NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szczepionka AstraZeneca zostanie przetestowana na dzieciach w wieku 6 lat w pierwszym na świecie badaniu ☀Ścierwa zostawcie te dzieciątka!! Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

University of Oxford ogłasza plan rekrutacji 300 wolontariuszy w wieku 6-17 lat, przy czym do 240 otrzyma szczepionkę COVID-19, a pozostali – kontrolne zapalenie opon mózgowych

 

Pracownik służby zdrowia przygotowuje dawki szczepionki AstraZeneca-Oxford COVID-19 pierwszego dnia kampanii szczepień w Rabacie, Maroko, 29 stycznia 2021 r. (AP Photo / Mosa'ab Elshamy)

Przykład: Pracownik służby zdrowia przygotowuje dawki szczepionki AstraZeneca-Oxford COVID-19, 29 stycznia 2021 r. (AP Photo / Mosa’ab Elshamy)

Uniwersytet Oksfordzki planuje po raz pierwszy przetestować szczepionkę COVID-19 wyprodukowaną przez firmę AstraZeneca na dzieciach, ogłoszono w sobotę.

Próba ma na celu rekrutację 300 ochotników w wieku od 6 do 17 lat, przy czym do 240 otrzymało szczepionkę COVID-19, a pozostali – kontrolną szczepionkę przeciw zapaleniu opon mózgowych.

Próba rozpocznie się w tym miesiącu na uniwersytecie i w innych miejscach w Londynie, Southampton i Bristolu, podała Sky News.

Andrew Pollard, główny badacz badania szczepień w Oksfordzie, mówi, że chociaż większość dzieci nie choruje poważnie na COVID-19, „ważne jest, aby ustalić bezpieczeństwo i odpowiedź immunologiczną na szczepionkę u dzieci i młodzieży, tak jak niektóre dzieci. korzystać ze szczepień ”.

Organy regulacyjne w ponad 50 krajach zezwoliły na szerokie stosowanie szczepionki Oxford, która jest produkowana i dystrybuowana przez AstraZeneca, do stosowania u osób powyżej 18 roku życia.

Inne firmy farmaceutyczne również testują szczepionki COVID-19 u dzieci. Firma Pfizer, której szczepionka została już dopuszczona do stosowania u osób w wieku 16 lat i starszych, rozpoczęła w październiku testowanie jej szczepionki u dzieci w wieku 12 lat. Moderna w grudniu rozpoczęła testowanie swojej szczepionki na dzieciach w wieku 12 lat.

Pollard powiedział, że proces oksfordzki powinien pomóc decydentom zdecydować, czy w przyszłości chcą rozszerzyć programy masowych szczepień na dzieci, starając się zapewnić bezpieczeństwo szkół i zwalczać rozprzestrzenianie się wirusa w szerszej populacji.

„Dla większości dzieci, dla nich samych, COVID naprawdę nie stanowi dużego problemu…” – powiedział Pollard w rozmowie z The Associated Press. „Jednak z pewnością możliwe jest, że szersze zastosowanie w celu powstrzymania postępu pandemii będzie rozważane w przyszłości, więc tutaj próbujemy tylko ustalić dane, które potwierdziłyby to, jeśli decydenci rzeczywiście chcieliby iść w tym kierunku . ”

Chociaż dzieci są generalnie mniej narażone na ciężką chorobę po zarażeniu się koronawirusem, pediatra i klinicysta z Oxford Vaccine Group powiedział, że ważne jest, aby przetestować szczepionkę na dzieciach ze względu na negatywny wpływ pandemii na ich edukację i emocje. dobre samopoczucie.

„Pandemia COVID-19 wywarła głęboki negatywny wpływ na edukację, rozwój społeczny i samopoczucie emocjonalne dzieci i młodzieży, poza chorobami i rzadkimi, ciężkimi chorobami” – powiedział Rinn Song w rozmowie z Guardian. „Dlatego ważne jest, aby zebrać dane na temat bezpieczeństwa i odpowiedzi immunologicznej na naszą szczepionkę przeciwko koronawirusowi w tych grupach wiekowych, aby mogły one potencjalnie skorzystać na włączeniu do programów szczepień w najbliższej przyszłości”.

healthimpactnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: