NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy: Czy Krzysztof Karwicki został zamordowany? Nurkowie przeszukali stawy w Hamburgu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screen shot

Czy Krzysztof Karwicki został zamordowany? Jak informuje “Bild” w środę, 6 stycznia, policja z pomocą nurków przeszukiwała ogródki działkowe w Friedrich-Ebert-Damm w Hamburgu-Farmsen oraz znajdujące się tam stawy. Jak podano, namierzono telefon zaginionego 39-letniego Polaka. Śledczy nie wykluczają, że mężczyzna padł ofiarą brutalnego przestępstwa.

“Służby ratunkowe użyły łodzi i nurków do poszukiwań zaginionego Krzysztofa Karwickiego i jego telefonu komórkowego” – podał “Bild”.

39-letni Krzysztof Karwicki  zaginął w Hamburgu 17 czerwca 2020 roku. Dzień wcześniej wrócił autobusem i pociągiem z wizyty u swojej rodziny w Szczecinie. „Zakładamy, że ponownie dotarł do Hamburga” – informował w listopadzie rzecznik policji Florian Abbenseth, pytany o postępy w poszukiwaniach zaginionego Polaka.

Krzysztof Karwicki mieszkał w wieżowcu w hamburskiej dzielnicy Horn. Cytowany przez “Bilda” sąsiad zaginionego powiedział, że był on bardzo miłym i uprzejmym dla wszystkich człowiekiem. W tym samy wieżowcu miała mieszkać matka oraz dwóch braci zaginionego Polaka.

Kilka dni po zaginieniu Krzysztofa Karwickiego na facebookowej stronie Zaginieni przed laty zamieszczono obszerny rysopis mężczyzny oraz opis okoliczności jego zaginięcia. We wpisie z dnia 22 czerwca napisano:

‼️ZAGINĄŁ KRZYSZTOF KARWICKI, LAT 39‼️
Pan Krzysztof mieszka od kilku lat w Hamburgu.
W czerwcu 2020 roku wybrał się w odwiedziny pod Szczecin, w swoje rodzinne strony.
15 czerwca mężczyzna pożegnał się z bliskimi
i wyruszył w podróż powrotną do domu. Wiemy, że na pewno dotarł szczęśliwie, ponieważ z dworca odebrał go kolega i razem wrócili do mieszkania pana Krzysztofa, mieszczącego się na Danneralle.
Od tamtego czasu mężczyzna nie kontaktował się ze swoją rodziną, co wzbudziło podejrzenia
i niepokój. Zaginięcie zostało zgłoszone na policję, a mieszkanie w Hamburgu zostało sprawdzone. Znajdywały się w nim wszystkie ważne rzeczy Krzysztofa, między innymi telefon.
🔻RYSOPIS🔻
Średniego wzrostu
Szczupła budowa ciała
Włosy krótkie, ciemny blond
Okulary
Znaki szczególne: tatuaż tribal wzdłuż korpusu po lewej stronie
Nie mamy informacji, jak wyglądał w dniu zaginięcia.

Niemiecka policja prosi o kontakt osoby, które widziały Krzysztofa Karwickiego po jego zniknięciu lub miały z nim kontakt. Informatorom gwarantowana jest anonimowość. Informacje można przekazywać dzwoniąc pod numer 040-428656789. Ponadto informacje dot. sprawy można przekazywać Policji w Szczecinie.

Źródło: Bild.de, Facebook.com/zaginieniprzedlaty, PolskiObserwator.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: