NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
32 Przepowiednie / proroctwa dotyczące XXI wieku. wojny , kataklizmy i nie tylko ...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

RIDERS REPUBLIC – WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
The box art for the new Ubisoft title Riders Republic. The logo separates a snow covered mountain from a desert like canyon where various riders race down and perform tricks in mid-air with unique gear and outfits.

10 wrzesień 2020

RIDERS REPUBLIC – WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Riders Republic to olbrzymi plac zabaw do gry wieloosobowej, na którym możesz hulać na rowerach, nartach, snowboardach, wingsuitach i odrzutowych wingsuitach w najpiękniejszych parkach narodowych Stanów Zjednoczonych, rozwijając karierę lub wspólnie ze znajomymi wykonując aktywności wieloosobowe.

Gra będzie dostępna na PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, PC, Stadia oraz na UPLAY+. Na konsolach nowej generacji będzie ona działać w 60 klatkach na sekundę.

ZWIASTUN GRY RIDERS REPUBLIC

Chcesz dołączyć do Republiki? Dołącz do naszej społeczności na stronach oficjalny serwer Discord Riders Republic i społecznościowa strona Reddit.

AKTYWNOŚCI W TRYBIE WIELOOSOBOWYM

Wieloosobowy wyścig w Riders Republic

Riders Republic to prawdziwa społeczność, oferująca różnorodne tryby wieloosobowe:

– Zawody: Wyścigi i konkursy trików, w których gracze mogą rywalizować ze sobą (PvP) – Wyścigi ze startu wspólnego: Szalone wyścigi na ponad 50 zawodników, w których wszystkie chwyty są dozwolone 1 – Drużynowe tryby wieloosobowe: Konkurencje drużynowe 6 na 6 graczy – Zawody sieciowe: Wieloosobowy tryb rankingowy, w którym możesz się piąć w tabeli wyników

1Riders Republic wyświetli ponad 50 graczy na konsolach nowej generacji i PC oraz ponad 20 graczy na konsolach obecnej generacji.

POSTĘPY W KARIERZE

W trybie kariery zabawę rozpoczniesz jako utalentowany zawodnik, szukający dalszej ścieżki rozwoju w 6 dyscyplinach:

– Rowerowy styl dowolny – Wyścigi rowerowe – Narciarski styl dowolny – Wyścigi narciarskie – Wingsuit – Odrzutowy wingsuit

Każda z tych karier będzie obejmować różnorodne wydarzenia i aktywności, które sprawdzą i rozwiną twoje umiejętności.

W trakcie podróży przez świat sportu będzie cię prowadził mentor, Brett Nale, który zaoferuje ci wartościowe porady oraz wyłączny mecenat topowych marek.

Poznasz go w trakcie swoje ścieżki kariery. To właśnie jego głos słyszysz w zwiastunie gry.

Brett (41 lat) to prawdziwy człowiek renesansu. Jeżeli kiedykolwiek spotkasz Bretta na żywo, powita się energicznie mocnym uściskiem dłoni lub tradycyjnym „żółwikiem”. Większość życia spędził w sąsiedztwie gór, blisko natury. Jest twardy, hardy i nie wie co to strach. Brett pierwsze sukcesy odniósł na raczkującej scenie jazdy dowolnej w późnych latach 90. Jego imię stało się synonimem szaleństw na rowerze górskim i narciarskich skoków ze stromych urwisk, których mało kto by się podjął. Zarówno rowerzyści, jak i narciarze czy snowboardziści uznają go za najlepszego sportowca wielu dyscyplin, ponieważ dokonywał wyczynów, o jakich większość nawet nie śniła.

Ostatnimi czasy poświęcił się wychowywaniu nowego pokolenia sportowych twardzieli – prowadząc ich podczas zawodów, zapraszając do współpracy sponsorów i zachęcając zawodników, by robili karierę. A jakie jest największe marzenie Bretta? Znaleźć wszechstronnego sportowca, który ma potencjał na zdobycie tytułu mistrza w najbardziej widowiskowej konkurencji interdyscyplinarnej: zamkniętej Rider’s Ridge. Choć Brett obecnie szusuje i jeździ czysto rekreacyjnie, to nie stracił zamiłowania do adrenaliny i chęci zdobywania czegoś więcej niż złoto.

WYPOSAŻENIE I STROJE

Wyposażenie i stroje Riders Republic

Sprzęt, który zdobędziesz w trakcie kariery i aktywności w grze będzie posiadał statystyki, które pozwolą ci dostosować wyposażenie do twojego stylu gry. Twoim zadaniem będzie znalezienie najlepszego sprzętu na każdą sytuację, jak na przykład optymalnego roweru do wykonywania trików lub najszybszej deski snowboardowej, dzięki której wygrasz kolejny wielki wyścig.

Mówiąc o sprzęcie, mamy na myśli rowery, snowboardy, narty, wingsuity i odrzutowe wingsuity. Możesz również otrzymać czysto kosmetyczne stroje, zarówno dzięki postępom w grze, jak i poprzez zakupy w sklepie. Te stroje nie będą miały żadnego wpływu na rozgrywkę – zmienią jedynie twój wygląd.

ŚWIAT RIDERS REPUBLIC

Riders Republic – Yosemite Mountain

Akcja Riders Republic rozgrywa się na terenie Stanów Zjednoczonych. W grze znajdziesz 7 najbardziej rozpoznawalnych parków narodowych:

– Mammoth Mountain – Yosemite – Grand Teton – Sequoia Park – Bryce Canyon – Zion – Canyonland

Sądzimy, że spora różnorodność lokacji doskonale będzie współgrać z licznymi sportami ekstremalnymi dostępnymi w grze.

Świat gry jest zbudowany z zestawu prawdziwych terenowych map hipsometrycznych wybranych regionów USA w skali 1:1, jednak nie stanowi idealnego odwzorowania każdego z parków narodowych. Pozwoliliśmy sobie na odrobinę swobody artystycznej, aby zmaksymalizować potencjał rozgrywki, i nieco zmodyfikowaliśmy dostępne góry, aby aktywności w grze były bardziej emocjonujące.

KORZENIE RIDERS REPUBLIC

Pierwsze prace na Riders Republic ruszyły w studiu Ubisoft Annecy 3 lata temu. Korzystając z naszego doświadczenia w sportach terenowych i grach wieloosobowych, chcieliśmy stworzyć sieciowy otwarty świat, w sam raz dla zawodników pragnących wykonywać kolejne szalone triki lub bić rekordy czasowe, jednocześnie dzieląc się swą pasją do górskich sportów ekstremalnych z przyjaciółmi.

Po ukończeniu fazy koncepcyjnej początkowo mały zespół w szybkim tempie się rozrósł. Teraz do współpracy nad grą dołączyły kolejne studia Ubisoft. Riders Republic jest efektem połączonych wysiłków Ubisoft Annecy oraz Ubisoft Montpellier, Ubisoft Belgrade, Ubisoft Pune, Ubisoft Berlin, Ubisoft Kyiv i Ubisoft Odesa.

NADCIĄGA JESZCZE WIĘCEJ

Riders Republic przygotowywane jest obecnie do premiery. W kolejnych, ukazujących się co blogach deweloperskich zespół chętnie podzieli się szczegółami. Pierwszy wpis odpowie na najbardziej palące pytania fanów – obserwuj oficjalny kanał wiadomości Riders Republic, aby nie przegapić najnowszych informacji.

Dołącz też do naszej społeczności na stronach oficjalny serwer Discord Riders Republic i społecznościowa strona Reddit.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: