne przywództwo powinno dążyć.

Putin dosłownie śmiał się z idei Czwartej Rewolucji Przemysłowej – idei Schwaba na planowane społeczeństwo poprzez sztuczną inteligencję, roboty i połączenie człowieka i maszyny.

Powiedział im wprost, że ich polityka prowadząca klasę średnią na skraj wyginięcia z powodu pandemii COVID-19 jeszcze bardziej zwiększy niepokoje społeczne i polityczne, jednocześnie zapewniając pogłębienie nierówności majątkowych.

Putin nie jest libertarianinem, który rzuca kwiatami, czy coś w tym stylu, ale jego krytyka hiper-finansjalizacji post-sowieckiej epoki jest trafna.

Era zdominowana przez bankowość centralną i ciągłe łączenie władzy państwowej i korporacyjnej zwiększyła nierówności majątkowe w Stanach Zjednoczonych i Europie, przynosząc korzyści milionom, jednocześnie wydobywając bogactwo miliardów.

Słuchanie Putina było jak słuchanie skrzyżowania Pata Buchanana i nieżyjącego już Waltera Williamsa . Według niego neoliberalny ideał „zapraszania świata / inwazji na świat” zniszczył więzi kulturowe w krajach, jednocześnie wydrążając ich ekonomiczne perspektywy. Putin skrytykował zerowe stopy procentowe, luzowanie ilościowe, cła i sankcje jako broń polityczną.

Ale cele tej broni, choć nominalnie wskazywały na jego Rosję, były w rzeczywistości lokomotywami witalnymi Zachodu , ponieważ klasy średnie doświadczyły stagnacji płac, a dostęp do edukacji, opieki medycznej i sądów w celu zadośćuczynienia za krzywdy dramatycznie spadł.

Rosja to kraj, który rośnie, podobnie jak Chiny. Kiedy ich więzi zostaną wystarczająco mocno zakorzenione, aby ustabilizować gospodarkę, Iran również wzrośnie.

Razem wyprowadzą ląd Azji Środkowej z dziewiętnastowiecznego grzęzawiska, które istnieje dzięki brytyjskiej i amerykańskiej interwencji w regionie. Wystąpienie Putina pokazało, że Rosja jest zaangażowana w proces znajdowania rozwiązań dla wszystkich ludzi korzystających z przyszłości, a nie tylko dla kilku tysięcy świętszych niż ty oligarchów w Europie.

W mniej konfrontacyjnym przemówieniu przewodniczący Xi powiedział to samo. Podobnie jak Putin, deklarował zmiany klimatyczne i neutralność węglową, skupiając się zamiast tego na zanieczyszczeniu i zrównoważonym rozwoju.

Razem po prostu powiedzieli WEF, aby wepchnął Wielki Reset z powrotem do dziury, w której został poczęty.

Śledzę uważnie Putina od prawie dziesięciu lat. Odniosłem wrażenie, że gdyby przemawiał do politologii na poziomie uniwersyteckim, a nie na zgromadzeniu jednych z najpotężniejszych ludzi na świecie, śmiałby się im w twarz.

Ale, niestety, rozumie lepiej niż ktokolwiek z nas, będąc obiektem ich agresji przez tak długi czas, musiał traktować ich poważnie, ponieważ ich zrozumienie rzeczywistości i więzi z ludźmi, którymi rządzili, zostały prawie zerwane.

Pod koniec swoich planowanych uwag Klaus Schwab zapytał Putina o trudne stosunki Rosji z Europą i czy można to naprawić. Putin nie uderzył.

Jeśli uda nam się wznieść się ponad te problemy z przeszłości i pozbyć się tych fobii, to z pewnością będziemy cieszyć się pozytywnym etapem w naszych relacjach.

Jesteśmy na to gotowi, chcemy tego i będziemy się starać, aby tak się stało. Ale miłość jest niemożliwa, jeśli deklaruje ją tylko jedna strona. To musi być wzajemne.

Z niczego, co widziałem w administracji Biden czy Komisji Europejskiej w Brukseli, nie mam wrażenia, że ​​ktokolwiek słyszał jego wypowiedź.

Źródło: Tom Luongo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: