NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wszyscy stamtąd wylecicie.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Radom. Zmarła kobieta chora na COVID-19, którą wypisano ze szpitala. Jej córka chce śledztwa: Wszyscy stamtąd wylecicie

– Doprowadzę do tego, że wy wszyscy stamtąd wylecicie – mówi Marta Ratuszyńska z Radomia obwiniając szpital o śmierć matki. Jej mama, zakażona koronawirusem, została odwieziona ze szpitala do domu, po czym zmarła. Radomianka złożyła doniesienie do prokuratury.

Pani Teresa, matka Marty Ratuszyńskiej, w radomskim szpitalu przebywała dwa tygodnie. Została tam zakwalifikowana do operacji. Jednak kiedy otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa – została odesłana do domu – pisze „Gazeta Wyborcza”.

Radom. Córka zmarłej kobiety obwinia szpital. „Użyję wszystkich możliwych środków”

Z relacji córki zmarłej kobiety wynika, że co kilka dni w szpitalu robiono pani Teresie testy na Covid-19 – wszystkie poza ostatnim były negatywne. Marta Ratuszyńska twierdzi, że to szpital doprowadził do zarażenia jej mamy koronawirusem. Kilka dni przed terminem operacji chora została wypisana i przetransportowana do domu, gdzie była pod opieką córki i męża. Jej stan się pogarszał, nie mogła jeść ani pić – wynika z relacji Marty Ratuszyńskiej. W karcie natomiast napisano, że była „w stanie ogólnym dobrym”.

Marta Ratuszyńska organizuje konferencję prasową

Treść zawiadomienia złożonego do prokuratury Marta Ratuszyńska odczytała na konferencji prasowej w środę, stojąc przed budynkiem Sądu Okręgowego w Radomiu: Zawiadamiam o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przez MSS następujących przestępstw: narażenia Teresy Ratuszyńskiej przez osoby, na których ciąży obowiązek opieki nad nią, na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu lub nieumyślnego spowodowania śmierci; narażenia Marty Ratuszyńskiej i Marka Ratuszyńskiego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Mediom Marta Ratuszyńska opowiadała też o niedociągnięciach i zaniedbaniach w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym których, jak mówi, była świadkiem, odbywając wolontariat w tej placówce. Zapowiadam i informuję, że użyję wszystkich możliwych środków, a doniesienie do prokuratury jest dopiero pierwszą rzeczą, którą zamierzam zrobić, żebyście ponieśli konsekwencje swoich czynów. I to dotyczy nie tylko mojej mamy, (…) ale w ogóle tych wszystkich, którzy nie żyją z powodu tego, że niewłaściwie udzielaliście, a właściwie w ogóle nie udzielaliście pomocy. (…) Ja doprowadzę do tego, że wy stamtąd wylecicie. – grzmi na swoim kanale  Ratuszyńska.

Szpital odpowiada

Jak podaje TVN24 do zarzutów odniósł się Łukasz Skrzeczyński, wiceprezes zarządu szpitala. Zapowiedział podjęcie kroków prawnych wobez Marty Ratuszyńskiej:  Wezwaliśmy ją do usunięcia publikacji, która pojawiła się w mediach społecznościowych, do przeprosin szpitala, które również ma zamieścić w mediach społecznościowych, w których z taką lekkością wrzucała oskarżenia wobec osób bardzo doświadczonych, jeżeli chodzi o pracę z pacjentami i wpłacenie dwóch tysięcy złotych na radomskie hospicjum.

– powiedział. Dodał też, że wypisania pacjenta ze szpitala to odpowiedzialność, która ciąży na lekarzu, a on kieruje daną osobę do szpitala zakaźnego lub na izolację domową, tak jak stało się w tym przypadku. Na potwierdzenie tego, że była w stanie dobrym ogólnym może świadczyć to, że kolejne apele pani, która była bohaterką konferencji sprzed godziny, jest to, że kolejne zespoły ratownictwa medycznego, na podstawie informacji o stanie zdrowia tej osoby, nie podejmowały próby przewiezienia jej do szpitala zakaźnego. – podkreślił.

Dramatyczna sytuacja na radomskim SORze. Wojewoda: Inne szpitale sobie radzą Jeśli nie dostaniemy pomocy, SOR się rozpadnie

– alarmują z kolei lekarze oraz zarząd Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. W mieście działa obecnie tylko jeden SOR, sytuacja na oddziale jest coraz gorsza. Brakuje personelu, w związku z czym pacjenci nie mają właściwiej opieki. Prezes zarządu wielokrotnie szukał pomocy u wojewody mazowieckiego, który, jak podaje TVN24 winą obarcza sam szpital: Za organizację pracy, za zatrudnianie kadry odpowiada kierownictwo placówki. Z tego, co wiemy, jest to praktycznie jedyny szpital, który ma takie problemy w województwie mazowieckim. Oczywiście wszyscy jesteśmy obciążeni sytuacją epidemiczną, natomiast szpitale potrafią sobie radzić z tymi problemami – stwierdziła rzeczniczka wojewody mazowieckiego Ewa Filipowicz. Pozew złożony przez Martę Ratuszyńską, która obwinia szpital o zakażenie koronawirusem jej mamy, zaognił sprawę. Jak będzie przyszłość radomskiego szpitala?

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

4 thoughts on “Wszyscy stamtąd wylecicie.. ☀Autor Gabi☀

  1. Polska w budowie, faktycznie burdel jak na budowie kierownika nie ma brygadzista śpi a pracownicy zamiast robić walą w kanał tylko jedno można zrobić wypier.. całą tą zgraję i dać szansę innym , których jeszcze nie było. Prezesów do łopaty coś na pewno trzeba przekopać.itd.

  2. najpierw nie zobaczy czy na tym szpitalu nie ma zainstalowanych anten 5G.. to jest przyczyna rożnych chorób.. a objawy to,, goraczka, kaszel , katar , zle samopoczucie itp itp

  3. Nie bój się. Weź prawników za 10 000 000 zł. A ci „ludzie razem z prezesami zapłacą za przegraną sprawę 10 000 000zł + koszty”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: