NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Gates: średnio zamożne i bogate kraje muszą w pełni przejść na sztuczną wołowinę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bill Gates, fot. Jason Lee/Reuters / FORUM

W rozmowie „MIT Technology Review” Bill Gates potwierdził, że zależy mu na tym, aby kraje średnio i bardziej zamożne całkowicie zrezygnowały z jedzenia wołowiny i przeszły na tzw. sztuczne mięso z probówki oraz inne zamienniki roślinne.

– Myślę, że wszystkie bogate kraje powinny przejść w 100 proc. na syntetyczną wołowinę – zasugerował założyciel Microsoftu zapytany o to, w jaki sposób kraje mogą pomóc w redukcji emisji metanu, jeśli chodzi o produkcję żywności. – Można przyzwyczaić się do różnicy w smaku, a twierdzi się, że z czasem będzie ona smakować jeszcze lepiej – przekonywał.

Współzałożyciel Fundacji Billa i Melindy Gatesów oraz prezes funduszu inwestycyjnego Breakthrough Energy Ventures mówił o konieczności wielu przełomów energetycznych, by „oczyścić” wszystkie sektory gospodarki i najbiedniejsze części świata.

Jego fundusz inwestuje w firmy promowane przezeń w najnowszej książce poświęconej zwalczaniu zmian klimatycznych. Należą do nich: Beyond Meats, Carbon Engineering, Impossible Foods, Memphis Meats i Pivot Bio.

Współzałożyciel Microsoftu przyznał także, że doskonale zdaje sobie sprawę, że bez ścisłej  współpracy z rządami nie uda się sprawić, by np. szczepionki były chętnie kupowane na wolnym rynku i dystrybuowane pośród ludzi. – Mój naiwny pogląd na początku był taki: hej, po prostu stworzę szczepionkę przeciw malarii, a inni ludzie będą się martwić, by ją dystrybuować w terenie. To zdecydowanie nie był dobry pomysł. Zdałem sobie sprawę, że na wiele z tych chorób, w tym biegunkę i zapalenie płuc, faktycznie były szczepionki. I było to raczej wyzwanie polityczne, a nie naukowe polegające na uzyskaniu marginalnych cen, zebraniu funduszy i pokryciu liczby szczepień –  stwierdził.

Wyjaśnił, że podobnie jest z innymi produktami, które już są, a na które nie ma popytu. Dlatego jest potrzebna „polityka rządu w wielkim stylu”. Przykładowo mówi, że nikt nie chce kupować czystej stali.  

Bill Gates nie żywi też wątpliwości, że koszt ekonomicznej gigantycznej „zielonej transformacji” będzie ogromny. Jednocześnie dodaje, że konieczne okazuje się  wielkie zaangażowanie rządów i bardzo dużo szczęścia, by udało się wynaleźć kilka postępowych technologii, w tym tych dotyczących „cudu magazynowania energii” z OZE.

Mówił także o możliwości wyeliminowania hodowli zwierząt i zastąpienia mięsa różnymi zamiennikami. Pozytywnie wyrażał się o zdolności do poprawy fotosyntezy i wiązania azotu.  Wyraził też ubolewanie z powodu niemożności redukcji emisji metanu przez bydło hodowlane, które potrzebuje w swoim układzie pokarmowym bakterii, wytwarzających metan, a niezbędnych do rozkładania trawy.

Inwestor wskazał, że trudno jest powiedzieć ludziom, by zrezygnowali z krów. To bardzo niepopularne podejście polityczne, ale dodał, że rozwiązaniem jest upowszechnienie mięsa z probówki hodowanego w laboratoriach i upraw genetycznie modyfikowanych.

– W Afryce i innych biednych krajach będziemy musieli wykorzystać genetykę zwierząt, aby radykalnie zwiększyć ilość wołowiny przypadającą na emisje. Co dziwne, jeśli chodzi o amerykańskie zwierzęta hodowlane, są one bardziej wydajne i na funt wołowiny przypada dramatycznie mniej emisji niż na funt w Afryce. W ramach pracy Fundacji [Billa i Melindy Gatesów] czerpiemy korzyści z afrykańskiego inwentarza żywego. Może ono przetrwać w upale i przekraczać potworną produktywność zarówno po stronie mięsnej, jak i mlecznej w porównaniu z elitarnymi amerykańskimi liniami wołowymi – powiedział twórca Microsoftu.

Gates zainwestował także w szwajcarską firmę specjalizującą się w wychwytywaniu i składowaniu dwutlenku węgla pod ziemią. Zamiast powszechnego sadzenia drzew przez korporacje preferuje wyższe opodatkowanie konsumentów.

Źródło: technologyreview.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: