NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Lekarz, który leczył Nawalnego, nagle zmarł. „Wiedział więcej niż ktokolwiek inny” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Aleksiej Nawalny. Foto: PAP/EPA
Aleksiej Nawalny. Foto: PAP/EPA

Nagle, w wieku 55 lat, zmarł rosyjski lekarz Siergiej Maksimiszyn, który zajmował się Aleksiejem Nawalnym w szpitalu w Omsku.

Siergiej Maksimiszyn był zastępcą głównego lekarza anestezjologii i resuscytacji w szpitalu nr 1 w Omsku. To ten lekarz jako pierwszy (jeszcze przed przewiezieniem do Niemiec) leczył opozycjonistę Aleksieja Nawalnego, który trafił do placówki 20 sierpnia.

Wedle informacji podanych m.in. przez niemieckich lekarzy, Nawalny miał zostać otruty bojowym środkiem porażającym układ nerwowy – nowiczokiem. Maksimiszyn i inni rosyjscy lekarze nie potwierdzili jednak tej wersji zdarzeń twierdząc, że opozycjonista cierpiał na „zaburzenia metaboliczne”.

55-letni lekarz zmarł nagle – jako przyczynę śmierci podano zawał serca.

Współpracownik i szef sztabu wyborczego Nawalnego – Leonid Wołkow – powiedział telewizji CNN, że Maksimiszyn „był szefem zespołu, który leczył nawalnego” i to on „podjął decyzję o wprowadzeniu go w stan śpiączki farmakologicznej”.

– Wiedział więcej niż ktokolwiek inny o stanie Aleksieja. Nie mogę odrzucić możliwości celowego działania – mówił.

Ludzie z otoczenia Nawalnego zakładają, że ws. śmierci lekarza nie zostanie wszczęte śledztwo.

Tymczasem sam Aleksiej Nawalny, po powrocie do Federacji Rosyjskiej, został skazany na 2 lata i 8 miesięcy w kolonii karnej.

Źródło: CNN, polsatnews.pl

Zmarł zastępca ordynatora szpitala w Omsku, w którym leczony był Nawalny

Maximishin miał 55 lat.

Jak donosi Moskovsky Komsomolets, Omsk, powołując się na Ministerstwo Zdrowia, jego śmierć nie ma związku z chorobą COVID-19.

Jak podaje kanał Telegram Life Shot , lekarz był pilnie hospitalizowany z nadciśnieniem, które spadło, ale serce lekarza „nie wytrzymało”. Kanał powołując się na lokalne Ministerstwo Zdrowia podaje, że przyczyną śmierci lekarza był zawał serca.

Pod koniec sierpnia Aleksiej Nawalny trafił do szpitala w Omsku w szpitalu ratunkowym nr 1, gdy zachorował na pokładzie samolotu. Później Navalny został przewieziony do berlińskiej kliniki Charite. Przez ponad dwa tygodnie był w śpiączce.

gazeta.ru

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: