NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Norwegia inwestuje w 5G i światłowody!! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Norwegia inwestuje w 5G i światłowody: szybki internet dotrze na wieś

Obszary testowe 5G w Norwegii zostały wybrane w 2020 roku.

Rząd ogłosił nową inwestycję, która ma przyczynić się do rozwoju usług telekomunikacyjnych na terenie kraju. Projekt polegać będzie na ułatwieniu dostępu do łącz szerokopasmowych na obszarach wiejskich. Specjalne dotacje otrzymają usługodawcy, którzy chcą mieć dostęp do częstotliwości 5G.
W zamian za rozbudowę szybkiego łącza szerokopasmowego (100 Mb/s) na obszarach wiejskich, rząd przyzna firmom telekomunikacyjnym 560 mln koron norweskich upustu, podczas podziału dostępu do sieci 5G na obszare Norwegii. Pakiet ma być uzupełnieniem tradycyjnych dotacji, które uwzględniły w budżecie norweskie władze. W 2021 roku wsparcie przeznaczone dla firm telekomunikacyjnych przekroczy 800 mln NOK. Jest to kwota dwukrotnie wyższa niż w ostatnich dwunastu miesiącach, które uznano za rekordowe. – W Norwegii coraz trudniej żyje się osobom, które nie mają dostępu do szybkiego połączenia internetowego. Dlatego tego typu działania są bardzo ważne. Z niecierpliwością czekam na moment, kiedy łącze będzie służyło także mieszkańcom wsi – komentuje minister cyfryzacji Linda Hofstad Helleland.

Najwyższa dostępność szybkiego Internetu w Europie

Jak informuje rząd, Norwegia ma najlepszy dostęp do mobilnego i szerokopasmowego Internetu w Europie. W 2016 roku wyznaczono cel, którym miało być objęcie 90 proc. gospodarstw domowych możliwością korzystania z sieci o szybkości co najmniej 100 Mb/s. Zrealizowano go w ostatnich miesiącach 2020 roku. Według obliczeń Rady Ministrów, firmy komunikacyjne inwestują w rozwój Internetu ponad 10 mld koron norweskich rocznie.
Norwegia chce być światowym liderem technologii światłowodowej oraz 5G.

Norwegia chce być światowym liderem technologii światłowodowej oraz 5G. Fot. Fotolia.com

Infrastruktura zapewniająca dostępność światłowodów i 5G jest w Norwegii ciągle rozwijana. Sieć piątej generacji dotarła do dziewięciu miast kraju fiordów. Testują ją także pracownicy wybranych przedsiębiorstw w Trondheim, Frøya i Elverum. Ma się przyczynić do rozwoju innowacyjnego biznesu oraz poprawy jakości sztucznej inteligencji. Jak dodaje Krajowy Urząd Komunikacji (Nkom), operatorzy sieci komórkowych otrzymają kolejną możliwość nabycia dostępu do 5G latem 2021 roku.
mojanorwegia
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: