NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy powinni na próbę otworzyć restauracje! TO OFICJALNA OPINIA I REKOMENDACJA DLA RZĄDU RFN Z ŚRODOWISK VIRUSOLOGÓW

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Lockdown spowodowany koronawirusem szczególnie mocno dotknął gastronomię. Niemiecki wirusolog Hendrik Streeck wzywa teraz do otwarcia restauracji na próbę – i krytykuje próg ustanowiony przez rząd.

Niemcy powinni otworzyć restauracje z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności

W debacie na temat złagodzenia obostrzeń związanych z koronawirusem, wirusolog Hendrik Streeck opowiedział się za otwarciem restauracji „w ramach testu”. „Powinniśmy teraz na próbę otworzyć restauracje i przetestować różne metody utrzymania reżimu sanitarnego, od odległości między stolikami przez wentylację, po śledzenie kontaktów” – powiedział Streeck magazynowi „Focus”.

Obecnie „istnieje tendencja do zamykania wszystkiego. Restauracje z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności mogą być bezpieczniejsze niż własny dom” – podkreślił Streeck.

Streeck krytykuje ustalenia rządu

Streeck jest sceptyczny co do wartości progowej, ustalonej przez rząd federalny i kraje związkowe. Zgodnie z rządowymi wytycznymi, otwarcie restauracji będzie możliwe, przy osiągnięciu wskaźnika maksymalnie 35 nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców w ciągu siedmiu dni. Streeck wyjaśnia: „Problem z tymi wartościami progowymi polega na tym, że nie mają one żadnych podstaw naukowych, raczej są to decyzje o charakterze politycznym”.

Ważne są też inne kryteria, nie tylko wskaźnik zapadalności

Zamiast kryterium zapadalności, Streeck proponuje wprowadzenie systemu, działającego na zasadzie „sygnalizacji świetlnej”. Miałyby tu obowiązywać trzy kolory: czerwony, żółty oraz zielony. Przynależność do danej strefy byłaby uzależniona od obłożenia szpitali pacjentami chorymi na Covid -19, liczby nowych zakażeń w podziale na grupy wiekowe oraz od współczynnika reprodukcji wirusa.

Źródło: www.t-online.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: