Ze wzruszającym urokiem zwrócił się do prof. Sucharit Bhakdi z myślą o wielkiej demonstracji w Wiedniu 31 stycznia 2021 r. Dla ludu. Nie ma innej drogi powrotu do normalności niż droga ludzi zmuszających rząd do pokuty – pokojowo, ale z pewnością. Ma nadzieję, że w Wiedniu może nastąpić przełom. W dalszej części Dr. Bhakdi teraz wyraźnie dla dużej liczby uczestników, którzy spotkali się pomimo zakazu i ostrzegli, aby nigdy nie tracić ducha.

Od Siri Sanning

Dwie bardzo dobre wiadomości

Z jednej strony definicję sprawy Covid zmieniono kilka dni temu, 20 stycznia. WHO zwróciła uwagę , że diagnozy Covid-19 nie można znaleźć, gdy ktoś nie ma odpowiednich objawów . „Oznacza to, że wszystkie te liczby, którymi ich dręczysz, łączą się jak domek z kart” – mówi epidemiolog.

Z drugiej strony wiadomo, że zdrowi ludzie nie są niebezpieczni dla swojego środowiska – kontynuuje Bhakdi. Jest to już ustalony fakt, który rządzący będą musieli wziąć pod uwagę. Koszmar bezobjawowych zagrożeń zrodził się z powodu błędnych obliczeń modelowych i błędnych doniesień ze strony mediów i rządzących. „Nie ma bezobjawowego przenoszenia choroby Covid-19”.

Szczepienie bardzo niebezpieczne

Bhakdi, który sam chciałby przyjechać do Wiednia, aby wziąć udział w wiecu, ostrzega, aby dowiedzieć się więcej na temat szczepienia koronowego: „Ta szczepionka jest niezwykle niebezpieczna.” Młodzi ludzie również umarli z powodu szczepienia i nikt nie chce tego rozmawiać o.

Podkreśla, że ​​nie kierują nim ani motywy polityczne, ani finansowe, ale jego ostrzeżenia są zawsze uzasadnione naukowo. Przeczytaj bezpłatny rozdział dodatkowy „Odporność na COVID-19” książki „Fałszywy alarm koronacyjny?” Na stronie internetowej Goldegg Verlag zachęca Bhakdi. – W takim razie wiesz o wiele więcej niż twoi eksperci niż twoi politycy, jak pan Kurz, którzy nie poinformowali się o tym i dlatego robią coś, co okaże się zbrodnią przeciwko ludzkości.

Nie bój się koronawirusa!

Od października 2020 roku strona informacyjna WHO oficjalnie stwierdza, że ​​ten wirus nie jest bardziej niebezpieczny niż wirus grypy, zapewnił Bhakdi. Dla osób poniżej 70 roku życia jeszcze mniej. „Nie ma powodu, aby bać się tego wirusa. Współczesna medycyna zawsze radziła sobie z grypą. Nie ma powodu, by sądzić, że my, lekarze, nie będziemy już w stanie poradzić sobie z normalnym koronawirusem ”.

Wstań i zakończ szaleństwo

„Pozostańcie razem, stańcie się bardziej, wstańcie teraz i zakończcie to szaleństwo. Tylko ty możesz to zrobić. Nikt inny, nie czekaj na jakiegoś zbawiciela. To nie istnieje! „, Wzywa Bhakdi do kontynuowania obranej ścieżki.

31 stycznia pokazało, że bardzo wielu ludzi było zdeterminowanych, aby to zrobić, gdy zebrali się na demonstrację w Wiedniu – chociaż a może właśnie dlatego, że impreza była zabroniona.
Uważny obserwator z wyczuciem nastroju mógł zobaczyć na miejscu lub za pośrednictwem Lifestream, że zwrot faktycznie się powiódł tego dnia w Wiedniu.

Ponieważ, jak ujął to były prezydent USA Franklin D. Roosevelt w swoim przemówieniu otwierającym, kiedy po raz pierwszy obejmował urząd w 1933 r .:

„Przede wszystkim więc pozwolę sobie utwierdzić mnie w przekonaniu, że jedyne, czego musimy się bać, to… strach samego siebie (…)”.

Nie ma się czego bać poza samym strachem.

wochenblick.at/