NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1161 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Koniec telewizji naziemnej zbliża się wielkimi krokami. Niebawem zmiana sygnału ☀Autor Gabi☀

1.00 avg. rating (47% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Telewizja przejdzie rewolucję. Koniec naziemnej telewizji.

Pixabay, renateko

Koniec telewizji naziemnej zbliża się wielkimi krokami. Niebawem zmiana sygnału

Telewizja naziemna przejdzie niedługo spory lifting, a to wszystko za sprawą zmiany standardu nadawania. Znane nam DVB-T zostanie zastąpione technologią DVB-T2/HEVC. Dla wielu Polaków może to oznaczać spory wydatek.

Z tego artykułu dowiesz się:

Czym jest częstotliwość DVB-T2/HEVC i co umożliwi PolakomKiedy nastąpi przekształcenie

Ile procent Polaków korzysta tylko z telewizji naziemnej

Czemu przekształcenie standardu nadawania oznacza większy wydatek dla wielu Polaków

Telewizja z ogromnymi zmianami

Telewizja DVB-T, która na polskim rynku pojawiła się dziesięć lat temu oznaczała dla wielu prawdziwą rewolucję. Większość Polaków pożegnała się ze starymi odbiornikami telewizyjnymi oraz znanymi im antenami siatkowymi. Te powróciły, ale wzbogacone o nowe częstotliwości.

Okazuje się, że Polska telewizja przejdzie prawdziwą rewolucję już wiosną 2022 r. W tym artykule informowaliśmy o tym, czym dokładnie jest nowa częstotliwość DVB-T2/HEVC, która ma zastąpić znane nam DVB-T.

Nowa częstotliwość umożliwi nadawanie programów już nie w jakości HD, ale 4K. Co więcej, zwiększy się także ilość programów dla korzystających z telewizji naziemnej.

Niestety, ale nowe technologie oznaczają także spore wydatki, dla niektórych Polaków. Część odbiorników może nie być przystosowana do odbierania sygnału DVB-T2/HEVC, dlatego konieczna może być ich wymiana.

Telewizja będzie oznaczać wydatki

– Mniej więcej 1/3 gospodarstw domowych korzysta z telewizji naziemnej. Pozostali to abonenci telewizji kablowych i satelitarnych. I te osoby nie muszą się o nic martwić, bo dostarczenie odpowiedniego dekodera to obowiązek operatorów – mówi portalowi money.pl Witold Tomaszewski z Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Ekspert dodaje, że w tej 1/3, aż 3/4 nie posiada odbiornika przystosowanego do standardu DVB-T2/HEVC.

Według danych Nielsena, na które powołuje się „Rzeczpospolita” zaledwie 35 proc. Polaków korzysta tylko i wyłącznie z telewizji naziemnej. Liczba ta z roku na rok maleje. Dla porównania w 2018 r. było to 38 proc.

Eksperci wskazują, że po wprowadzeniu telewizji nadawanej w standardzie DVB-T2/HEVC ta liczba może wciąż maleć.

Co więcej, wciąż rośnie liczba odbierających telewizję przez internet. Część Polaków deklaruje nawet, że odbiornika telewizyjnego w domu nie posiada, a do wszystkiego wystarczają im platformy streamingowe.

biznesinfo

1.00 avg. rating (47% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: