NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Cicha broń dla cichych wojen” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bezlitosna wojna z ludzkością się nie skończy

Z biegiem czasu ten klasyczny dokument z 1979 r. Wydaje się bardziej mrożący krew w żyłach niż kiedykolwiek, stanowiąc niezbędne przypomnienie szerszej perspektywy.
Blokada będzie trwała. Pełne nadziei odgłosy mają uspokoić opinię publiczną.

Henry Makow Ph.D.

Prawda  jest jednocześnie prostsza i bardziej niesamowita, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić.

Szokujący dokument zatytułowany  „Cicha broń na ciche wojny”  potwierdza, że satanistyczny kult z siedzibą w londyńskim City trzyma ludzkość w niewoli za pomocą wojny psychologicznej.

„Opinia publiczna nie może pojąć tej broni i dlatego nie może uwierzyć, że jest atakowana i stłumiona przez broń”, mówi raport z 1979 r., Który znaleziono w 1986 r. W kopiarce IBM, która została zakupiona z nadwyżki.

Jest to produkt dyscypliny zwanej „badaniami operacyjnymi” opracowanej podczas II wojny światowej w celu atakowania populacji wroga przy użyciu narzędzi inżynierii społecznej i wojny psychologicznej.

Zgodnie z dokumentem „elita międzynarodowa” zdecydowała się w 1954 r. Rozpocząć „cichą wojnę” przeciwko narodowi amerykańskiemu, której celem jest przekazanie bogactwa „wielu nieodpowiedzialnych” w ręce „nielicznych odpowiedzialnych i godnych”.

„W świetle prawa doboru naturalnego ustalono, że naród lub świat ludzi, którzy nie będą używać swojej inteligencji, nie jest lepszy od zwierząt, które nie mają inteligencji. Tacy ludzie są zwierzętami jucznymi i stekami na stole [sic] z wyboru i zgody ”.

Celem było ustanowienie gospodarki „całkowicie przewidywalnej i podatnej na manipulacje”. Masy będą musiały być „wyszkolone i przydzielone jarzmo… od najmłodszych lat…”

Aby osiągnąć taką zgodność, „jednostka rodzinna musi zostać zdezintegrowana w procesie coraz większego zaabsorbowania rodziców i utworzenia przez rząd ośrodków opieki dziennej dla osieroconych zawodowo dzieci”.

Dokonuje się tego za pomocą „cichej broni” (propagandy i socjotechniki) stosowanej w mediach i szkołach.

„Kiedy cicha broń jest stosowana stopniowo, społeczeństwo dostosowuje się… aż ciśnienie staje się zbyt duże i pękają… Dlatego cicha broń jest rodzajem wojny biologicznej…. Atakuje… ich źródła energii naturalnej i społecznej oraz ich mocne strony fizyczne, psychiczne i emocjonalne… ”

Chociaż nie jest to wymienione z nazwy, cichą bronią jest tu feminizm, który promuje lesbijstwo, udając obrońcę kobiet.

Dokument mówi, że ojciec musi być „rozbity w domu”. Media reklamowe dopilnowują, by był „biczowany w cipkę” i „uczono go, że albo dostosowuje się… albo jego życie seksualne… będzie zerowe”. Kobieta jest „najpierw rządzona przez emocje, a potem logika… zbyt rozgwieżdżone, by zobaczyć [jej dziecko będzie] mięsem armatnim bogatego mężczyzny lub tanim źródłem niewolniczej pracy”.

Pisarz konkluduje: „Ta bezmyślna szkoła galaretowatej ryby, ojciec, matka, syn i córka, stają się pożytecznymi zwierzętami jucznymi…”


„DIVERSION THE PODSTAWOWA STRATEGIA”

Dokument mówi o „zdobyciu kontroli nad społeczeństwem” poprzez utrzymywanie ich „niezdyscyplinowanych, nieświadomych, zdezorientowanych, zdezorganizowanych i rozproszonych”.

„Trzymaj opinię publiczną z dala od„ prawdziwych problemów społecznych i urzeczoną sprawami bez znaczenia ”. „Sabotuj ich umysłową aktywność” poprzez „ciągłą falę seksu, przemocy i wojen w mediach”, tj. „Gwałt psychiczny i emocjonalny”.

Daj im „niezdrowe do myślenia” i pozbądź się tego, czego naprawdę potrzebują ”, zwłaszcza solidnej edukacji. „Utrzymuj rozrywkę publiczną poniżej poziomu szóstej klasy”.

„Praca: zadbaj o to, by ludzie byli zajęci, zajęci, zajęci bez czasu na myślenie; z powrotem na farmie z innymi zwierzętami ”.

„Zniszczcie wiarę narodu amerykańskiego w siebie nawzajem”.

Ogólna zasada: „pomieszanie jest korzystne; im więcej zamieszania, tym większy zysk. Dlatego najlepszym podejściem jest tworzenie problemów, a następnie oferowanie rozwiązań ”.


„PAŃSTWO WELFARE JAKO STRATEGICZNA BROŃ”

Opinia publiczna chce, aby rząd „utrwalił ich zależną rolę w dzieciństwie. Mówiąc najprościej, chcą, aby ludzki bóg wyeliminował wszelkie ryzyko z ich życia, poklepał ich po głowie, pocałował ich siniaki, położył kurczaka na każdym stole obiadowym… wepchnij go i powiedz, że wszystko będzie dobrze…

„Ludzki bóg” to polityk, który obiecuje światu i niczego nie dostarcza. To publiczne zachowanie to „poddanie się zrodzone ze strachu, lenistwa i celowości. Stanowi podstawę państwa opiekuńczego jako strategicznej broni, użytecznej przeciwko wstrętnej opinii publicznej ”.

Brak oporu opinii publicznej jest oznaką, że „jest gotowa do poddania się i zgadza się na zniewolenie i prawne wtargnięcie. Dobrym… wskaźnikiem czasu zbiorów jest liczba obywateli publicznych, którzy płacą podatek dochodowy pomimo oczywistego braku wzajemnej lub uczciwej obsługi ze strony rządu ”.

PRZYKŁADY CICHEJ BRONI

Ludzie mogą się sprzeciwić, że ten dokument jest kolejnym fałszerstwem. Jednak osoby świadome mogą zobaczyć, że ten plan został już wykonany.

Promowanie homoseksualizmu pod pozorem „tolerancji” i „równości” jest przykładem cichej broni.

Zrównanie małżeństwa homoseksualnego z małżeństwem heteroseksualnym jest bezczelnym zaprzeczeniem  wyjątkowości  heteroseksualności. Podczas gdy gadają o prawach człowieka, zaciekle atakują zdrowie i szczęście 97% populacji.

Różnica między heteroseksualnością a homoseksualizmem to jedno słowo:  dzieci . Homoseksualiści nie mają biologicznych dzieci. Zostanie rodzicem jest istotnym krokiem w rozwoju heteroseksualnym. Wymaga to stworzenia  trwałej więzi,  która jest   dla nas wyjątkowa . (zobacz „ Ponowne uczenie się miłości heteroseksualnej ”)

Homoseksualiści mogą mieć specjalną klasę małżeństwa z takimi samymi prawami i obowiązkami. Ale są one używane w celu zmylenia większości, więc nie jesteśmy związani i w rezultacie cierpimy zahamowany rozwój. (Zobacz  „Kanada na nowo definiuje małżeństwo”  )

Feminizm to kolejny przykład. Odmawiając zdrowym, naturalnym rolom heteroseksualnym, kobiety uzurpują sobie rolę mężczyzn jako dostawców i mają niewiele dzieci lub nie mają ich wcale, często jako samotni rodzice. Mężczyźni stają się zbędni lub stają się „żonami”. Rodzina jest niszczona, a społeczeństwo destabilizowane.

INNE CICHE BRONIE

Środki masowego przekazu i edukacja zwodzą, manipulują, rozpraszają i deformują. Nazywają to „gwałtem psychicznym i emocjonalnym”. Chociaż mamy dostatek materialny, nasze umysły i dusze są  spragnione prawdy .

Jesteśmy uwarunkowani, aby myśleć o ciekawostkach lub całkowicie unikać rzeczywistości. Nie mówi się ani nie debatuje o podstępnym postępie rządu światowego i erozji niepodległości narodowej.

Ponieważ nie będzie znaczącej narodowości ani demokracji, młodych nie uczy się historii ani cnót obywatelskich. Seks jest promowany jako obsesja na całe życie. Szerzy się pornografia. Nie powinniśmy mieć dojrzałych trosk, takich jak świat, który odziedziczą nasze dzieci.

Kiedy ostatnio widziałeś film, który cię nauczył lub zainspirował? Zawierała rozpoznawalne ludzkie sytuacje i emocje? To dotyczyło prawdziwych problemów, przed którymi stoimy? To rozgrzało twoje serce i sprawiło, że cieszysz się, że żyjesz? Kiedy film przedstawiał bohatera, którego można by przyjąć za wzór do naśladowania?

Ludzkość ma inteligencję, aby stworzyć wspaniały świat. Jesteśmy sabotowani. Uczniowie Szatana są odpowiedzialni za zamordowanie dziesiątek prezydentów i innych przywódców, za depresję, ludobójstwo i wojnę, w tym za fałszywą „zimną wojnę” i jej następcę „wojny z terroryzmem”. Wszystkie wojny są przeciwko ludzkości organizowane przez ten kult szatana.

Ich siedziba główna to Chatham House w Londynie, a jej oddział znajduje się w Pratt House w Nowym Jorku. Sieć kontroli rozciąga się na banki i kartele naftowe Rockefellera Rothschilda, korporacje, fundacje, think tanki, sieci wywiadowcze i rządy. Loga dziesiątek wielkich korporacji, w tym środków masowego przekazu,  zawierają odniesienia do masońskich .

Nasi polityczni, ekonomiczni i kulturalni „liderzy” sprzedali swoje dusze i zdradzili społeczeństwo. Są dosłownie sługami szatana. W przeciwnym razie nie tolerowaliby tego, że obaj kandydaci na prezydenta są członkami szatańskiego tajnego stowarzyszenia Skull and Bones. Nie tolerowaliby oczywistego podstępu, który miał miejsce 11 września. Wyobrażają sobie, że będą uprzywilejowani w Nowym Porządku Świata. Historia pokazała, że każdy jest zbędny.

WNIOSEK

Nazywamy siebie „postępowymi”, ale to kolejny przykład podwójnej mowy. „Postęp” jest dokonywany przez Iluminatów.

Podczas gdy człowiek został stworzony na obraz Boga, życie ludzkie było święte. Kiedy zgodziliśmy się, że Bóg umarł, staliśmy się zbędni. Dlatego autor „Silent Wars” może nazywać nas „bestiami jucznymi” i wykorzystywać „darwinowską walkę” do usprawiedliwienia zniewolenia i ludobójstwa.

Szatan nie zadowala się niszczeniem nas fizycznie. Ma zakład z Bogiem. Czy zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, czy nie? Aby wygrać, musi udowodnić, że jesteśmy tylko głupimi zwierzętami.

Brak oporu oznacza nasze przyzwolenie. Jesteśmy „stopniowo” demoralizowani i usypiani. Musimy otrząsnąć się z odrętwienia i pokazać, że nie jesteśmy meduzami, ale ludźmi, którzy będą walczyć o nasze Boskie prawo pierworództwa.

To jest bitwa, której ludzkość nie może uniknąć. Im dłużej jest odkładane, tym trudniej będzie wygrać.

___
https://www.henrymakow.com/000504.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: