NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Krzysztof Tytko 09.02.2021r : wodór ze zgazowania WĘGLA, będzie paliwem przyszłości ☀Odkrywca powraca!! Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zielony Węgiel Polski – program OKOPZN / Bogdan Gizdoń

Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych 

Od dawna wiadomo, że polskie zasoby węgla kamiennego są ogromne, ale głębokość, na której znajdują się złoża nieco utrudnia wydobycie, natomiast unijne prawo mówiące o przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym sprawia, że górnictwo balansuje w naszym kraju na krawędzi opłacalności.

Rzeczywiście węgiel nie jest najczystszym surowcem energetycznym .

Podczas tradycyjnych metod spalania, oprócz znanego wszystkim dwutlenku węgla wydziela się jeszcze tlenek węgla, potocznie nazywany czadem, który ma silne właściwości toksyczne.

Do tego dochodzi niezwykle szkodliwy dla środowiska dwutlenek siarki oraz popioły lotne, czyli drobiny mineralne odpowiedzialne za obecność tzw. smogu w miastach.

Zdaniem eksperta od paliw kopalnianych, Krzysztofa Tytko, polskie górnictwo węgla kamiennego ma jednak przyszłość. Trzeba jedynie zamienić tradycyjne formy wydobycia na metodę podziemnego zgazowania węgla, dzięki której pozyskuje się wodór najczystsze paliwo na świecie.

Znakomite właściwości energetyczne tego gazu naukowcy poznali wiele lat temu, ale dotychczasowe metody pozyskania pierwiastka były zbyt kosztowne, przez co nieopłacalne.

Nie ulega jednak wątpliwości, że wodór jest paliwem przyszłości, a nowoczesne techniki podziemnego zgazowania węgla dają szansę na przemysłowe użycie. Być może dlatego właśnie nasi zachodni sąsiedzi chętnie kupują upadające w Polsce kopalnie mimo, że sami ograniczają wydobycie węgla.

Nierentowne obiekty mogą niedługo okazać się przysłowiowymi żyłami złota, jeśli wznowi się w nich wydobycie przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii pozwalających na tanie pozyskanie wodoru.

Niestety, zamykanie kopalń i wyprzedać koncesji wydobywczych obcym kapitałom pozbawia nas szansy na budowę silnej gospodarki opartej na taniej energii wodorowej.

Zakładając, że polityka kolejnych rządów w kwestii górnictwa się nie zmieni za kilka dekad będziemy mogli jedynie obserwować jak zagraniczne firmy zbijają fortuny na naszych bogactwach naturalnych.

(opis ze źródła)

https://www.facebook.com/okopzn​

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “Krzysztof Tytko 09.02.2021r : wodór ze zgazowania WĘGLA, będzie paliwem przyszłości ☀Odkrywca powraca!! Autor Gabi☀

  1. Zamiast go spalać, lub wydobywać normalnymi metodami, dlaczego nie wydąbedziecie go za pomocą „ekstrakcji”. Zamiast wyciągać kamienie z pod ziemi, możecie wydobywać węgiel w formie „płynu” gotowego do „ekstrakcji, destylacji”. „Rozbić go na czynniki które będą już gotowe do dalszego przetwożenia”. Przygotujcie „maszynę pod ziemią która przetworzy węgiel w płyn a do niej rury które będą wypompowywać, zasysać płyn na powierzchnię. , A rury będą poszczególnie rozlokowane, by odseparować czynniki, sito”. „Rury którymi będziecie tłoczyć płyn zajmą mniej miejsca, niż stosowanie normalnego wydobycia”. ” Do tego proste w obsłudze narzędzia do tunelowania” i macie sukces i miliardy w kieszeni. „Wyciągacie z węgla wszystko, a raczej tyle na ile wam technologia pozwoli” „zdołacie go rozbić na wszystkie pierwiastki i je odseparować”? „By sprzedać gotowy, czysty, wzbogacony produkt”? I wcale spalać go nie musicie. Pomyślnie że dokopiecie się do dwukilometrowej płyty węgla i zamiast go kopać ” możecie go rozpuścić i wypompować płyn”

  2. tak ciekawe a co teraz bedzie zbierał – koce kołdry dywany ? do osrodka zamiast zrobić to co miał zrobic – OJ DURNE TE LUDZIE ZALEDWIE 3 MIESIACE TEMU PAN TYTKO SAM POWIEDZIAŁ CZEGO MU TRZEBA ……….. BEZ KOMENTARZA ZADNEGO ALE WARTO BY TU DODAĆ WYPOWIEDZI Z MOICH STRIMÓW GDZIE SAM MÓWŁ NIE SKĘPOWANIE O CO CHODZI

    BO TAK TO ZNOWU WYGLADA NA TO ŻE SIE GO LANSUJE – PS MAM 2 KILOMETRY GUMY DO KALESON MOZE SIĘ NADA I TE PODKŁADY DLA SZCZAJĄCYCH DO WYRA KTÓRYCH NIE ODEBRAŁ OLSZAŃSKI JAK ZNALAZŁ NA WYRA W OSRODKU

    1. jak pan tytko dalej chce eksploatować ten temat to najpierw niech uczciwie powie w jaki sposób chce uniewarznić umowę polska usa podpisana przez trampa i dudę w czerwcu 2020 – w sprawie wdrażania w polsce energetyki jadrowej – jak to wyłozy niech dalej kontynuje jak nie potrafi to niech znajdzie sobie inny temat na który bedzie bajerował frajerów którzy mu kupia papy gwozdzi i kajak do osrodka ………..

      MOZE KURWA JUŻ WYSTARCZY TYCH DROBNYCH CWANIACHKÓW KTÓRZY ROBIĄ W CHUJA POLAKÓW NA ŁADNY ZACZES MUSZKĘ I WYSŁAWIANIE SIĘ Ą I Ę – I NIBY NIE WIEDZĄ JAK WÓDA SMAKUJA A CHUJA MAJA DO SIKANIA TYLKO

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: