NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Skandal we władzy. Walczą ze sobą zamiast z wirusem ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Skandal we władzy. Walczą ze sobą zamiast z wirusem

Rządzący są już pewni, że rozpoczyna się trzecia fala epidemii. Niestety, w błędzie jest ten, kto myśli, że zakasali rękawy, wytężyli głowy i myślą nad tym, jak zapanować nad wirusem. Władza jest pochłonięta obecnie… walką o wpływy i stołki.

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński Foto: Damian Burzykowski / newspix.pl

Nie wiadomo, kto jest szefem Porozumienia i nie wiadomo, czy Solidarna Polska jest jeszcze w koalicji. Najświeższą odsłoną tarć w rządzie jest wyrzucenie z niego wiceministra aktywów państwowych Janusza Kowalskiego (43 l.) z Solidarnej Polski, bliskiego współpracownika Zbigniewa Ziobry (51 l.).

– Nie zgadzam się na politykę energetyczną, która drastycznie podwyższy rachunki na prąd i ciepło i uzależni nas od rosyjskiego gazu. Będę pracował dalej dla Polski – teraz jeszcze więcej – spotykał się z górnikami, rolnikami, mieszkańcami małych miasteczek – mówi Faktowi Kowalski.

U drugiego sojusznika PiS też wrze. W Porozumieniu dwóch polityków tytułuje się prezesami partii. Zarówno Adam Bielan (47 l.), jak i Jarosław Gowin (59 l.) okopali się na swoich pozycjach i czekają na decyzję sądu. Tyle tylko że Gowin powinien być teraz pochłonięty czym innym. Jest wicepremierem odpowiadającym m.in. za resorty pracy i rozwoju, na pomoc których czeka wielu przedsiębiorców dotkniętych lockdownem. W samej PiS również brakuje zgody i jedności, co udowodniło m.in. głosowanie nad tzw. piątką dla zwierząt.

Człowiek Ziobry wyleci?

To nie pierwszy raz w pandemii, kiedy politycy zajmują się sobą, a nie nami. Kilka miesięcy temu zamiast przygotowywać szpitale na drugą falę wirusa, rządzący kłócili się o stołki w rządzie po rekonstrukcji.

JOSIE, BEC, TJAK Jarosław Kaczyński

fakt.pl

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: