NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kobieta zmarła po szczepieniu. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kobieta z Lublina zmarła po zaszczepieniu przeciwko koronawirusowi. To druga osoba w województwie lubelskim, która zmarła po przyjęciu szczepionki. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że na terenie całego województwa wykonano już ponad 157 tysięcy szczepień, a ponad 52 tysiące osób przyjęły dwie dawki. Przy tej liczbę szczepień odnotowano 170 niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Kobieta zmarła po szczepieniu.

                        Kobieta zmarła po szczepieniu. Foto: Robert Stachnik

Od grudnia 2020 roku trwają w Polsce szczepienia przeciwko koronawirusowi. Choć uważa się, iż szczepienia są naszą jedyną szansą, by pokonać ten patogen, to wciąż są osoby, które mają w tej sprawie wątpliwości i śledzą doniesienia dotyczące niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP). Te zdarzają się w wypadku każdego szczepienia, ale należy pamiętać, że sumarycznie szczepienia dają populacji niezaprzeczalne korzyści.

Jak informują lubelskie media, powołując się na dane Ministerstwa Zdrowia, na terenie województwa odnotowano drugi przypadek zgonu osoby, którą zaszczepiono przeciwko koronawirusowi. Nie ma szczegółowych informacji dotyczących wieku, czy objawów, jakie miała zmarła kobieta. Wiadomo jednak, że pochodziła z Lublina i zmarła 19 lutego, na drugi dzień po podaniu szczepionki. 4 lutego zmarła z kolei zaszczepiona pacjentka z powiatu bialskiego.

Pomimo tragedii jaką jest śmierć obu osób należy zauważyć, że w całym województwie lubelskim wykonano już 157 119 szczepień przeciwko koronawirusowi, z czego 52 887 osób otrzymało drugą dawkę. Zgłoszono ponad 170 niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Liczba zakażeń koronawirusem w Polsce cały czas rośnie. W ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 3890 nowych zachorowań i zgon 17 osób zakażonych koronawirusem. W sumie, od początku epidemii w Polsce odnotowano 1 642 658 zakażeń i 42 188 zgonów osób z potwierdzonym koronawirusem.

Ministerstwo Zdrowia informuje również, że pod kątem koronawirusa przebadano już ponad 9,2 miliona osób. W kraju wykonano już 2 715 159 szczepień przeciwko koronawirusowi, w tym aż 929 965 szczepień drugą dawką.

Jednocześnie coraz głośniej jest o kolejnych szczepach koronawirusa, która są wykrywane w Polsce. Niedawni minister Andrzej Niedzielski mówił że pierwszy przypadek południowoafrykańskiej mutacji koronawirusa wykryto w okolicach Suwałk (woj. podlaskie), a zidentyfikowano go w laboratorium Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Naukowcy podkreślają, że w województwie podlaskim wykryto już 12 szczepów koronawirusa.

(Źródło: Ministerstwo Zdrowia, Kurier Lubelski, Fakt)

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: