NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sensacja! Bilingi telefoniczne zapewnią Wojtkowi wolność po 13 latach? Historia przypomina koszmar Tomasza Komendy…☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Po 13 latach czekania na sprawiedliwy proces, pojawiło się światełko w tunelu. Wojciech Pyłka (40 l.) z Wałbrzycha (woj. dolnośląskie) od pierwszego przesłuchania utrzymuje, że nie zabił starszego znajomego Janusza K. (†47 l.). – Jak ktoś patrzył na nas z boku, powiedziałby, że łączyła nas relacja ojciec-syn. Razem naprawialiśmy samochody. Nie miałem żadnego powodu, by go zabić. Zostałem wrobiony – mówi wałbrzyszanin. Uwierzył mu emerytowany policjant Janusz Bartkiewicz (71 l.), który w aktach sprawy doszukał się sensacyjnych dowodów na niewinność Wojciecha.

Wojciech Pyłka zarzeka się, że jest niewinny
Wojciech Pyłka zarzeka się, że jest niewinny Foto: – / BRAK

Wojciech Pyłka został skazany 8 marca 2010 r. na 25 lat więzienia, a pół roku później wyrok podtrzymała wrocławska apelacja. Chodzi o sprawę z 2008 r., bo dokładnej daty podać nie można. Pewnym jest jedynie, że 31 stycznia tego roku sąsiedzi zaniepokojeni faktem, że od dawna nie widzieli Janusza L., wezwali policję. Po wyważeniu drzwi oczu wszystkich ukazał się dramatyczny widok – mężczyzna wisiał na lince pod sufitem.

Problem w tym, że tego dnia nikt nie przeprowadził porządnych oględzin miejsca, poza sporządzeniem notatki. Policjant uznał, że denat się powiesił. Przełom nastąpił w kwietniu, gdy na policję zgłosił się Wiesław K., kolega nieszczęśnika, który rozpoznał jego sprzęt grający u znajomych. Ci z kolei zeznali, że wieżę kupili za 50 zł od konkubenta sąsiadki, Cygana Bogumiła K.

W czasie przesłuchania to właśnie on przyzna się do morderstwa i wsypie Pyłkę, którego nikt ze świadków w tamtym okresie u Janusza nie widział. Inaczej z rodziną Cygana, który dodatkowo, jak stwierdzili śledczy, jest opóźniony w rozwoju i ma skłonności do konfabulacji. Jego zeznania jednak wystarczyły by i on i Pyłka poszli za kraty.

Nie zgadza się już sama data śmierci Janusza

Tymczasem ta sprawa od samego początku było pasmem niedorzeczności. Śledczy założyli, że Janusz został powieszony w nocy z 23 na 24 stycznia 2008 r.. Uznano, że właśnie wtedy denat po raz ostatni wykonywał połączenie ze swojego telefonu.

Wystarczyło jednak zajrzeć do akt, by jasno dostrzec, że było zupełnie inaczej. – Telefon był aktywny jeszcze 24, 25 i 30 stycznia. Na te fakty wskazałem w mojej analizie i na tym oparła się pani mecenas sporządzając wniosek o wznowienie sprawy do Sądu Najwyższego – wyjaśnia emerytowany policjant Janusz Bartkiewicz.

Sądząc jednak po dokumentach z oględzin ciała, Janusz nie byłby w stanie 30 stycznia wykonać żadnego połączenia. Jego komórka wpadła więc w inne ręce. Numerów, z którymi się łączyła śledczy nigdy nie sprawdzili, a sąd, najpewniej by jak najszybciej zamknąć sprawę, nie dopuścił takiego dowodu.

Przyjrzy mu się po latach, bo Prokuratura Krajowa właśnie zwróciła się z pismem do Sądu Najwyższego o przeanalizowanie tych niezwykle ważnych śladów. – Wnoszę o (…) ustalenie abonentów telefonów, do których były przypisane numery, w czasie zarzucanego Wojciechowi Pyłce czynu – informuje PK.

Na tę wieść Wojciech Pyłka omal nie spadł z krzesła. – Powtarzam to cały czas, jestem niewinny. Nie mam niczego do ukrycia. Jestem tu gdzie jestem, bo nie miałem uczciwego procesu. Dzięki Januszowi Bartkiewiczowi mam nadzieję w końcu wyjdę na wolność – mówi poruszony Wojciech.

W niewinność syna nieustannie wierzy też jego matka, pani Basia. – Już na pierwszej sprawie usłyszałam, że syn dostanie 25 lat, a K. 17. Adwokaci tak się dogadali. On nie zabił, znam go. Wierzę, że w końcu wyjdzie. Ja już nie mam siły pomagać, ciężko choruję. Po tym wszystkim leczę się na nerwicę – mówi.

Wojciech Pyłka chce w końcu wrócić do domu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: