NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dziecko nie zostanie wydane Holendrom”: Sąd stanął w obronie rodziny, która uciekła do Polski ☀Wielkie brawa dla warszawskiego Sądu!! Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Sąd Rejonowy w Warszawie wydał postanowienie ws. dziecka rosyjsko-australijskiego małżeństwa i orzekł, że syn pary nie zostanie wydany holenderskim władzom, o co wnioskował tamtejszy sąd, który wydał za nimi Europejski Nakaz Aresztowania.

Tym samym sąd wstrzymał grudniowy wyrok, zgodnie z którym chłopiec miał zostać odebrany rodzicom i przekazany organom opieki społecznej z Holandii. Sprawa dotyczy 8-letniego autystycznego chłopca – Martina, którego rodzicami są Katia oraz Conrad den Hertog. Za parą wydano nakaz aresztowania, ponieważ holenderski sąd miał podejrzenie, że uprowadzili swojego syna z ośrodka opieki, w którym przebywał.

Zadowolenia z decyzji sądu nie kryje minister w KPRM Michał Wójcik, który za pośrednictwem Twittera napisał, że dziękuje prokuratorom i współpracownikom w resorcie sprawiedliwości za wspaniałą postawę.

 

Pełnomocnik rodziców chłopca mec. Bartosz Lewandowski dodał, że do czasu rozpoznania apelacji „chłopiec jest w Polsce bezpieczny!”. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza sprawa tego typu w dorobku mec. Lewandowskiego. W 2019 roku prowadził sprawę Rosjanina Denisa Lisova, który wraz ze swoimi 3 córkami uciekł ze Szwecji do Polski. W rezultacie rodzinie udało się wrócić do Rosji.

Image

​Polski sąd już trzeci raz orzekał w sprawie Martina. We wrześniu 2020 roku warszawski Sąd Okręgowy uznał, że rodzina nie zostanie przekazana Holendrom, ponieważ holenderskie władze „rażąco pogwałciły psychologiczne standardy”. Z kolei w grudniu 2020 roku warszawski Sąd Rejonowy zdecydował, że chłopca należy odebrać rodzicom i przekazać organom opiekuńczym w Holandii. Jednak dzisiejsze orzeczenie wstrzymało decyzję z grudnia.

Historia sięga lutego 2018 roku. Wówczas do holenderskiej opieki społecznej trafił anonimowy donos od sąsiadów rodziny. „Życzliwy sąsiad” informował, że słyszał krzyki dziecka i opisał kilka, jego zdaniem, podejrzanych sytuacji, które miały dowodzić, że w rosyjsko-holenderskiej rodzinie są problemy. W rezultacie opieka społeczna odebrała parze syna i umieściła najpierw w rodzinie zastępczej, a później w ośrodku opiekuńczym. Rodzice podjęli walkę o dziecko, zwracając uwagę na jego problemy ze zdrowiem, które wymagają ciągłej rehabilitacji. Przez pierwsze 13 miesięcy pobytu Martina w ośrodku Katia i Conrad den Hertog nie mogli się z nim kontaktować, raz na dwa tygodnie otrzymywali jedynie maile o jego stanie. Małżeństwo zabrało syna z ośrodka w czerwcu zeszłego roku i przyjechało wraz z nim do Polski.Jak wskazuje RMF FM, powołując się na słowa polskiej prokuratury, w Holandii grozi im do 9 lat pozbawienia wolności. Dodano, że rodzice zwrócili się z wnioskiem o azyl w Polsce i unieważnienie postanowień holenderskiego sądu. Stwierdzono, że „państwo polskie zagwarantuje im przestrzeganie wartości rodzinnych i stworzy możliwość zapewnienia dziecku dalszego rozwoju”.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: