NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Macierewicz zdradził lokalizację elektrowni atomowej w Polsce. Rząd jednak nie potwierdził ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Macierewicz wskazał miejsce budowy elektrowni jądrowej

wikimedia/EU2017EE Estonian Presidency

Macierewicz zdradził lokalizację elektrowni atomowej w Polsce. Rząd jednak nie potwierdził

Dawno niewidziany Antoni Macierewicz powraca i zabiera głos w sprawie…tym razem nie katastrofy smoleńskiej, czy agentów, a… polskiej elektrowni atomowej, zdradzając, gdzie może ona zostać umieszczona. Rząd nie potwierdza tych zapowiedzi.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Antoni Macierewicz zdradza gdzie może być umieszczona polska elektrownia atomowa
  • Jakie inne opcje bierze pod uwagę rząd
  • Ilu Polaków opowiada się za obecnością elektrowni atomowej w naszym kraju

Elektrownia atomowa w Polsce. Antoni Macierewicz zdradza gdzie powstanie

Po tym jak trzy lata temu Antoni Macierewicz został zdymisjonowany ze stanowiska ministra obrony narodowej, niemal zniknął z przestrzeni publicznej. Teraz jednak kontrowersyjny polityk powraca, ale zabiera głos nie w temacie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej, czy lustracji, czyli tematów z którymi poseł Prawa i Sprawiedliwości jest najbardziej kojarzony, a…elektrowni atomowej w Polsce.

– Bardzo ważne jest, że zostanie utrzymane centrum polskiej energetyki – Bełchatów – także tam będzie umieszczona elektrownia atomowa – powiedział w wywiadzie dla Polskiego Radia 24 Macierewicz, cytowany przez „Rzeczpospolitą”.

Wiceprezes PiS podkreślił, że jeszcze przez 30 lat głównym punktem odniesienia dla polskiej energetyki będzie węgiel.

Wypowiedź Macierewicza skomentował krótko na Twitterze eurodeputowany Koalicji Obywatelskiej Radosław Sikorski, w przeszłości szef Macierewicza w resorcie obrony narodowej (z powodu konfliktu z ówczesnym wiceszefem MON Sikorski przestał kierować resortem). Sikorski nawiązał swoim wpisem do teorii Macierewicz odnośnie przyczyn katastrofy smoleńskiej.

t

Wracając do elektrowni atomowej, a ściślej rzekomych planów zlokalizowania jej w Bełchatowie, to jak przypomina „Rzeczpospolita”, Macierewicz wskazywał właśnie na tę lokalizację już na początku grudnia ubiegłego roku.

– Dzięki naszym staraniom rząd podjął uchwałę, że do 2043 powstanie bełchatowska elektrownia jądrowa, która zapewni stabilność w regionie i zatrudnienie! Słowa uznania dla ministra Piotra Naimskiego za jego rolę w tym projekcie – pisał wówczas na Twitterze Macierewicz.

t

Rząd nie potwierdza

Ministerstwo Klimatu i Środowiska jak przypomina gazeta zaprzeczyło jednak, by zapadły decyzje w tej sprawie. Rząd zgodnie z dokumentem „Polityka Energetyczna Polski 2040” zakłada natomiast, że do 2043 roku powstanie sześć bloków polskiej elektrowni jądrowej, a Bełchatów jest tylko jedną z czterech opcji branych pod uwagę.

Pozostałe trzy opcje brane pod uwagę przez rządzących to Żarnowiec, Lubiatowa-Kopalina, a także Pątnów niedaleko Konina.

Tymczasem jak pokazuje przeprowadzony pod koniec 2020 roku na zlecenie Ministerstwa Klimatu i Środowiska sondaż, 62,5 proc. Polaków popiera budowę w Polsce elektrowni jądrowej, podczas gdy blisko co trzeci ankietowany jest temu przeciwny. Nieco inaczej wyglądają jednak wyniki badania przy pytaniu o to, czy Polacy nie mieliby nic przeciwko gdyby elektrownia jądrowa powstała obok ich miejsca zamieszkania. W tym wypadku nieco ponad połowa respondentów wyraża sprzeciw (51 proc.), zaś 46 proc. twierdzi, że nie widzi ku temu przeciwwskazań.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: