NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zakopane. Szokujące zachowanie policjanta. Na Krupówkach zaatakował „z główki” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Szokujące zachowanie policjanta zostało nagrane
Szokujące zachowanie policjanta zostało nagrane screen/twitter

Do sieci trafiło szokujące nagranie „interwencji” funkcjonariusza na Krupówkach w Zakopanem. Widać jak zaatakował „z główki” nagrywającego go mężczyznę. „Czy tak powinni się zachowywać policjanci?” – pyta m.in. posłanka Jagna Marczułajtis-Walczak. Do sprawy oficjalnie odniosła się policja.

Właśnie m.in. posłanka Jagna Marczułajtis-Walczak umieściła to kontrowersyjne nagranie w mediach społecznościowych:

„Długie teleskopowe pałki i atakujący policjant, na ul. Krupówki w Zakopanem. Czy tak powinni się zachowywać policjanci?”

– napisała Jagna Marczułajtis-Walczak, kierując to pytanie do rzecznika policji.

Dla zakopiańskich służb to była wyjątkowo ciężka noc.

Zakopane jak Gotham City. Ataki na policjantów, bójki, mnóst…

Do sprawy odniósł się właśnie Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

– Na tym materiale widać przypadek nachalnego mężczyzny, który chodził za policjantami filmując ich smartfonem i nie zachowując przy tym wymaganego dystansu. W pewnym momencie, nagle przysunął telefon do twarzy jednego z policjantów. Widzimy jak mundurowy mając przed oczami aparat zbliżył twarz jeszcze bardziej do obiektywu. Ruch był gwałtowny, ale nie był to atak na przechodnia, który najpierw nerwowo się odsunął a potem kontynuował nagrywanie.
Sprawę ta aktualnie wyjaśniamy. Policjant ma dziś wolne po weekendzie. Chcemy w najbliższym czasie usłyszeć jego relacje na temat tych wydarzeń – informuje Sebastian Gleń.

– Tymczasem przypominamy, że w stanie epidemii wymagany jest odstęp 1,5 metra, nie mówiąc już naruszaniu o strefy osobistej. Należy się stosować do poleceń policjantów tak by nie utrudniać wykonywania czynności służbowych. Takie zakłócenie porządku publicznego czy niestosowanie się do poleceń funkcjonariusza Policji podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 5000 zł. Dodaję, że w miejscach publicznych można nagrywać zdarzenia wszelkiego rodzaju, także policyjne interwencje. Jednakże publikacja takich materiałów obwarowana jest pewnymi warunkami. Wizerunek i dane osobowe podlegają bowiem prawnej ochronie – podkreśla Sebastian Gleń.

„Gorący weekend” pod Tatrami

Przypomnijmy, że w miniony weekend mieliśmy do czynienia z najazdem turystów na Zakopane. Był to pierwszy weekend z ponownie otwartymi hotelami, dodatkowo w Zakopanem odbywał się turniej skoków narciarskich, a w niedzielę były Walentynki.

Policjanci musieli interweniować dziesiątki razy. W większości dotyczyły one pijanych osób, które się awanturowały. Najwięcej pracy mundurowi mieli na Krupówkach.

Wieczorem w sobotę tłum turystów organizował sobie spontaniczną zabawę na Krupówkach. Były tańce i śpiewy. Policja szacuje, że w nocy przez deptak mogło przewinąć się kilka tysięcy osób. Gdy na Krupówkach pojawiła się policja, według funkcjonariuszy tłum zareagował agresywnie.

– Nasze patrole starały się zwracać uwagę ludziom, że mamy stan epidemii. By się nie gromadziły i nosiły maseczki. Obróciło się to wobec nas. Ze sporą agresją. W sumie zatrzymaliśmy tej nocy siedem osób, w tym dwie które dopuściły się ataków i znieważenia policjantów – przekonywał asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji.

W poniedziałek (15.02) policja przesłała oficjalne podsumowanie działań. Jak twierdzi mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik KWP w Krakowie, w weekend małopolscy policjanci zmagali się, aby przywrócić porządek i bezpieczeństwo na Krupówkach w Zakopanem. – Odnotowaliśmy około 300 interwencji, głównie wobec nietrzeźwych, wulgarnych i agresywnych osób. Dwaj zatrzymani usłyszeli zarzuty za atak na policjantów – napisał.

Mundurowi szacują, że na Podhale w miniony weekend przyjechało kilkadziesiąt tysięcy turystów, a na Krupówkach wieczorami gromadziło się po kilka tysięcy osób. Łącznie nałożyliśmy 164 mandaty karne w tym 121 za brak maseczek. 49 spraw skierowaliśmy do sądu w sprawach o wykroczenia. Zatrzymaliśmy dwie osoby za atak na policjantów. Pierwszy z mężczyzn już usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjanta. Drugi z mężczyzn jest przesłuchiwany. Przypominamy, że za kopanie policjanta i kierowanie obelżywych wyzwisk wobec funkcjonariuszy grozi kara więzienia – podsumowuje Gleń.

W miniony weekend policjanci i inspektorzy sanepidu przeprowadzili blisko 90 kontroli w hotelach, pensjonatach, punktach gastronomicznych i stacjach narciarskich oraz w dyskotekach. Stwierdzono jedną nieprawidłowość w restauracji.

https://gloswielkopolski.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Zakopane. Szokujące zachowanie policjanta. Na Krupówkach zaatakował „z główki” ☀Autor Gabi☀

  1. No dobrze kurwa. Grzywny grzywnami. A le trzeba od razu „walić z główki”?,”strzelać do kogoś by zabić”?.
    Jeżeli „wy” nie zrobicie porządku, to „my” go zrobimy „zwalniając was i możecie sobie szukać innej pracy” odbierając wszystko „tak jak byście nigdy pracownikami policji nie byli”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: