NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Podatek katastralny wchodzi do gry? Ministerstwo odpowiada w sprawie nowego pomysłu ☀Autor Gabi☀
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) 8.MARCA 2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PIKIO: Dolna Saksonia Nie żyje 27-latka i jej 6-letni synek. Znajomi ujawniają prawdę o mężu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

27-latka spod Włocławka i jej 6-letni syn zamordowani w Niemczech

09:45, 01.02.2021 | G.S.
Nie żyje Polka i jej syn. Zdjęcie ofiar (Facebook)

W Niemczech znaleziono martwych 27-latenią

Annę pochodzącą z naszego regionu

i jej 6-letniego syna. Zostali zamordowani.

O tragedii w Niemczech poinformował na Facebooku

Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego

w Kowalu, którego 27-letnia Anna absolwentką.

Niemiecka policja w sobotę, 30 stycznia

odkryła ciało kobiety i jej 6-letniego synka

w ich mieszkaniu w mieście Cloppenburg

w zachodniej części kraju.

„Śpieszmy się kochać ludzi…

„. Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość.

W tragicznych okolicznościach zginęła,

wraz ze swoim synkiem, absolwentka naszej szkoły

– klasy Technikum Żywienia

i Usług Gastronomicznych – Anna.

Jeszcze w to nie wierzymy…

Jeszcze mamy nadzieję na kolejne spotkanie,

na następną rozmowę. Aniu…

W naszych sercach i pamięci zawsze zostaniesz

jako uśmiechnięta, cicha i życzliwa dziewczyna,

dobra koleżanka…

Rodzinie i Bliskim Ani i jej Synka Alexa

składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

– czytamy na profilu Zespołu Szkół CKR im.

Kazimierza Wielkiego w Kowalu.

Kobieta wraz z synem zostali najprawdopodobniej

zamordowani. Na ciele zarówno 27-latki,

jak i jej syna znaleziono rany kłute.

Sprawą zajmuje się niemiecka policja, która

przyznała, że nie są znane motywy tej zbrodni.

ddwlockawek.pl

Mężczyzna zabił żonę i dziecko

Pixabay.com _Alicja_
Artur Łokietek – 2 Lutego 2021

Nie żyje 27-latka i jej 6-letni synek. Znajomi ujawniają prawdę o mężu

W mieście Cloppenburg w Dolnej Saksonii doszło do makabrycznej zbrodni. 30-letni mężczyzna zabił swoją żonę, z pochodzenia Polkę oraz 6-letniego synka. Znajomi, a także sąsiedzi oprawcy ujawniają bolesną prawdę. Podają możliwy motyw tak okrutnego postępowania.

Statystyki nie kłamią – zdecydowana większość zbrodni w rodzinie popełniana jest przez partnerów ofiar. Nie inaczej jest tym razem – mężczyzna dopuścił się niewybaczalnego przestępstwa. 27-letnia Polska wraz ze swoim dzieckiem zginęli od ciosów nożem.

Do makabrycznej zbrodni doszło w Clopenburg-Bethen w Dolnej Saksonii w Niemczech. Jak donosi dziennik „Bild”, miejsce jest znane z częstego odwiedzania przez pielgrzymujących katolików.

W sobotę, 30 grudnia, 30-letni Viktor T. sam zadzwonił na policję. Ta, gdy już odpowiedziała na wezwanie, zastała makabryczny widok. 27-letnia Polka, Anna T., wraz ze swoim 6-letnim synkiem Alexem zostali brutalnie zamordowani za pomocą noża. Viktor T. dobrowolnie oddał się w ręce policji, nie stawiał oporu.

Sprawca okazał się mężem i ojcem ofiar, partnerem 27-letniej Polki. Prokurator wniósł o objęcie Viktora T. obserwacją psychiatryczną. Na razie jednak nie znamy okoliczności samego zajścia. Zgodnie z informacjami z niemieckiej prasy, oprawca wciąż milczy, choć przyznał się do dokonania zbrodni.

Makabryczna zbrodnia w Niemczech, mężczyzna zadał domownikom ciosy nożem

 Nie możemy sobie tego wytłumaczyć, w piątek widzieliśmy ich razem na ulicy – zdradzają niemieckiemu „Bildowi” sąsiedzi rodziny. Nikt w okolicy nie ma pojęcia, jak mogło dojść do tak dramatycznej zbrodni. Viktor T. nie wyjaśnił bowiem, dlaczego zabił swoją żonę oraz dziecko.

– On pochodzi z Rosji, pracował jako kurier w GLS, ona urodziła się w Polsce. Kiedy była w zaawansowanej ciąży, Viktor T. oświadczył się jej. Powiedziała tak – zaznacza „Bild”. Z pozoru mogłoby się wydawać, że Viktor T. i Anna T. stanowią idealną i szczęśliwą parę.

– Viktor był moim najlepszym przyjacielem, teraz go nienawidzę – wskazał w niemieckiej telewizji RTL Roman J., przyjaciel rodziny.Zdaniem mężczyzny, 30-letni mąż ofiary był chorobliwie zazdrosny. To właśnie zazdrość miała często stanowić pretekst do kłótni w rodzinie.

Według niego Viktor T. leczył się na depresję i miał problemy z alkoholem. Niestety, policjanci wciąż ustalają okoliczności zajścia. Mimo wszystko tragedia wstrząsnęła sąsiadami rodziny, którzy postanowili pod ich domem zapalić znicze w intencji ofiar.

Anna T. była absolwentką Zespołu Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu (woj. kujawsko-pomorskie). – Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość W tragicznych okolicznościach zginęła, wraz ze swoim synkiem, absolwentka naszej szkoły – klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Jeszcze w to nie wierzymy… Jeszcze mamy nadzieję na kolejne spotkanie, na następną rozmowę… Aniu… W naszych sercach i pamięci zawsze zostaniesz jako uśmiechnięta, cicha i życzliwa dziewczyna, dobra koleżanka… Rodzinie i Bliskim Ani i jej Synka Alexa składamy najszczersze wyrazy współczucia – wspominają przedstawiciele szkoły.

Pikio

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: