NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

LOT zwolnił stewardessę odznaczoną Złotym Krzyżem Zasługi. „Obraziła pana prezesa” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Magdalena Gortat, odznaczona przez prezydenta Bronisława Komorowskiego za udział w ewakuacji pasażerów lotu kapitana Wrony, po 26 latach straciła pracę w Polskich Liniach Lotniczych. „Brała udział w strajku i tym obraziła pana prezesa” – skomentował Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego na Twitterze.

Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego poinformował, że w niedzielę 21 lutego o godzinie 8 rano, stewardessa Magdalena Gortat została zwolniona z Polskich Linii Lotniczych.

„Tym razem jedną z ofiar jest ktoś wyjątkowy, stewardessa odznaczona przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego za udział w bezpiecznym lądowaniu i ewakuowaniu wszystkich pasażerów Boeinga 767 PLL LOT, w pamiętnej załodze Kpt. Tadeusza Wrony 1.11.2011″ – napisał na swoim facebookowym profilu ZZPPiL. Powód? Zdaniem Związku Gortat naraziła się udziałem w proteście. „Odważyła się na krytykę, biorąc udział w strajku. To przekreśla wszystko. Zemsta jest ważniejsza dla Prezesa LOTu, niż zasługi dla firmy. Liczą się tylko prywatne pobudki….” – czytamy we wpisie. Podobnie uważa Piotr Szumlewicz ze Związkowej Alternatywy.

– Mamy podejrzenia, że zwalniani są ci, którzy byli krytyczni, brali udział w strajku. Zwolnienie ich ma być zemstą – powiedział „Wyborczej”.

Awaryjne lądowanie lotu PLL LOT 016

1 listopada 2011 roku Boening 767 lecący z Newark w Stanach Zjednoczonych do Warszawy lądował awaryjnie na lotnisku Chopina. Już pół godziny po starcie załoga zasygnalizowała o problemach technicznych. W samolocie doszło do awarii centralnego systemu hydraulicznego, co spowodowało problem z wysunięciem się podwozia. Samolot przez godzinę krążył w okolicy lotniska, by zużyć nadmiar paliwa, który był zbyt niebezpieczny do przeprowadzenia awaryjnego lądowania. Na pokładzie było wówczas 231 osób, nikomu nic się nie stało.

– To było bardzo trudne awaryjne lądowanie. Personel pokładowy przeprowadził sprawną ewakuację pasażerów w 90 sekund. Takich pracowników zazdrości każda linia lotnicza, oni zostają szefami działów szkoleń. Są dla linii lotniczych najcenniejsi, bo mają doświadczenie zdobyte w kryzysowej sytuacji – skomentowała sytuację w „Wyborczej” Monika Żelazik, wiceprzewodnicząca Związkowej Alternatywy.

Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył za „wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu, za profesjonalizm i wzorową postawę w obliczu zagrożenia życia ludzkiego” całą załogę. Magdalena Gortat otrzymała wówczas Złoty Krzyż Zasługi.

Grupowe zwolnienia w PLL LOT

Biuro prasowe LOT, w komentarzu dla „Wyborczej” dotyczącym zwolnienia Gortat przekazało, że LOT dąży do „utrzymania większości zespołu”, jednak musi przy tym realizować „zatwierdzony przez Komisję Europejską plan pomocy publicznej”, co wiąże się również zwolnieniami. Jak podaje Business Insider, PLL LOT planuje zwolnić łącznie około 300 osób, z czego 150 w pierwszych dwóch kwartałach tego roku. Zdaniem władz przyniesie to linii oszczędność około 30 mln zł rocznie.

LOT podpisał w tej sprawie porozumienie ze wszystkimi związkami zawodowymi, jednak przewodnicząca ZZPPiP, Agnieszka Szelągowska, określiła je jako „wymuszone”.

„Zwolnienia według nas są kompletnie niepotrzebne. Zarząd nie był w stanie w najmniejszym stopniu wykazać, że pracy dla stewardess na etacie nie ma. Wprost przeciwnie, zapewnia nas, że zapotrzebowanie w lutym na etaty ma 344, natomiast w tej chwili ma etatów 265” – mówiła Szelągowska.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: