NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bundestag uchwala ustawę ID2020 dla Niemiec ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Numer identyfikacji podatkowej ma stać się kompleksowym numerem obywatela, który umożliwi organom dostęp do istniejących danych osobowych innego organu. Ma to czerwono-czarny koalicji w parlamencie wobec opozycji i oporu wobec wszystkich zjednoczonych z obawy zwolenników prywatności zdecydowali . Rada Federalna nadal musi wyrazić zgodę, zanim prawo, które wielu uważa za niezgodne z konstytucją, może wejść w życie.

Federalny Trybunał Konstytucyjny orzekł w przeszłości, że tworzenie przez państwo bazy danych, w której gromadzone są wszystkie dane o osobie, jest sprzeczne z podstawowym prawem do prywatności. Ponieważ umożliwia to wszechstronny profil osobowości, który wykracza daleko poza wiedzę wymaganą przy indywidualnym oficjalnym zgłoszeniu.

Rząd chce obejść ten problem podstępem, kierując się zasadą „udawania dobrowolnej zgody”. Stosowanie tej zasady do celów inwigilacji zostało propagowane przez Światowe Forum Ekonomiczne i firmę Accenture wraz z amerykańską Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego w ramach projektu Znany podróżnik Digital Identity i od tego czasu jest ona odpowiednio stosowana w wielu miejscach w Niemczech, Europie i świat.

W przypadku Znanego Podróżnego podróżni rejestrują się w organach kontrolnych z cechami biometrycznymi (zdjęcie) i umożliwiają im „dobrowolny” dostęp do bazy danych, w której gromadzone są wszystkie ważne „dane identyfikacyjne” o sobie. To, co ważne dane dotyczące tożsamości, jest interpretowane bardzo szeroko.

Jeśli chodzi o numer obywatela, obywatele muszą wyrazić zgodę, aby organ mógł zażądać danych od innego organu. Ale ile jest dobrowolności wobec władzy? Co robisz, gdy masz do wyboru dobrowolne ujawnienie wszystkich danych, na przykład dane podatkowe, lub poddanie się ich próbom (ponieważ oczywiście masz coś do ukrycia)?

Poza tym utrwaloną zasadą eliminacji ochrony danych jest usuwanie ich krok po kroku. Przede wszystkim jest skonfigurowana infrastruktura danych, ale z barierami dostępu do danych. Dopiero na drugim etapie i przy następnej okazji przeszkody te będą mniej lub bardziej stopniowo usuwane. Kiedy w 2008 roku wprowadzono numer identyfikacji podatkowej, poinformowano nas: „Numer ten będzie służył wyłącznie do celów podatkowych”. Złamana obietnica. A co z obietnicą wykorzystywania danych z monitorowania opłat tylko do zbierania opłat, gdy pojawiła się możliwość skazania przestępców seksualnych na podstawie danych? Jest wiele przykładów.

W każdym razie NSA nie poprosi o zgodę, jeśli zajrzy przez tylne drzwi wbudowane w sprzęt IT amerykańskich producentów lub otrzyma życzliwą prośbę od lokalnych służb o sprawdzenie, jakie oficjalne informacje są dostępne na temat niektórych obywateli Niemiec.

Projekt ID2020 z czytelnymi na całym świecie, jednoznacznymi biometrycznie numerami identyfikacyjnymi ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza dla monitorowania populacji globalnej ponad granicami państw. Bo o ile problem wyraźnej identyfikacji w Niemczech jest problemem marginalnym, który z trudem uzasadnia wprowadzenie tak konstytucyjnie problematycznego numeru centralnego dla wszystkiego, to w różnych krajach wygląda to zupełnie inaczej.

Jeśli chodzi o zautomatyzowane monitorowanie miliardów ludzi przez włoki, NSA, Microsoft, Facebook oraz inne organizacje i firmy z podobnymi ambicjami są całkowicie uzależnione od posiadania unikalnych identyfikatorów. Tylko w ten sposób mogą wiarygodnie połączyć informacje dostępne w wielu tysiącach różnych baz danych o tych wszystkich osobach.

ID2020 jest organizacją non-profit z siedzibą w Nowym Jorku, finansowaną przez Microsoft, Accenture, Gavi Vaccine Alliance (które z kolei jest finansowane przez założyciela firmy Microsoft, Gates) oraz Fundację Rockefellera. Ten ostatni jest znany ze swojego dystopijnego scenariusza po pandemii zwanego „Lock Step” , scenariusza obywatelstwa światowego, które jest autorytarne po pandemii i lubi być całkowicie monitorowane. Jeden z autorów scenariusza powiedział w wywiadzie zaledwie kilka miesięcy temu:

Stopniowo zaakceptujemy znacznie większy nadzór. I ostatecznie nam to nie przeszkadza, ponieważ – dla większości ludzi w większości sytuacji – przynosi więcej pożytku niż szkody ”.

Celem organizacji jest nadanie każdemu obywatelowi biometrycznej tożsamości cyfrowej. Oznacza to, że należy stworzyć automatyczny dostęp do wszystkich informacji, które są dostępne w postaci cyfrowej, o wszystkich ludziach na świecie. Dzięki oprogramowaniu do rozpoznawania twarzy można to zrobić w miejscach publicznych bez interwencji osoby monitorowanej.

Droga do nadzoru kapitalizmu

Głównym problemem nie jest już państwo nadzoru, przynajmniej nie w tradycyjnym sensie, ale kapitalizm nadzoru kierowany przez korporacje. Co się stanie, gdy numer obywatela zostanie ustalony dla wszystkich wniosków rządowych? To samo, co wydarzyło się i dzieje się w innych krajach. Sektor prywatny z wdzięcznością przyjmuje ofertę. Wszędzie pojawi się pole do wpisania numeru identyfikacyjnego obywatela. Kiedy w pewnym momencie większość firm prywatnych ma swoich partnerów biznesowych z numerami obywateli w bazach danych, bazy te można łączyć łatwo i znacznie bardziej niezawodnie niż wcześniej.

Brokerzy danych już teraz wykupują wszelkiego rodzaju dane o nas z różnych źródeł i łączą je w bardzo obszerne akta dotyczące większości obywateli świata. Dokumentacja, którą może mieć każdy, kto ma pieniądze. Dopóki nie gwarantuje się bezpiecznej automatycznej identyfikacji, te dokumentacje mają ograniczoną wiarygodność.

Jednolite numery identyfikacyjne do wszystkich celów w kraju są niezwykle pomocne. Nie ma potrzeby stosowania globalnie znormalizowanego numeru. Dzięki 200 różnym klasyfikacjom i ograniczonej liczbie podwójnych obywateli systemy informatyczne mogą sobie z tym poradzić.

Ale może Rada Federalna się temu sprzeciwi. Wtedy marsz do kapitalizmu inwigilacyjnego w Niemczech zostałby spowolniony i zyskałby czas, aby go powstrzymać, zanim stanie się nieodwracalny.

Der Macher des Gleichschritt-Szenarios der Rockefeller Stiftung wirbt nun offen für Totalüberwachung

Dokumentacja dotycząca tożsamości cyfrowej

Click to access Scenarios-for-the-Future-ofTechnology-and-International-Development.pdf

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: