NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ruszają szczepienia nauczycieli w Tomaszowie. Ilu chętnych? Nowe dane z powiatu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Archiwum NaM
Szczepienia nauczycieli w Tomaszowie. Nie wszyscy nauczyciele ze żłobków, przedszkoli, klas I-III w Tomaszowie zadeklarowali chęć szczepień. W której szkole zaszczepi się najwięcej nauczycieli? Jak wygląda sytuacja epidemiczna w mieście i powiecie?

Szczepienia nauczycieli w Tomaszowie

Wczoraj zakończyła się pierwsza tura zapisów nauczycieli. W Tomaszowie i powiecie tomaszowskim nauczycieli będzie szczepiło wyłącznie Tomaszowskie Centrum Zdrowia. Szpital jest jednym z tzw. szpitali węzłowych, które szczepiły m.in. pacjentów grupy zero. Na początek zaszczepieni zostaną ci nauczyciele, którzy aktualne pracują stacjonarnie, czyli nauczyciele ze żłobków, przedszkoli, klas I-III. W Tomaszowie, z informacji Urzędu Miasta wynika, że do szczepień zadeklarowało się łącznie 228 nauczycieli. Uprawnionych do szczepień było jednak o 115 nauczycieli więcej – w sumie 343. Najwięcej nauczycieli do zaszczepienia – łącznie 48 – będzie w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Tomaszowie. Najmniej – 8 nauczycieli z 21 uprawnionych – zadeklarowało chęć szczepienia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 8. Dane te dotyczą miejskich placówek podległych tomaszowskiemu magistratowi.

Szczepienia nauczycieli mają się rozpocząć w piątek, 12 lutego, a z informacji rządu wynika, że zgłosiło się ok. 65 proc. uprawnionych. Podczas czwartkowej konferencji (11 lutego), szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, informował także, że do końca marca rząd planuje zaszczepić 3 mln osób, do końca lutego ponad 2 mln mieszkańców. Jedyne co ogranicza przyśpieszenie szczepień, to dostawy szczepionek.

Ilu zaszczepionych w powiecie tomaszowskim?

Z najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia (11 lutego) wynika, że w Tomaszowie i powiecie zaszczepiono łącznie ponad 4,3 tys. osób. Drugą dawkę natomiast już ponad 1,2 tys. mieszkańców. Liczba szczepień wykonywanych dziennie to ok. 282.

Koronawirus w powiecie tomaszowskim

Z danych przekazanych w czwartek, 11 lutego 2021 roku przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że w powiecie tomaszowskim odnotowano 26 nowych zakażeń, nie było żadnych zgonów. Liczba zakażeń w najbliższych dniach może jednak wzrosnąć. Koronawirusa wykryto właśnie w SP nr 3 w Tomaszowie, w związku z tym uczniowie dwóch klas uczą się w trybie zdalnym.

tomaszowmazowiecki.naszemiasto

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: