NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kraków. Dolne Młyny 10 zmieniają właściciela. Dawna fabryka cygar trafiła w ręce rodziny Kulczyków ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kompleks przy Dolnych Młynów 10 stoi pusty od końca września. Teraz zmienił właściciela

Kompleks przy Dolnych Młynów 10 stoi
pusty od końca września.
Teraz zmienił właściciela

Jak udało nam się dowiedzieć, teren dawnej Cesarsko-Królewskiej Fabryki Tytoniowej przy ulicy Dolnych Młynów 10 w Krakowie zmienił właściciela. Działający do zeszłego roku popularny kompleks knajp i restauracji stał się własnością firmy Noho Investment powiązanej z rodziną Kulczyków. Według naszych nieoficjalnych informacji transakcja oscylowała wokół kwoty 20 mln euro.

O Dolnych Młynów 10 pisaliśmy w połowie stycznia

Pytaliśmy wtedy przedstawicieli hiszpańskiej firmy Immobilaria Camins Polska (ICP) o pojawiające się plotki związane ze sprzedażą terenu. ICP nie zająknęło się wtedy słowem na temat. Było już bowiem po transakcji.

Dotarliśmy do dokumentów, z których wynika, że do sprzedaży doszło w grudniu 2020 roku. Przedmiotem transakcji były nie tereny przy Dolnych Młynów 10, ale sama spółka ICP, do której należą działki i budynki na terenie dawnej fabryki cygar. Firmę nabyła spółka Noho Investment. Według naszych nieoficjalnych informacji transakcja opiewała na kwotę w okolicach 20 mln euro.

Noho Investment to firma działająca na rynku deweloperskim. Udziały ma w niej m.in. spółka SK Consulting, której z kolei jednym z założycieli jest Sebastian Kulczyk, syn Jana Kulczyka, jeden z najbogatszych Polaków.

Czym zajmuje się spółka Noho Investment?

W Krakowie realizuje aktualnie cztery inwestycje. To hotel Hyatt Place przy al. 3 Maja (hotel na 216 pokoi), inwestycja mieszkaniowa Mayer House na krakowskim Kazimierzu (54 apartamenty), jedna inwestycja biurowo-mieszkaniowa oraz inwestycja mieszkaniowa na ul. Łobzowskiej.

Jaka przyszłość Dolnych Młynów 10?

Co inwestycja oznacza dla Dolnych Młynów 10? W tej sprawie wysłaliśmy pytania do nowych właścicieli. Wiadomo, że miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza tutaj przeznaczenie mieszkalne (wielorodzinne), usługowe lub mieszkalno-usługowe. Od dawna piszemy też, że w poprzednich planach rozważany był tutaj hotel w centralnej części. Patrząc na portfolio Noho, taki wariant wydaje się nadal jak najbardziej realny.

Od momentu zamknięcia kompleksu knajpiano-restauracyjnego pod koniec września, miejsce to stoi puste. Teraz już wiemy, że w tym czasie trwały negocjacje dotyczące sprzedaży.

Zdjęcie z 1926 roku. Państwowa Fabryka Cygar i Wyrobów Tytoniowych w Krakowie przy ulicy Dolnych Młynów
Zobaczcie, jak kiedyś wyglądały Dolne Młyny.
Dziś to zagłębi…

Romualdo Ibáñez z ICP mówił nam jeszcze niedawno, że według ich założeń, obiekty znajdujące się na terenie Dolnych Młynów 10 będą miały charakter multi funkcjonalny, przy wykorzystaniu ich szczególnego, historycznego stylu. Pytany o szczegółową koncepcję odpowiadał, że jest na nią za wcześnie, gdyż prace nad nią cały czas się toczą.

Przy każdej większej inwestycji i pracach budowlanych związanych z głębokimi wykopami, trzeba będzie tam dokonać remediacji gleby, która jest zanieczyszczona po dawnej fabryce cygar.

Wydane pozwolenia budowlane

W październiku urzędnicy wydali kolejne pozwolenie budowlane dla Dolnych Młynów 10. Chodzi o decyzję przebudowie dawnego budynku magazynowego surowca i przeznaczenie go na funkcję usługowo-gastronomiczną na parterze oraz na biura na pozostałych kondygnacjach.

Już dwa lata temu pisaliśmy o planach ICP. Te zakładały m.in. wyburzenie części istniejących budynków, rozbudowę i nadbudowę pozostałych oraz budowę nowych, pięciokondygnacyjnych. W centralnym miejscu planowano hotel z przeszklonym dachem nad wewnętrznym dziedzińcem.

Zamiast knajpek na Dolnych Młynów może stanąć wielki hotel

Dla kompleksu DM10 wydanych jest już kilka pozwoleń budowlanych, dotyczących głównie przebudowy istniejących obiektów na budynki z funkcjami handlowo-usługowymi na parterze oraz biurowymi na piętrach. Takie pozwolenie ma m.in. dawny budynek pralni (znajdowała się tam m.in. Pinakoteka) i budynek dawnego magazynu (tam, gdzie było ZetPeTe).

Wydano jeszcze dwa pozwolenia, w tym dla dawnego budynku produkcyjnego (budynek centralny, planowany wstępnie na hotel, znajduje się tam Cargo Grill & Deli). Urzędnicy umorzyli natomiast postępowanie ws. zmiany charakteru budynku dawnej administracji (od ulicy, gdzie znajdował się Veganic). Nie wydano także pozwolenia dla zabudowy mieszkaniowo-hotelowej.

gazetakrakowska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: