NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NORWEGIA: Partia Postępu atakuje: za zakażenia odpowiadają przyjezdni i nieudolna polityka rządu w sprawie granic ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Według Partii Postępu, ograniczenia na granicach zostały wprowadzone zbyt późno. Fot. Adobe Stock, licencja standardowa

Działacze Partii Postępu (FrP) na czele z liderką Siv Jensen twierdzą, że rząd Erny Solberg zastosował nieodpowiednie metody w walce z pandemią koronawirusa. Politycy krytykują przepisy, które wprowadzono w ruchu transgranicznym. Dodają, że przyjezdnych powinny dotknąć daleko idące restrykcje.
Siv Jensen uważa, że mieszkańcy Norwegii musieli dużo wycierpieć przez zbyt długie otwarcie granic dla wszystkich przyjezdnych. – Zwłaszcza jesienią wielu denerwował fakt, że Norwegowie podlegali surowym restrykcjom. W tym samym czasie sytuacja na granicach kraju wymknęła się spod kontroli. Rząd wymyślał środki, ale były one wprowadzone głównie na papierze, a nie w rzeczywistości. Ludzie przekraczali naszą granicę i wlewali się do kraju – skomentowała liderka FrP w rozmowie z VG. Dodała też, że od sierpnia apeluje, by każdy podróżny miał obowiązek przeprowadzenia testu na obecność koronawirusa. Partia Postępu proponowała, by konieczne było przeprowadzenie 10-dniowej kwarantanny wjazdowej i usunięcie wątpliwych wyjątków od tej reguły.

Blisko 200 tys. osób przekroczyło w 2021 roku norweską granicę

Jak wynika z rejestrów służb, do pierwszego lutego norweską granicę przekroczyły 180 204 osoby. 48 438 przyjezdnych stwierdziło, że są zwolnieni z kwarantanny wjazdowej. Dane Urzędu ds. Ochrony Ludności i Zarządzania Kryzysowego (DSB) wskazują, że nałożenie restrykcji nie zniechęciło podróżnych do przekraczania norweskiej granicy. W pierwszych dniach obowiązywania nowych przepisów, do kraju fiordów przyjeżdżało około 3 tys. osób, w porównaniu ze średnio 4,8 tys. w tygodniach poprzednich. Pomimo zaostrzenia przepisów, blisko tysiąc podróżujących uzyskiwało zwolnienie z obowiązku przebywania na 10-dniowej kwarantannie. – To, co mówi Erna Solberg, nie jest prawdą. Granice nie są zamknięte. Nie można mówić o posiadaniu kontroli nad sytuacją, kiedy co trzecia osoba zwolniona jest z obowiązku kwarantanny – komentował w rozmowie z Nettavisen Per-Willy Amundsen, przedstawiciel Partii Postępu.
: Norweską granicę najczęściej przekraczają mieszkańcy Szwecji, Polski oraz Finlandii.

: Norweską granicę najczęściej przekraczają mieszkańcy Szwecji, Polski oraz Finlandii. Fot. Fotolia.com

Po słowach krytyki i niepokojących danych służb granicznych, norweski rząd poszedł krok dalej. 31 stycznia wszedł w życie przepis, który zaostrza przepisy dotyczące kwarantanny wjazdowej i przeprowadzenia testów po przekroczeniu norweskiej granicy. Rada Ministrów Erny Solberg ogłosiła, że wszystkie wyjątki dla osób posiadających zaświadczenie o przebyciu COVID-19 zostały zlikwidowane. Zatwierdzona została tylko ta dokumentacja o przebytej chorobie, która pochodzi od norweskich instytucji służby zdrowia.
mojanorwegia
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: