NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !! ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Spisani klienci i pracownicy w “Góraleczce”. Właściciele uważają to za nękanie – zobacz nagranie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

24 funkcjonariuszy policji wraz z przedstawicielami sanepidu po raz kolejny interweniowało w Karczmie “Góraleczka” na Krupówkach w Zakopanem. Sanepid sprawdzał działanie lokalu, a policjanci spisali klientów i pracowników.

Jak mówi Marcin Łopata, syn właściciela restauracji, sanepid już 5 raz kontrolował “Góraleczkę” w asyście policji. – Traktujemy to jak nękanie, zastraszanie – mówi.

Jak podkreślają właściciele tej popularnej karczmy w Zakopanem, działają w pełnym reizmie sanitarnym, sprawdzana jest temperatura, wypełniane ankiety covidowe, stoliki na bieżąco dezynfekowane.

Marek Łopata, właściciel lokalu postanowił go otworzyć ze względu na swoich pracowników, by mogli godnie zarabiać i nie groziło im bankructwo. Jak podkreśla, ostatnio czuje się nawet jak przestępca, ponieważ toczą się wobec niego postępowania sanepidu i policji. Werdyktu jeszcze nie zna. Jednak planuje nadal prowadzić biznes.

Jak widać zainteresowanie spożywaniem posiłku w “Góraleczce” jest spore. Klientów nie odstraszają nawet długie kolejki do lokalu.

Kontrola sanepidu i policji w „Góraleczce” w Zakopanem
24 funkcjonariuszy policji wraz z przedstawicielami sanepidu po raz kolejny interweniowało w Karczmie „Góraleczka” na Krupówkach w Zakopanem. Sanepid sprawdzał działanie lokalu, a policjanci spisali klientów i pracowników.
goral.info
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

5 thoughts on “Spisani klienci i pracownicy w “Góraleczce”. Właściciele uważają to za nękanie – zobacz nagranie ☀Autor Gabi☀

 1. „pracownik” powołujący się „na tą ustawę” wykonując pracę, DE FACTO nie wykonuje swojej pracy.

  1. a wy „obywatele ,pracodawcy od których idzie dla nich wynagrodzenie z podatków” płacicie im za darmo, za nie wykonywanie pracy.

 2. Kodeks pracy określa prawa i obowiązki pracowników i pracodawców.
  art 29.3)
  wynagrodzenie za pracę odpowiadające rodzajowi pracy, ze wskazaniem składników wynagrodzenia;
  Art. 80. Warunki wynagrodzenia za pracę
  Wynagrodzenie przysługuje za pracę wykonaną. Za czas niewykonywania pracy pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia tylko wówczas, gdy przepisy prawa pracy tak stanowią.
  Art. 81. Wynagrodzenie za czas niewykonywania pracy
  § 2.
  Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, przysługuje pracownikowi za czas niezawinionego przez niego przestoju. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, wynagrodzenie nie przysługuje.
  Art. 82. Wynagrodzenie w razie wadliwego wykonania z winy pracownika produktów lub usług
  § 1.
  Za wadliwe wykonanie z winy pracownika produktów lub usług wynagrodzenie nie przysługuje. Jeżeli wskutek wadliwie wykonanej pracy z winy pracownika nastąpiło obniżenie jakości produktu lub usługi, wynagrodzenie ulega odpowiedniemu zmniejszeniu.
  § 2.
  Jeżeli wadliwość produktu lub usługi została usunięta przez pracownika, przysługuje mu wynagrodzenie odpowiednie do jakości produktu lub usługi, z tym że za czas pracy przy usuwaniu wady wynagrodzenie nie przysługuje
  .
  Art. 87. Potrącenia z wynagrodzenia za pracę
  Z wynagrodzenia za pracę odlicza się, w pełnej wysokości, kwoty wypłacone w poprzednim terminie płatności za okres nieobecności w pracy, za który pracownik nie zachowuje prawa do wynagrodzenia.

  oni nie wykonują swojej pracy, „gdyż wykonują bezprawne czynności powołując się na prawo które nie ma mocy prawnej” więc to „nie jest praca” dlatego wynagrodzenie nie może zostać wypłacone. gdyby zaś odmówili wykonywania, otrzymali by wynagrodzenie.

  1. tyczy się to sanepidu jak i formacji policji i wszystkich pracowników „powołujących się na prawo które nie ma mocy prawnej” „nie mogą otrzymać wynagrodzenia gdy oni nie wykonują swojej pracy”

 3. . Jeżeli pracownicy policji działają bezprawnie, a przy tym pozyskując dane osobowe, stają się przestępcami. Powoływanie się na „prawo które mocy nadanej przez prawa nadrzędne nie ma, nie jest prawem” a pełniąc służbę w zakresie „takiego prawa”,pełniącym służbę nie należy się żadne wynagrodzenie od podatników gdyż wykonują czynności które „nie stanowią prawa do wykonywania czynności, obowiązków ponieważ nie mają mocy prawnej, nadrzędnej” innymi słowy, wykonują czynności za które nie mogą otrzymać wynagrodzenia ” z waszych podatków” bo to nie jest w „zakresie” obowiązków, nie są one nadane od praw nadrzędnych. Innymi słowy, dajecie im pieniądze za darmo obywatele.
  Płacicie im wynagrodzenia za to że powołują się na bezprawie.
  Należy pociągnąć teraz osoby które „wydały rozporządzenie” do odpowiedzialności które wypłacą formacji policji z własnego majątku a nie „od obywateli”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: