UBG - List do Kolosan
Posted by grzegorz
785 views
UBG - List do Efezjan
Posted by grzegorz
421 views
UBG - List do Galacjan
Posted by grzegorz
556 views
Witam Cię w Polsce
Posted by Viss
315 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
660 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
556 views

WUHAN-GATES – 24. WHO & Pandemia in Gates-China’s Puppet Hands: Dr Tedros Lider TPLF.. ☀Autor Gabi☀

WUHAN-GATES – 24. WHO & Pandemia in Gates-China’s Puppet Hands: Dr Tedros Lider TPLF, Islamsko-komunistyczni buntownicy oskarżeni przez Amnesty o ostatnią masakrę w Etiopii

Ten, który narzucił światu pandemię 11 marca 2020 r., Ryzykuje teraz, że jego kraj zostanie rozdarty przez zbliżającą się wojnę domową w wyniku decyzji rządu Etiopii o odroczeniu wyborów regionalnych i lokalnych właśnie z powodu Covid- 19 awaryjne.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Ghebreyesus w tajemniczy sposób ogłasza się na FB ortodoksyjnym chrześcijaninem, ale wita się mówiąc Inshallah, jakby potajemnie nawrócił się na islam i faktycznie jest uważany za muzułmanina przez Wikipedię Włochy, pozostaje historycznym komunistą.

Rzeczywiście, jest nie tylko oczywistą marionetką w rękach najważniejszego prywatnego sponsora WHO, Billa Gatesa, w gąszczu konfliktów interesów, który postrzega go jako służalczego sojusznika Chin i fana USA-Demokratów, ale był także dumnym polityczny przywódca Frontu Wyzwolenia Ludu Tigray (TPLF) oskarżony w ostatnich dniach o masakrę, której nie widziano w Etiopii od wojny domowej.

Tedros Adhanom Ghebreyesus i Bill Gates w 2014 roku

Podczas gdy konflikt między rządem federalnym a rebeliantami przybiera tragiczny charakter z tysiącami wysiedleńców, ważne jest, aby odtworzyć ścieżkę człowieka, który sprawuje stery dyktatury zdrowia po epidemii SARS-Cov-2.

„Tigrayans” TPLF to partia urodzona w regionie Tygry, od której wzięli swoją nazwę w 1967 roku jako ruch partyzancki na rzecz narzucenia marksizmu-leninizmu. Do 1990 roku byli skrajnie lewicową siłą Rewolucyjnej Demokracji Tigray Nacjonalizmu, a potem łagodzili komunistyczne ideały w bardziej umiarkowanej lewicowej ekspresji, ale tylko w orientacji fasadowej.

ODDZIAŁ GHEBREYESUSA DLA TPLF MILITIA

Podobnie jak Czerwoni Khmerscy z kambodżańskiego dyktatora Pol Pota, założyli partię inspirowaną wartościami demokratycznymi, tak jak robi to dzisiaj wielu przedstawicieli Nowego Porządku Świata, w tym sam Gates, główny darczyńca Partii Demokratycznej wraz z George’em Sorosem, dominującym plutarchą. Unii Europejskiej i wielkim sojusznikiem włoskiej PD.

Podobnie jak libański Hezbollah, w rzeczywistości TPLF nie jest tylko ruchem politycznym, ale potężną organizacją paramilitarną, która w sierpniu ubiegłego roku, w odpowiedzi na decyzję rządu federalnego Etiopii o odroczeniu wyborów, naprężyła mięśnie wraz z kałasznikowami i bazookami, wypełniając cały stadion, aby zasłużyć na obszerny reportaż w BBC w języku amharskim, narodowym języku Etiopii.

Raport Addis Standard z defilady wojskowej TPLF oraz przesłanie poparcia dla TPLF opublikowane przez Tedrosa Adanhoma Ghebreyesusa na jego profilu na Facebooku w 2015 roku

Ten ruch, który rozważa walkę zbrojną i utrzymuje kontrolę nad Etiopią przez około trzydzieści lat (od 1991 do lutego 2018 r., Kiedy został wyparty z władzy przez falę buntu ludowego), jest szczególnie drogi dyrektorowi WHO, któremu miałby zadanie międzynarodowe. o przywracaniu zdrowia ziemi, a nie okazywaniu kultu buntu politycznego z bronią w ręku.

„TPLF ma dobry powód, by sądzić, że może zaatakować siły rządowe Etiopii, a jednocześnie nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności przez zachodnie demokracje, które mają tak duże wpływy w tym kraju”, pisze analityk Bronwyn Bruton w Atlantic Council.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, były etiopski minister zdrowia w latach 2005-2012, dzięki komunistycznej TPLF Tigrayans, w lutym 2015 roku przypomniał swoje oddanie tej grupie w poście na Facebooku.

TEDROS, USAID-CIA I SUPERVIRUS SARS

Zrobił to z takim samym naciskiem, z jakim opublikował wiele zdjęć z Gatesem, dziękując mu za dotacje dla WHO oraz prezydentom amerykańskich demokratów, takim jak Barack Obama i Bill Clinton, a także włoskiej Frederice Morgherini, gdy była Wysokim Przedstawicielem Unia Europejska do spraw zagranicznych. Jednym z pierwszych, którzy spotkali dr Tedrosa właśnie mianowanego na szczyt Światowej Organizacji Zdrowia, był sam Clinton, jak przypomniał w dniu 22 września 2017 r. Spotkanie uwiecznione na Facebooku.

Spotkanie z Billem Clintonem i konferencja z Billem Gatesem: dwa ważne momenty dla nowego dyrektora WHO, Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa

Te bliskie więzi zawsze były widoczne na FB już w latach 2014-2015, dokładnie w latach, w których prowadzono badania nad SARS zakażonych nietoperzy między laboratoriami BSl 4 bioasekuracji z Wuhan Institute of Virology i Chapel Hill z North Carolina University. z HIV do budowy rekombinowanych superwirusów wzmocnionych do celów „podwójnego zastosowania” , to znaczy do celów szczepionek zdrowotnych, ale także broni bakteriologicznej.

Badania te zostały sfinansowane przez projekt PREDICT 2 administracji Baracka Obamy przy wsparciu amerykańskiej agencji rządowej USAID, instrumentu finansowego Centralnej Agencji Wywiadowczej często używanego do zmiany reżimu na całym świecie oraz Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Zresztą od 2004 roku również Komisja Europejska, której przewodniczył wówczas włoski demokrata Romano Prodi .

Związki między tymi niebezpiecznymi badaniami a pandemią SARS-Cov-2 ogłoszoną przez Ghebreyesusa zostały podkreślone przez wielu badaczy z zakresu biologii molekularnej.

„Istnieje ogromna presja, aby wszystko, co jest źródłem wirusa, zostało ukryte. Doszliśmy do wniosku, że rzeczywiście doszło do manipulacji na tym wirusie. Część, nie mam na myśli całości. Istnieje model, który jest oczywiście klasycznym wirusem, model pochodzący głównie od nietoperza, ale do tego modelu dodano sekwencje HIV, wirusa AIDS. To nie jest naturalne. W biologii molekularnej możesz obecnie tworzyć dowolne konstrukcje wirusów. Stany Zjednoczone są tego świadome, ale sfinansowały część badań przeprowadzonych w laboratoriach w Wuhan i zostało to opublikowane. Więc to nie jest tylko chińska sprawa ”.

Skazany francuskiego wirusologa Luca Montagniera, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 1983 r. Właśnie za odkrycie wirusa HIV . Przed nim amerykański prawnik Francis Boyle, ekspert w dziedzinie broni biologicznej za napisanie odnośnej Konwencji w USA, również oświadczył, że wirus SARS-2 jest bronią biologiczną zbudowaną w Wuhan w „laboratorium badawczym wyznaczonym przez Organizację Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ”, która w związku z tym„ doskonale wie, co się dzieje ”

Tedros Adhanom Ghebreyesus, minister spraw zagranicznych Etiopii na konferencji USAID (2014) oraz na spotkaniu z prezydentem USA Barackiem Obamą (2015), z profilu FB

Według naukowca Montagniera i byłego dyrektora brytyjskiego kontrwywiadu MI 6, Richarda Dearlove, te eksperymenty spowodowałyby, że genetycznie zmodyfikowany patogen uciekłby „przez pomyłkę” .

Zamiast tego, zdaniem prawnika Roberta F. Kennedy’ego, wnuka JFK, jest to wynik „pandemii planowanej od dziesięcioleci przez Billa Gatesa i Anthony’ego Fauci”. Ten ostatni, dyrektor NIAID, National Institute for Allergies and Infectious Diseases of USA, był de facto koordynatorem wielu delikatnych badań także w 28 amerykańskich laboratoriach wojskowych, o czym świadczy ekskluzywne dossier opublikowane przez Gospa News Biological Weapons Convention 2015.

Dlatego bardzo interesujące jest zobaczenie zdjęcia Ghebreyesusa na międzynarodowej konferencji USAID we wrześniu 2014 roku, kiedy to został ministrem spraw zagranicznych Etiopii (2012-2016), podczas gdy na szczycie CIA była Avril Haines, mianowany prawnik. zastępca dyrektora z Obamy dzięki wieloletniej współpracy z Joe Bidenem i Demokratami w dziedzinie broni biologicznej, który nie tylko przewidział pandemię na konferencji w 2018 roku, ale w październiku 2019 roku był bohaterem „symulowanego” ćwiczenia na Awaryjne wydarzenie koronawirusa „Event 201” finansowane przez fundację Gates. Haines został ponownie potwierdzony w zespole wywiadowczym kandydata Białego Domu Josepha Bidena , uznanego przez wiele mediów za prezydenta elekta.

KTO REŻYSER KOCHAŁ GATES I ISLAMISTS

Trzy lata później, w 2017 roku, dr Tedros został mianowany dyrektorem WHO, dzięki wsparciu swojego mentora Billa Gatesa, który jest w rzeczywistości prawdziwym mistrzem międzynarodowego organu, o czym mówi Milena Gabanelli w artykule na temat słynnej włoskiej gazety. Corriere della Sera.

„WHO jest finansowana przez 194 kraje członkowskie ze stałymi składkami opartymi na PKB, zasadniczo zamrożonymi od 1987 r., Oraz z dobrowolnych składek. Te ostatnie, które stanowią największą część, również pochodzą od wielu podmiotów prywatnych: mówimy o około 4,6 miliarda dolarów z całkowitego budżetu wynoszącego 5,6 ( lista tutaj ). Pierwszym podatnikiem są Stany Zjednoczone, które płacą łącznie 893 mln dolarów ”- czytamy w historycznej gazecie.

Ranking 20 najlepszych finansistów WHO sporządzony przez Corriere

„Na drugim miejscu znajdujemy Billa i Melindę Gatesów z ponad 600 milionami, na trzecim Wielka Brytania z prawie 400, na czwartym Gavi Alliance (przez Billa Gatesa) z 370, następnie Rotary Club, National Philanthropic Trust i Chiny są na 14. miejscu miejsce z 85,8 mln. W rzeczywistości WHO zarządza 20% swojego budżetu, ponieważ reszta to konkretne projekty, o których decydują indywidualne osoby, a nie wszystkie są przejrzyste. Dlatego organizacja osłabiona brakiem pieniędzy i kadra z dużym doświadczeniem zlikwidowana, by zatrudniać młodych ludzi na kontrakty ”.

Tedros Adhanom Ghebreyesus z Billem Gatesem przed powołaniem na stanowisko dyrektora WHO

Tym, kto dowodzi i decyduje w WHO, jest dyrektor generalny, który zgodnie z ustawą „nie może prosić o instrukcje ani otrzymywać instrukcji od żadnego obcego rządu lub organu”. Nie przeszkodziło to byłemu ministrowi zdrowia Etiopii objąć stanowisko szefa struktury międzynarodowej pomimo jego ewidentnych głośnych konfliktów interesów.

Jak wspomina Roberto Vivaldelli w InsideOver, kolumnie gazety Il Giornale, „Tedros był pierwszym członkiem zarządu dwóch organizacji finansowanych przez Gates: Gavi i Global Fund, w których pełnił funkcję przewodniczącego rady dyrektorów ”.

W 2017 roku po raz pierwszy w historii WHO wybrała nie mała grupa 34 członków, ale przedstawiciele wszystkich 194 krajów, a po raz pierwszy 186 z nich głosuje na Ghebreyesusa, samozwańczego prawosławnego chrześcijanina, ale otwartego zwolennika. muzułmanów (prawdopodobnie potajemnie nawróconych), co cieszy nie tylko „Tigrayans of Ethiopia”, ale także światową społeczność islamską, która triumfalnie obchodzi jego koronację.

Święto nowego dyrektora WHO ds. Mediów muzułmańskich

Tigrè to grupa etniczna zamieszkująca między Erytreą (gdzie stanowią około 30% populacji) a Sudanem, ze społecznościami imigrantów we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech i innych krajach europejskich, Etiopii, Bliskim Wschodzie, Australii i Stanach Zjednoczonych. . Zamieszkują głównie północno-środkową część Erytrei. Wielu z nich zostało zmuszonych do przeniesienia się do Sudanu w wyniku represji przeprowadzonych przez reżim etiopski podczas wojny o niepodległość Erytrei.

Działacze komunistyczni TPLF to głównie sunnici muzułmanie (wyznający to samo wyznanie islamskie, co terrorystyczni fundamentaliści z Al-Kaidy i ISIS) i dlatego są przyzwyczajeni do koncepcji dżihadu jako walki, nawet zbrojnej, o władzę. Wśród grupy etnicznej Tigrayan jest również odsetek prawosławnych (6% populacji).

Karta polityczna Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa i milicjanta TPLF

„Dr. Tedros, urodzony w Asmarze (Erytrea), ukończył biologię w 1986 na uniwersytecie w Asmarze; w 1992 roku uzyskał tytuł magistra (magistra) Immunologii chorób zakaźnych wydany przez University of London, aw 2000 roku tytuł doktora nauk medycznych. Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, zdrowia społecznego, na Uniwersytecie w Nottingham ”jest wyszczególnione w jednym z jego oficjalnych CV.

Podczas gdy Wikipedia i wiele innych źródeł podkreśla jego długą bojowość na Froncie Wyzwolenia Ludu Tigray, dzięki któremu był ministrem w Etiopii od 2005 do 2016 roku. W tych dniach paramilitarne siły Tigrayan znalazły się na celowniku Amnesty International za masakrę, która wydaje się być pomysłowo zbudowana, aby wywołać konflikt w kraju i wznowić długotrwałą wojnę domową.

MASAKRA CYWILI W ETIOPII

«Po przeanalizowaniu zdjęć, filmów i obrazów z satelity oraz rozmowie ze świadkami, Amnesty International jest w stanie potwierdzić, że w nocy z 9 na 10 listopada w mieście Mai-Kadra w stanie Tigrè doszło do przerażającej masakry ludności cywilnej .

Liczne dziesiątki, ale prawdopodobnie setki cywilów, zwłaszcza robotników dziennych, zostało pchniętych nożem lub na śmierć w kontekście ofensywy wojskowej rozpoczętej 4 listopada przez rząd Addis Abeby przeciwko Ludowemu Frontowi Wyzwolenia Tigray (Tplf) ”, donosi AI inspirując różne artykuły prasowe.

Dokładny rozmiar masakry jest nadal niepewny ze względu na całkowite zablokowanie komunikacji. Agencja informacyjna rządu stanu Amhara poinformowała o 500 zabitych. Lokalne źródło, które współpracuje z Amnesty International w celu ustalenia tożsamości ofiar, twierdzi, że większość posiadała dokumenty tożsamości Ahmara.

„Amnesty International nie jest jeszcze w stanie potwierdzić, kim są sprawcy masakry, ale rozmawiała z naocznymi świadkami, którzy zakwestionowali siły lojalne wobec TPLF, w tym policję specjalną Tigray, która rzekomo zaatakowała ludność Mai-Kadra po pokonaniu przez federalne siły zbrojne ”- pisze organizacja humanitarna.

Milicjanci TPLF z bazooką

„Zgodnie z tym, co zostało zrekonstruowane przez organizację praw człowieka, 9 listopada federalne siły zbrojne i siły specjalne Amhara rozpoczęły ofensywę przeciwko specjalnej policji w Tigray, po czym obozowali na noc pod Mai-Kadra. Nad ranem ponownie wjechali do miasta i odkryli masakrę ”.

„4 listopada premier Etiopii Abiy Ahmed nakazał federalnym siłom zbrojnym rozpoczęcie ofensywy wojskowej przeciwko policji specjalnej i lokalnym milicjom sprzymierzonym z Tplf w odpowiedzi na ataki tej ostatniej na bazę Dowództwa Północnego. znajduje się w Mekelle i innych obiektach wojskowych w Tigrè. Federalne siły powietrzne przeprowadziły liczne ataki na cele wojskowe Tplf. Według Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców 7 000 cywilów uciekło do sąsiedniego Sudanu do 11 listopada ”.

Według premiera, zdobywcy Pokojowej Nagrody Nobla, byłby to odwet za wybory regionalne w październiku, określone przez Addis Abebę jako „nielegalne”, które przesunęły planowane wybory krajowe na 2021 r. Ze względu na Covid, wybór z kolei określony jako niekonstytucyjny przez Tigraya gotowego do walki pomimo trwającej sytuacji kryzysowej Covid-19.

SARS-2: CHIŃSKI CHWALI ADHANOM

Wizerunek Ghebreyesusa przyćmiewa jednak nie tylko jego żenująca droga polityczna, ale przede wszystkim jego rola w obliczu globalnego alarmu zdrowotnego.

Pierwsze przyjęcie do szpitala w Wuhan pacjenta Covid-19 miało miejsce 8 grudnia 2019 r., Ale chińscy urzędnicy donoszą do biur WHO w Pekinie o istnieniu nietypowych przypadków zapalenia płuc 31 grudnia (już w przypadku Sars, Chiny ukrywały dane). . Nawet pierwszy lekarz, który zauważył, Li Wenliang, zostaje najpierw aresztowany za publiczne ujawnienia, a potem umiera z powodu infekcji.

WHO z Genewy informuje świat tweetem 4 stycznia, a dopiero 30 stycznia, kiedy oficjalne infekcje są już w 7836 i 18 krajach, dyrektor generalny ogłasza Pheic, „międzynarodowy stan zagrożenia zdrowia”. I na tej samej konferencji prasowej czuje się zmuszony pochwalić Chiny. „Szybkość, z jaką wykrył epidemię, wyizolował wirusa, zsekwencjonował genom i przekazał go WHO i światu, jest imponująca i nie do opisania. Chiny ustanawiają nowy standard reagowania na epidemie. To nie jest przesada ”.

W rzeczywistości opóźnienie w komunikacji z Chinami szło w parze z niedoszacowaniem infekcji i ograniczeniem zasięgu alarmu. Przed ogłoszeniem pandemii 11 marca Tedros Adhanom Ghebreyesus nie spieszył się, a przede wszystkim nie chciał obwiniać wielkiego azjatyckiego kraju, który dokonał kolosalnych inwestycji w jego kraju, gdy był ministrem spraw zagranicznych.

Dyrektor WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus

„Chiny są największym partnerem handlowym Etiopii: finansują infrastrukturę kolejową, telekomunikację, autostrady, elektrownie wodne. Warunkiem wstępnym jest udzielanie zamówień wyłącznie chińskim firmom. W 2016 roku zainaugurował gigantyczny park przemysłowy Hawassa, w którym znajduje się jego fabryka (kosztuje mniej niż w Bangladeszu). Również w 2016 roku etiopska komisja inwestycyjna zarejestrowała ponad 1000 chińskich projektów: przemysł, budownictwo, nieruchomości. Do tej pory inwestycje wynoszą 24,5 miliarda dolarów (źródło Aei). Chiny są także pierwszym dostawcą broni dla armii etiopskiej ”, zauważa dziennikarz śledczy Gabanelli we włoskiej gazecie Corriere.

KTO: OPÓŹNIONE DOCHODZENIE I ZŁE TERAPIE

„WHO dramatycznie zawiodło w dostarczeniu informacji na temat pandemii koronawirusa, to się nie może powtórzyć. WHO musi się zmienić i stać się bardziej przejrzystym ”- powiedział amerykański minister zdrowia Alex Azar, który przewodniczył delegacji USA na 73. zgromadzenie WHO w maju zeszłego roku. Kolejne 100 krajów poprosiło o wyjaśnienie pochodzenia koronawirusa.

Chociaż nie zostało to otwarcie powiedziane, celem śledztwa jest weryfikacja działań Chin, które były kilkakrotnie oskarżane, zwłaszcza przez Stany Zjednoczone, o ukrywanie powagi wirusa. Dyrektor WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus zapewnił, że śledztwo odbędzie się, ale „we właściwym momencie”.

Międzynarodowe dochodzenie utknęło jednak w martwym punkcie, ponieważ do października ubiegłego roku Pekin nie dał jeszcze zielonego światła międzynarodowej misji ekspertów, która ma zostać wysłana do Chin w celu zbadania pochodzenia pandemii koronawirusa. Mike Ryan, dyrektor programu kryzysowego organu ONZ, powiedział 5 października, że ​​chińskie władze nie zatwierdziły jeszcze listy uczestników, mimo że zgromadzenie WHO głosowało nad rezolucją mającą na celu zbadanie pochodzenia wirusa.

Wiele rządów oskarżyło Ghebreyesusa o poddanie się milczeniu Chin i bycie marionetką Pekinu. W rzeczywistości, jak wskazaliśmy, okazuje się, że jest to marionetka Gatesa. W rzeczywistości guru Microsoftu, po sfinansowaniu tajemniczych eksperymentów na superwirusach SARS zakażonych wirusem HIV, jakby szukał szczepionki na AIDS , według bioinżyniera Pierre’a Bricage, byłego wykładowcy NATO, inwestuje w szczepionki z ogromnymi spekulacjami finansowymi, jak zobaczymy w następnym raporcie.

Istnieje uzasadnione podejrzenie, że potentat IT replikuje na skórze ludzkości „wady” platformy Windows, które wymuszały ciągłe „aktualizacje” w celu usuwania wirusów komputerowych.

Wśród wielu błędów popełnionych przez WHO, nie należy lekceważyć tych, które utrudniają terapię dwoma najtańszymi i najprostszymi lekami przeciwzapalnymi przeciwko Covid-19: hydroksychlorychiną, w centrum dochodzenia francuskiego parlamentu w sprawie rzekomego międzynarodowego sabotażu, i leki kortyzonowe (takie jak deksametazon), które 16 marca, 5 dni po ogłoszeniu pandemii, Światowa Organizacja Zdrowia odradzała, a następnie okazały się cudownym sposobem uniknięcia tworzenia się masywnych zatorów z zakrzepu w zapaleniu płuc spowodowanym przez SARS -Wirus Cov -2.

W rzeczywistości miała miejsce masakra, której w dużej mierze można było uniknąć. Z pewnością śmiertelność okazała się opatrznościowa, aby promować na rynku bardzo drogi lek przeciwzapalny Remdesivir, produkowany przez firmę Gilead, partnera USAID. CIA i DTRA, agencja redukcji zagrożeń obronnych Pentagonu, w którą zainwestował George Soros, dawca amerykańskich Demów, takich jak Gates.

Pierwszym na świecie, który wystąpił o patent Remdesivir, był Wuhan Institute of Virology, również oskarżony przez naukowca z Hongkongu (obecnie w USA pod ochroną FBI) ​​o zbudowanie superwirusa uważanego za broń biologiczną przez wielu ekspertów, w tym „Amerykanin Francis Boyle, ekspert w dziedzinie bakteriologicznych narzędzi wojny.

Biorąc pod uwagę długotrwałe powiązania dr Tedrosa z politycznymi i paramilitarnymi siłami TPLF, złożonymi z prochińskich i islamistycznych komunistycznych ekstremistów, łatwo jest podejrzewać, że „cel uświęca środki”: od wirusa laboratoryjnego dla zdrowia i finansowej dyktatury szczepionek, aby spełnić marzenie Billa Gatesa o Nowym Porządku Świata . Jak widzimy w następnym raporcie.

Fabio Giuseppe Carlo Carisio
© COPYRIGHT GOSPA NEWS
brak reprodukcji bez zezwolenia – Oryginalna wersja w języku włoskim

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: