NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kolejny zgon po szczepionce przeciw koronawirusowi w Polsce. Nie żyje 49-latek. Mężczyzna był podopiecznym DPS-u w Ciechanowie. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kolejna osoba w Polsce zmarła po przyjęciu szczepionki przeciw koronawirusowi. Nie żyje 49-latek z powiatu ciechanowskiego. jak ustalił „Fakt”, kilka dni po podaniu szczepionki mężczyzna nagle dostał duszności, stracił przytomność, a następnie doszło u niego do zatrzymania krążenia. Pomimo resuscytacji nie udało się go uratować.

Kolejny zgon po szczepionce przeciw koronawirusowi w Polsce. Nie żyje 49-latek z Ciechanowa

Kolejny zgon po szczepionce przeciw koronawirusowi w Polsce. Nie żyje 49-latek z Ciechanowa Foto: – / AFP

To już kolejny w naszym kraju zgon po przyjęciu szczepionki przeciw SARS-CoV-2. Jak poinformowała nas Agnieszka Pochrzęst-Motyczyńska z biura prasowego ministerstwa zdrowia, zmarły mężczyzna to 49-letni pensjonariusz Domu Pomocy Społecznej w Ciechanowie. Mężczyzna został zaszczepiony 21 stycznia. Sześć dni później, w środę 27 stycznia wystąpił u niego tzw. niepożądany odczyn poszczepienny. Tego samego dnia mężczyzna zmarł. – Nie mamy informacji o chorobach dodatkowych. Niemniej jednak był pensjonariuszem DPS co świadczy o tym, że wymagał opieki – dodała Agnieszka Pochrzęst-Motyczyńska w odpowiedzi przesłanej „Faktowi”.

Ile osób zmarło w Polsce po przyjęciu szczepionki przeciw koronawirusowi?

Wcześniej media informowały o śmierci zaszczepionego przeciw koronawirusowi 73-latka z Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie (woj. dolnośląskie). Kolejny zgon po podaniu szczepionki odnotowano w Krakowie. Jak ustalił „Fakt”, zmarła to 85-letnia kobieta, która po zaszczepieniu doznała udaru. Miała ona liczne choroby – miażdżycę, nadciśnienie i niewydolność krążeniową. Jak podano w raporcie dotyczącym niepożądanych odczynów poszczepiennych, według lekarza zgon pacjentki nie miał związku z podaniem szczepionki

fakt.pl

oraz

Koronawirus na Mazowszu. 49-latek zmarł po szczepieniu na COVID-19

Redakcja Warszawa

Redakcja Warszawa 29 stycznia

fot. Krzysztof Łokaj / Polska Press
Na Mazowszu odnotowano pierwszy przypadek śmierci po zaszczepieniu na COVID-19. Informacja o zgonie 49-letniego mężczyzny pojawiła się w raporcie o NOP (niepożądany odczyn poszczepienny) przygotowanym przez Ministerstwo Zdrowia. To trzeci taki przypadek w Polsce. Szczegóły w artykule poniżej.

Śmierć po szczepieniu na COVID-19 na Mazowszu

W raporcie Ministerstwa Zdrowia o NOP (niepożądany odczyn poszczepienny) pojawiła się informacja o zgonie 49-letniego mężczyzny po zaszczepieniu na COVID-19. Pacjent pochodził z powiatu ciechanowskiego. Według nieoficjalnych informacji był pensjonariuszem Domu Opieki Społecznej. Śmierć pacjenta została zgłoszona w środę, 27 stycznia. Szczepionkę miał przyjąć sześć dni wcześniej.

Jak wynika z informacji resortu zdrowia, mężczyzna dostał nagłych duszności, a następnie stracił przytomność. Chwilę później doszło do zatrzymania krążenia. Niestety pomimo resuscytacji nie udało się go uratować. Stwierdzono zgon. To trzeci taki przypadek w Polsce – wcześniej zmarł mężczyzna z Oleśnicy i kobieta z Krakowa, choć według informacji przekazywanych przez ministerstwo zdrowia, poprzednie przypadki nie były wprost wywołane przyjęciem szczepionki.

Mimo to, wszystkie zgony trafiły do raportu o NOP. Niepożądany odczyn poszczepienny definiuje się jako zaburzenie stanu zdrowia, które nastąpiło w okresie czterech tygodni po podaniu szczepionki. Niepożądane odczyny poszczepienne mogą mieć łagodną, poważną lub ciężką postać. Najczęściej spotykamy się z łagodnymi przypadkami. Co to oznacza w praktyce? Pacjenci po podaniu szczepionki mają podwyższoną temperaturę, a miejsce ukłucia można rozpoznać po zaczerwienieniu. Te objawy znikają same po krótkim czasie.

Inne objawy NOP to wysypka, kaszel, biegunka czy dreszcze. To lekarz określa, czy dany symptom, odnotowany po podaniu szczepionki, jest niepożądanym odczynem poszczepiennym. W Polsce NOP-y odnotowywane są średnio raz na 10 000 przypadków.

W trakcie szczepień przeciwko COVID-19 odnotowano w Polsce 588 niepożądanych odczynów poszczepiennych. W 22 przypadkach wiązało się to z utratą przytomności pacjenta.

W sumie wykonano u nas już ponad 1 milion szczepień. Pierwszą dawkę otrzymało ok. 850 tys. pacjentów. Po otrzymaniu obu dawek jest już ok. 150 tys. pacjentów. W środę 27 stycznia odnotowaliśmy kolejny, dobowy rekord. Tego dnia szczepionkę podano 128 455 osobom.

https://warszawa.naszemiasto.pl/koronawirus-na-mazowszu-49-latek-zmarl-po-szczepieniu-na/ar/c1-8111059?utm_source=facebook.com&utm_medium=dzieje_sie_w_warszawie&utm_campaign=szczep&fbclid=IwAR31ZDE9PpknoEQ4dOlR1hh7jZRAy9QdWRMpWgRNfh9noJtaprth_GVudPs
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: