NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

The Lancet potwierdza skuteczność „Sputnika V” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Rosyjska szczepionka na koronawirusa „Sputnik V” (171)

To druga publikacja w szanowanym czasopiśmie medycznym o „Sputniku V” od września 2020 roku. Poświęcona jest III etapowi badań klinicznych rosyjskiej szczepionki.

„Sputnik V” jest bezpieczny, skuteczny i zapewnia pełną ochronę przed ciężkimi przypadkami COVID-19 – to kluczowy wniosek z publikacji The Lancet. Ukończenie III fazy badań klinicznych, które potwierdziły skuteczność na poziomie 91,6%, zajęły miesiące badań rosyjskim immunologom i 19 866 ochotnikom.

Innym ważnym odkryciem jest immunogenność rosyjskich szczepionek: 14 964 ochotników, którzy otrzymali szczepionkę „Sputnik V”, wytworzyło 1,3-1,5 razy więcej przeciwciał przeciwko nowemu koronawirusowi niż ci, którzy wyleczyli się z COVID-19. Pozostałym 4902 uczestników w trakcie badania podawano placebo – tak jak wymagały tego reguły typowych badań klinicznych na dużą skalę.

Badanie objęło grupę ochotników w wieku od 60 do 87 lat, wykazując imponujące wyniki dla tej konkretnej grupy wiekowej. Co zaskakujące, skuteczność „Sputnika V” wśród osób starszych była porównywalna z grupą osób w wieku 18-60 lat (91,8%).

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Niezależny Komitet Monitorujący Dane potwierdził, że 94% wszystkich działań niepożądanych było łagodnych. Nie stwierdzono żadnych poważnych skutków ubocznych ani alergii związanych z produktem, a większość łagodnych powikłań ograniczała się do objawów grypopodobnych lub bólów głowy.Rosyjski Fundusz Inwestycji Bezpośrednich (RDIF) – państwowy fundusz inwestycyjny kraju, utworzony w celu współinwestowania kapitału, głównie w Rosji, wraz z międzynarodowymi inwestorami strategicznymi i finansowymi, ma obecnie za zadanie zwiększenie produkcji i międzynarodowej dystrybucji „Sputnika V”.

Dyrektor generalny RDIF Kiriłł Dmitrijew pochwalił publikację The Lancet, mówiąc, że „to wspaniały dzień w walce z pandemią COVID-19”:

„Dane opublikowane przez The Lancet dowodzą, że «Sputnik V» jest nie tylko pierwszą zarejestrowaną szczepionką na świecie, ale także jedną z najlepszych. W pełni chroni przed ciężkim COVID-19 zgodnie z danymi, które zostały niezależnie zebrane i sprawdzone przez naszych recenzentów, a następnie opublikowane w The Lancet. «Sputnik V» to jedna z zaledwie trzech szczepionek na świecie o skuteczności ponad 90%, ale przewyższa je pod względem bezpieczeństwa, łatwości transportu dzięki wymaganiom przechowywania w temperaturze od +2 do +8 stopni i bardziej przystępnej cenie. «Sputnik V» to szczepionka dla całej ludzkości”.

Na całym świecie tylko czterech twórców szczepionek, w tym Instytut im. Gamalei, opublikowało wyniki badań klinicznych III fazy w wiodących, recenzowanych czasopismach medycznych. „Sputnik V” to jedna z zaledwie trzech szczepionek na świecie o udowodnionej skuteczności powyżej 90%. Inne szczepionki wykazują niższą skuteczność, na przykład 62,1% w przypadku AstraZeneca, 50,4%, w przypadku Sinovac i 79,3% w przypadku Sinopharm.

Jednak przewyższa inne szczepionki skutecznością ponad 90%, zapewniając łatwiejszą logistykę, niższą cenę i dłuższą odpowiedź immunologiczną osiągniętą dzięki tak zwanemu „heterogenicznemu wzmocnieniu”, czyli zastosowaniu dwóch różnych wektorów w dwóch oddzielnych zastrzykach.RDIF wielokrotnie powtarzał, że „Sputnik V” jest gotowy pomóc w zwiększeniu skuteczności innych szczepionek ze wskaźnikiem skuteczności poniżej 90%, dostarczając jeden z zastrzyków „Sputnik V”. Już teraz współpracuje z AstraZeneca, aby zwiększyć jej skuteczność z 62,1% do wyższego poziomu, dodając zastrzyk „Sputnik V” do AstraZeneca.

„Łatwy w produkcji i wygodny w zastosowaniu”

Z krytyką zaledwie kilka miesięcy temu stopniowo znikającą w obliczu solidnych danych, wielu zachodnich naukowców również z zadowoleniem przyjęło nową publikację.

Opracowanie szczepionki «Sputnik V» było krytykowane za niestosowny pośpiech, pójście na skróty i brak przejrzystości. Ale przedstawione tutaj wyniki są jasne, a naukowa zasada szczepień wykazana, co oznacza, że kolejna szczepionka może teraz dołączyć do walki o zmniejszenie częstości występowania COVID-19

– twierdzą dr Ian Jones z Uniwersytetu of Reading i dr Polly Roy z Londyńskiej Szkoły Higieny i Medycyny Tropikalnej, którzy nie brali udziału w recenzowaniu artykułu w The Lancet.

Dyrektor ds. badań w Narodowym Instytucie Zdrowia i Badań Medycznych Francji Cecil Czerkinsky podkreśla zdecydowane zalety „Sputnika V” w zakresie logistyki, a także jego skład:

„Wstępne wyniki badań klinicznych III fazy adenowirusowej szczepionki wektorowej «Sputnik V» przeciwko COVID są imponujące. Wydaje się, że szczepionka jest wysoce skuteczna i immunogenna we wszystkich grupach wiekowych. Jest to oczywiście dobra wiadomość, ponieważ ta podwójna szczepionka jest stosunkowo łatwa do wyprodukowania i zastosowania w obliczu przewidywanego globalnego niedoboru szczepionek i problemów logistycznych z wprowadzaniem szczepionek wrażliwych na temperaturę, które niedawno zostały dopuszczone do użytku w sytuacjach nadzwyczajnych”.

W Argentynie – kraju, który już otrzymał dostawę rosyjskiej szczepionki i rozpoczął udaną kampanię szczepień, pracownicy służby zdrowia chwalili skuteczność produktu:

Artykuł opublikowany w The Lancet potwierdza pozytywne wyniki i dostarcza dodatkowych informacji na temat skuteczności i bezpieczeństwa tej szczepionki w różnych podgrupach

– mówi Omar Sued, prezes Argentyńskiego Stowarzyszenia Zakaźników.

„Z punktu widzenia zdrowia publicznego skuteczność szczepionki była bardzo wysoka. Profil bezpieczeństwa był bardzo dobry. Rozpowszechnianie tych informacji ma zasadnicze znaczenie dla informowania o zwiększaniu skali i wprowadzaniu tej szczepionki na całym świecie”.

„Obecnie świat potrzebuje wszystkich dobrych szczepionek, jakie może otrzymać przeciwko COVID-19” – mówi David Livermore, profesor mikrobiologii medycznej na brytyjskim Uniwersytecie Wschodniej Anglii.

„I to są imponujące wyniki: «Sputnik V» jest pierwszą szczepionką z wektorem adenowirusowym, która osiągnęła 90% skuteczność obserwowaną w przypadku dwóch szczepionek mRNA”.
W międzyczasie, w miarę wzrostu liczby osób, które otrzymały szczepionki przeciwko koronawirusowi, amerykańska naukowiec Hildegund C.J. Ertl z Centrum Szczepionek i Immunoterapii Instytutu Wistar podkreśla, że „Sputnik V” „jest w 100% skuteczny w zapobieganiu poważnym chorobom lub śmierci, co ostatecznie jest najważniejszym parametrem; wszyscy możemy sobie poradzić z katarem, o ile pozostajemy poza szpitalem lub cmentarzem”.

„Nawet po podaniu pojedynczej dawki ochrona przed chorobą wynosiła 87,6%. «Sputnik V» jest więc skuteczniejszy niż AZ czy J&J. «Sputnik V», który w przeciwieństwie do równie skutecznych szczepionek RNA firmy Pfizer i Moderna może być przechowywany w lodówce, będzie miał ogromną wartość w walce z globalną pandemią COVID-19”.

Rozszerzanie zasięgu

„Sputnik V” został opracowany w maju 2020 roku przez Instytut Badawczy Epidemiologii i Mikrobiologii im. Gamalei. Szczepionka została zaprojektowana przy użyciu dobrze znanej i niezawodnej platformy ludzkich adenowirusów, a także jest jedną z najtańszych na świecie, z ceną 10 dolarów za zastrzyk. Pod koniec ubiegłego roku produkt uzyskał zgodę do użytku w ogólnokrajowej kampanii szczepień w Rosji, która rozpoczęła się w grudniu 2020 roku i jest całkowicie bezpłatna dla obywateli Rosji.

Według RDIF „Sputnik V” został zarejestrowany w 16 krajach. Oczekuje się, że w ciągu najbliższych kilku dni rosyjska szczepionka zostanie podana ludziom w Boliwii, Kazachstanie, Turkmenistanie, Palestynie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Paragwaju, na Węgrzech, w Armenii, Algierii, Serbii, Wenezueli i Iranie.

Ponad 50 krajów zamówiło 1,2 miliarda dawek „Sputnika V” od partnerów RDIF w Indiach, Brazylii, Chinach, Korei Południowej i innych krajach przygotowujących się do produkcji szczepionki na światowy rynek.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: