NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Merkel przedstawiła wstępny plan znoszenia obostrzeń Koniec lockdownu

koniec lockdownu w Niemczech

 

Kanclerz Niemiec opowiada się za poluzowaniem obostrzeń już na początku marca, jednak ze względu na rosnącą liczbę zakażeń w Niemczech zastrzega ze strategia znoszenia lockdownu musi być przemyślana.

“Tęsknota za otwarciem jest uzasadniona” – powiedziała Angela Merkel (CDU) w poniedziałek na posiedzeniu Prezydium CDU i Rady Federalnej. Jak informuje “Bild” szefowa niemieckiego rządu mówiła o znoszeniu lockdownu w Niemczech “w czterech krokach i bez efekty jojo”. Kroki te ma zacząć wypracowywać od jutra, 23 lutego, grupa robocza pod przewodnictwem ministra od zadań specjalnych Helge Brauna.

Według “Bilda”, Merkel nie podała jeszcze szczegółów, jak mógłby wyglądać czterostopniowy plan wyjścia z lockdownu.

Merkel nakreśliła trzy obszary, które należy połączyć w strategii znoszenia obostrzeń. Chodzi o obszar kontaktów osobistych, wszystkich rodzajów szkół  oraz restauracji i instytucji kultury.  Kanclerz zastrzegła, że luzując restrykcje nie można lekceważyć bezpieczeństwa, dlatego otwieraniu musiałyby towarzyszyć testy na Covid.

 

Braun powiedział, że testy na Covid byłyby podstawowym warunkiem do otwierania, ale równie ważne będzie śledzenie kontaktów i lepsze maski.

Angela Markel zwróciła uwagę, że z powodu rozprzestrzeniania się mutacji koronawirusa  wskaźnik zakażeń w Niemczech wzrósł w Niemczech o 0,3 w porównaniu z poprzednim wariantem wirusa Sars-Cov-2.

Kolejna konferencja rządu na temat znoszenia obostrzeń została zaplanowana na 3 marca br. Wprowadzony we wszystkich 16 krajach związkowych lockdown będzie obowiązywał do 7 marca.

Źródło: Bild.de, PolskiObserwator.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: