NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Merkel przedstawiła wstępny plan znoszenia obostrzeń Koniec lockdownu

10.00 avg. rating (96% score) - 4 votes

koniec lockdownu w Niemczech

 

Kanclerz Niemiec opowiada się za poluzowaniem obostrzeń już na początku marca, jednak ze względu na rosnącą liczbę zakażeń w Niemczech zastrzega ze strategia znoszenia lockdownu musi być przemyślana.

“Tęsknota za otwarciem jest uzasadniona” – powiedziała Angela Merkel (CDU) w poniedziałek na posiedzeniu Prezydium CDU i Rady Federalnej. Jak informuje “Bild” szefowa niemieckiego rządu mówiła o znoszeniu lockdownu w Niemczech “w czterech krokach i bez efekty jojo”. Kroki te ma zacząć wypracowywać od jutra, 23 lutego, grupa robocza pod przewodnictwem ministra od zadań specjalnych Helge Brauna.

Według “Bilda”, Merkel nie podała jeszcze szczegółów, jak mógłby wyglądać czterostopniowy plan wyjścia z lockdownu.

Merkel nakreśliła trzy obszary, które należy połączyć w strategii znoszenia obostrzeń. Chodzi o obszar kontaktów osobistych, wszystkich rodzajów szkół  oraz restauracji i instytucji kultury.  Kanclerz zastrzegła, że luzując restrykcje nie można lekceważyć bezpieczeństwa, dlatego otwieraniu musiałyby towarzyszyć testy na Covid.

 

Braun powiedział, że testy na Covid byłyby podstawowym warunkiem do otwierania, ale równie ważne będzie śledzenie kontaktów i lepsze maski.

Angela Markel zwróciła uwagę, że z powodu rozprzestrzeniania się mutacji koronawirusa  wskaźnik zakażeń w Niemczech wzrósł w Niemczech o 0,3 w porównaniu z poprzednim wariantem wirusa Sars-Cov-2.

Kolejna konferencja rządu na temat znoszenia obostrzeń została zaplanowana na 3 marca br. Wprowadzony we wszystkich 16 krajach związkowych lockdown będzie obowiązywał do 7 marca.

Źródło: Bild.de, PolskiObserwator.de

10.00 avg. rating (96% score) - 4 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: