NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Republikanie biją na alarm w związku z dużym zwrotem akcji administratora Bidena w sprawie gazociągu Rosja-Europa ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Republikanie biją na alarm w związku z dużym zwrotem akcji administratora Bidena w sprawie gazociągu Rosja-Europa
Republikańscy senatorowie w USA ostro krytykowali nowy raport Departamentu Stanu, w którym nie uwzględniono nowych podmiotów jako celów sankcji za udział w projekcie gazociągu Nord Stream 2.

„Administracja Biden sygnalizuje, że jest gotów pozwolić rurociągu zostać zakończona z katastrofalnymi skutkami dla amerykańskiego bezpieczeństwa narodowego i dla bezpieczeństwa energetycznego naszych europejskich sojuszników” Texas senator Ted Cruz, członek Stosunków Zagranicznych Senackiej Komisji, że w A komunikat.

W raporcie dla Kongresu wymieniono dwa przedsiębiorstwa, które zostały wcześniej usankcjonowane przez administrację Trumpa – rosyjski statek do układania rur „Fortuna” i jego właściciel KVT-RUS – podaje WSJ. W dokumencie uwzględniono także 18 firm, które już opuściły lub opuszczały projekt.

„Morskie informacje o śledzeniu jasno pokazują, że statki nieuwzględnione w dzisiejszym raporcie obecnie aktywnie wspierają budowę Nord Stream 2. Decyzja administracji o zignorowaniu tych działań wymaga natychmiastowego wyjaśnienia ” – powiedział ustawodawca w oświadczeniu.Krytykę podobno poparł senator Idaho Jim Risch, czołowy republikanin w Senackiej Komisji Spraw Zagranicznych, który powiedział, że raport wprowadza w błąd.

Projekt gazociągu Nord Stream 2 jest obecnie realizowany przez rosyjski Gazprom we współpracy z kilkoma europejskimi głównymi koncernami energetycznymi. Rurociąg o wartości 11 miliardów dolarów, ukończony w 95 procentach, ma podwoić przepustowość istniejącego rurociągu o 55 miliardów metrów sześciennych gazu rocznie. Nord Stream 2 ma zapewniać tranzyt 70 procent rosyjskiej sprzedaży gazu do Europy.

Na dzień przed inauguracją Joe Bidena i po raz pierwszy od czterech lat administracji Trumpa ustępujący rząd USA wyszedł poza retorykę i nałożył sankcje na uczestników projektu. Lista sankcyjna obejmowała układający rury statek „Fortuna” wraz z jego właścicielem KVT-RUS, firmą załogową Rustanker, a także tankowce „Maksim Gorky” i „Sierra”.Projekt został zmiażdżony przez Biały Dom, który nieustannie próbuje przekonać Berlin i Brukselę, że rosyjski rurociąg zagroziłby bezpieczeństwu energetycznemu całego bloku. Jednocześnie tacy członkowie UE, jak Polska, Łotwa, Litwa, Rumunia i Węgry, wytrwale wyrażali dezaprobatę dla Nord Stream 2.

Biden wcześniej sprzeciwiał się projektowi, ale nie jest jasne, czy pójdzie za twardą linią prezydenta Donalda Trumpa w tej sprawie, ponieważ obecny prezydent USA nie przedstawił jeszcze szczegółowej polityki w sprawie rurociągu.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: