NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Doktor Jerzy Jaśkowski rezygnuje z członkostwa w Izbie Lekarskiej ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dzisiaj otrzymałem od dr n. med. Jerzego Jaśkowskiego wiadomość, z prośbą o publikację następującego listu:

W. Sz. P. Przewodniczący

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku

Uprzejmie informuję, że rezygnuję z dalszego członkostwa w Izbie.

Uzasadnienie:

Nie może być moje nazwisko łączone, nawet teoretycznie, z instytucją jawnie łamiącą Konstytucję Polski, jak również ratyfikowane przez Polskę konwencję międzynarodowe.

Jako długoletni redaktor naczelny Forum Ekologicznego, jestem zobowiązany do informowania PT Czytelników o wrażliwych tematach.

Wynika to bezpośrednio z Prawa Prasowego.

Przypomnę obowiązujące lekarzy prawa:

Ślubuję: Stale poszerzać swoją wiedzę lekarską i podnosić wiadomości świata lekarskiego o to wszystko, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić!

Przyrzeczenie LekarskiePrzysięga HipokratesaDeklaracja Genewska.

Jestem po ciężkiej operacji aorty i z tego powodu moja sprawność fizyczna jest bardzo ograniczona.

Od wielu lat jestem na emeryturze i nie mogę się pogodzić z takim postępowaniem ogłupiania i oszukiwania PT Społeczeństwa poprzez wykonywanie bezmyślne procedur i zaleceń koncernów farmaceutycznych.

W tej sytuacji dalsze członkostwo w Izbie mija się z celem.

Z poważaniem dr. n. med. Jerzy Jaśkowski

Specjalista Chirurgii Ogólnej, były kierownik Pracowni Ekofizycznej KZFB AMG, b. kierownik Poradni Ekologicznej i Konsultant WOMP, b. biegły sądowy Sądu Okręgowego w Gdańsku, b. wieloletni przewodniczący Komisji ds. Inwalidztwa ZUS, b. delegat na Zjazd Założycielski Izb Lekarskich, b. członek sądu Izb Lekarskich, b. przewodniczący Okręgu Pomorskiego Stowarzyszenia Medycyny Środowiskowej, b. członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia Medycyny Środowiskowej, b. członek Komisji Rządowej ds. katastrofy w Czarnobylu, Redaktor Naczelny Forum Ekologicznego, Przewodniczący FRECH.

kuprawdzie.pl

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: