NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

SZCZEPIENIA – Polska na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej – POLACY MAJA PEŁNE ZAUFANIE DO GWARANCJI PIS WYSTAWIONEJ PREPARATOM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

POLACY SĄ NAJUFNIEJSZYM NARODEM – WIERZĄ W GWARANCJE BEZPIECZEŃSTWA SZCZEPIONEK WYDANE PRZEZ POLITYKÓW KTÓRE STOJĄ W SPRZECZNOŚCI Z OPINIA PRODUCENTÓW …. NA PRAWDĘ DZIWNE ZJAWISKO ..

Polska na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej – wśród państw powyżej 5 milionów mieszkańców – pod względem odsetka populacji, który otrzymał przynajmniej pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

Polska zajmuje pierwsze miejsce z współczynnikiem 3,97 proc. Pod względem odsetka osób, które otrzymały co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciw COVID-19 lepiej wypadają tylko Malta, Słowacja, Dania i Cypr, państwa o około pięciomilionowej populacji.

Ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w Narodowy Program Szczepień – napisał na Twitterze Michał Dworczyk.

Wśród państw powyżej 5 mln mieszkańców na kolejnych miejscach znalazły się m.in.: Grecja (3,82 proc.), Rumunia (3,72 proc.), Węgry (3,61 proc.), Szwecja (3,61 proc.), Francja (3,39 proc.), Niemcy (3,36 proc.), Portugalia (3,3 proc.), Hiszpania z odsetkiem 3,27 proc.

W środę wieczorem minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o dziennym rekordzie szczepień w Polsce.

Dziś do godz. 20.00 zanotowaliśmy najwyższą jak dotąd dzienną liczbę szczepień – 141 tys. W sumie 1,62 mln osób otrzymało pierwszą dawkę, a 770 tys. drugą – napisał na Twitterze.

Na unijnym rynku dopuszczone są trzy szczepionki. Dwie z nich opierają się na technologii mRNA – Comirnaty koncernów Pfizer i BioNTech i firmy Moderna. Trzeci preparat to szczepionka wektorowa produkowana przez firmę AstraZeneca.

Nauczyciele masowo zgłaszają się na szczepienia

Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało w środę, że w II turze rejestracji nauczycieli do szczepienia przeciwko COVID-19 zgłosiło się prawie 220 tys. osób. Łącznie w I i II turze liczba ta osiągnęła prawie 490 tys.

„Dziękuję nauczycielom za świadectwo odpowiedzialności za rodziny, uczniów, studentów i całe środowisko” – napisał na Twitterze szef MEiN Przemysław Czarnek.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: