NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Pandemia zmieniła nasze życie seksualne”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Tematem życia intymnego zajęli się naukowcy ze słynnego Instytutu Kinsey’a. Na razie wzięli pod lupę to, w jaki sposób ludzie randkują. Badania zaczęli w marcu tego roku i do tej pory przeanalizowali zachowania ponad 3000 respondentów. Podstawowy wniosek: nie wstydzimy się używania środków dezynfekujących przed zbliżeniem.

Pandemia zmieniła nasze życie seksualne

Randki z początku odbywały się zdalnie, a randkujący gotowali z włączonymi kamerkami umówione danie, które następnie jedli. Osobno, ale razem. Teraz się to zmieniło. Spotkania odbywają się raczej na świeżym powietrzu. A poprzedzone są długimi rozmowami. By sprawdzić zachowania i nawyki drugiej osoby i by przekonać się, że nie jest lekkomyślna. Dowodem na odpowiedzialność jest np. stwierdzenie, że przyniesie się na randkę środek dezynfekujący.

Zespół naukowców z Kinsey Institute jest w trakcie prac nad raportem: „Seks i relacje w czasach COVID-19”. Jednym z wniosków ad hoc jest: „brak presji na natychmiastowe zbliżenie w trakcie pierwszego spotkania, w której to sytuacji do tej pory wielu respondentów oczekiwało co najmniej pocałunku. Respondenci twierdzili również, że są bardziej kreatywni dążeniu do intymności.

„Około 17 proc. uczestników zgłosiło potrzebę wprowadzenia przynajmniej jednej nowej aktywności do swojego życia seksualnego w czasie pandemii” – napisali naukowcy.

„Najczęściej chodziło o wysyłanie nagich zdjęć, potrzebę wyrafinowanej pozycji seksualnej i dzielenie się fantazjami seksualnymi z partnerem”. Jedna z badaczek Kristen Mark, stwierdziła, że ludzie są zmęczeni technologią i autentycznie tęsknią za osobistymi kontaktami.

Instytut Kinsey’a został założony w 1947 roku w amerykańskim stanie Indiana. Jego misją jest „propagowanie zdrowia seksualnego i wiedzy na ten temat na całym świecie”. Założycielem był Alfred Kinsey, który sprawował funkcję dyrektora do swojej śmierci w roku 1956. Sylwetka Kinsey’a i jego zmagania z prowadzeniem badań nad seksualnością w purytańskim społeczeństwie amerykańskim została przedstawiona w filmie z 2004 r. – w reżyserii Billa Condona.

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: