NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Skandaliczne zachowanie lekarki w poznańskim szpitalu. „Śmierdzi murzyńskim smrodem” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Czarnuchy przyszły”, „śmierdzi murzyńskim smrodem” – to tylko niektóre z obrzydliwych komentarzy, jakie lekarka SOR-u szpitala przy ul. Krysiewicza w Poznaniu miała wygłaszać podczas pełnienia dyżuru. Zachowanie pani doktor opisała w mediach społecznościowych oburzona kobieta, której dzieci były przez nią badane.

Lekarka miała rzucać niewybrednymi komentarzami.

Lekarka miała rzucać niewybrednymi komentarzami. Foto: Bartosz Jankowski / newspix.pl

Pewna mieszkanka Poznania zjawiła się w szpitalu na Krysiewicza w nocy z 24 na 25 stycznia. Miała nadzieję na otrzymanie szybkiej i profesjonalnej pomocy dla swoich dzieci, zamiast tego wysłuchiwała jednak obcesowych komentarzy dyżurującej lekarki.

– Potraktowała nas tak, jakbyśmy nie mieli co robić, tylko po lekarzach chodzić. Przy pobraniu krwi córka strasznie płakała i krzyczała. Usłyszeliśmy, że pozwalamy sobie na to, by córka wchodziła nam na głowę. W pewnej chwili pielęgniarka pobierająca krew powiedziała, że to jest wymyślanie dziecka a nie strach i zaraz weźmie ją na siłę. Brak podejścia i chamstwo, ale to nie koniec – opisuje zbulwersowana kobieta w mediach społecznościowych.

Jak dodała, najgorsze jednak spotkało nie jej rodzinę, a osoby czarnoskóre, które nieco później zjawiły się w szpitalu.

– Wyproszono ich i stali na dworze, a później w oddzielnym pomieszczeniu, tam gdzie nie było nikogo. Bo – uwaga – pani doktor powiedziała, że murzyństwo przyszło z małym dzieckiem. Czekaliśmy na wyniki, nie wpuszczono nas, bo – jak to pani doktor określiła – wietrzy gabinet, bo śmierdzi murzyńskim smrodem, bo „czarnuchy przyszły” – opisuje poznanianka.

Według kobiety, lekarka „wiecznie miała pretensje, że na SOR trafiają kolejne dzieci”. Jej zdaniem, pani doktor nie powinna mieć praw do wykonywania zawodu.

– Zwyczajny rasizm i chamstwo leciało z ust tej kobiety. (…) Powinna się Pani wstydzić swojego braku kompetencji i rasizmu, a także braku wiedzy odnośnie leczenia – skwitowała kobieta.

Z lekarką już wcześniej były problemy

Poprosiliśmy przedstawicieli Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu o komentarz w sprawie zachowania lekarki. Jak ustaliliśmy, w piątek 29 stycznia wpłynęła oficjalna skarga na panią doktor.

– Dyrekcja już zajmuje się tą sprawą w odpowiednim trybie postępowania. Odbyła się już wstępna rozmowa z lekarzem, z prośbą o wyjaśnienia. Póki co, nie odnosimy się do szczegółów, ani autentyczności samego zdarzenia – przekazała Faktowi Urszula Łaszyńska, rzeczniczka prasowa szpitala.

Jak dodała, w przeszłości zdarzały się już skargi na lekarza wspomnianego w poście na Facebooku. Ostatnia wpłynęła w 2019 r.

– We wrześniu ubiegłego roku Pani doktor była skierowana na obowiązkowe szkolenie z zakresu komunikacji, prowadzone przez zewnętrzną firmę. O kolejnych krokach, jakie będziemy podejmować w tej sprawie, poinformujemy wkrótce. Dyrekcja Szpitala absolutnie nie akceptuje takich zachowań wobec Pacjentów – przekazała Łaszyńska. Pani doktor miała też obrażać czarnoskórych.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: