NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Z. Kękuś PPP 294 Etyka boziowatych Dudów. P. Kukiz, frontman projektu Kingi Dudy „Sędziowie pokoju” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jeśli wierzyć pracownikom Kancelarii Prezydenta

Rzeczypospolitej Polskiej, podwładnym

prezydenta Andrzeja Dudy, to jego i Agaty Kornhauser-Dudy

córka, 25-letnia Kinga Duda, jako od sierpnia 2020 r.

do połowy stycznia 2021 r. społeczna doradca

Prezydenta RP doradzała mu:

Jako specjalista od arbitrażu,

Jako specjalista od relacji prawnych polsko-amerykańskich,

W sprawach młodzieży,

W sprawach bardzo skomplikowanych jak pozasądowe rozstrzyganie sporów na arenie międzynarodowej. Ponadto brała udział w projekcie, który ma na celu utworzenie instytucji sędziów pokoju.

W tym czasie pracowała zarobkowo w Kancelarii Prawnej Maruta Wachta. Mamy chyba do czynienia z klasycznym, podręcznikowym – z udziałem doradcy prezydenta RP, czyli jego córki… – przypadkiem konfliktu interesów. Andrzej Duda go nie widział.

Niestety, pogarda dla etyki zdaje się być podstawowym sposobem osiągania celów przez członków boziowatego rodu Dudów, a Andrzej Duda, żeby zwiększyć swe szanse na ubieganie się o urząd prezydenta najpierw zdemoralizował matkę i namówił ją, żeby się dla niego skompromitowała, a potem ją – matkę – przedstawił mediom jako wyłącznie winną za to, że… spełniła jego prośbę i żebrała u studentów o podpisy dla/na niego.

Rzygać się chce…

O ile w 2015 roku Andrzej Duda wykorzystał dla siebie matkę, to teraz dla córki wykorzystuje Kukiza… Dopomaga Kindze Dudzie w realizacji jej politycznego planu. W tym PPP prezentuję m.in. definicję „boziowatych”.

Za: You Tube/ Dr. Zbigniew Kękuś

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “Z. Kękuś PPP 294 Etyka boziowatych Dudów. P. Kukiz, frontman projektu Kingi Dudy „Sędziowie pokoju” ☀Autor Gabi☀

  1. zydzi nie maja moralnosci, tylko strategie sytuacyjna…..w zwiazku z tym , ze kazia ,,wielkiego” esterka dmuchala jak chciala, trzeba mowic Andrzej Kornhauser (z niem. ,,dom chlebowy”)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: